Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Λαουρα την ηξερα από Βριλησσου και Κροκεων. Νομιζα ότι ειχε σταματησει. Όταν ειδα ότι εκδιδεται στον εν λογω οικο εσπευσα. Μονο που σκεφτομουν ότι θα ξανασυνουσιαστω μαζι της καρακαυλωσα.
Η τσα2 με προσγειωσε ανωμαλως. Μονο με ραντεβου δεχεται η Λαουρα. Τι να κανω με την καυλα? Μου πρότεινε να δω την Μαιρη. Πληρωσα ένα 40αρι διοτι η μικρη δεν εχει συστασεις και κριτικες.
Η Μαιρη είναι ξανθια εκ Ουκρανιας - φυσικο 2,5αρι βυζι - ομορφουτσικη, κωλος λιγο μεγαλος, μπουταρες.

Παραθετω πινακα με αναλυτικη βαθμολογια εμφανισης:

Προσωπο 7,5
Στηθος 10 - στητο, σφικτο, φυσικο, μυτερες ρωγες
Στόμα 10 - ωραια χειλη, ωραια γλωσοφιλα
Κωλος 10 - κωλαρα για πισωκολλητό
Μπουτια 7 - λογω κυτταριτιδας
Επιδερμιδα 10 - μεταξενια αφη

Το δωματιο σουπερ, τεραστιο , με βιτρινα περιεχουσα ψωλες, σταυρο Χ με χειροπεδες (για σαδομαζο), ντουζιερα, 2 πετσετες (μικρη και μεγαλη). Θα εβαζα 10 στη καθαριοτητα αν ειχε και παντοφλες μιας χρησης.
Η μικρη δεν αργησε να ελθει. Είναι 4 μερες στη χωρα μας αλλα μιλαει πολύ καλα Αγγλικα. Το μπαλαμούτι ξεκίνησε στο όρθιο με γλωσοφιλα και παντοειδή χουφτωμένα.
Μου ζητησε να ξαπλωσουμε γιατί την κούραζαν οι πορνοταξουνες. Ειχα ηδη καυλωσει 100% λογω γλωσοφιλων, ρωγών και επιδερμιδας.
Συνεχισε με φιλια στο στηθος και περασμα καποτας.
Στη πιπα τα χαλασαμε, το πολύ ένα 4αρι.Κεφάλι σε τοίχο! Τουλαχιστον ειχε διαρκεια. Κατά τα αλλα πολύ χερι και πολύ χαλαρη. Κόβεται, μετεξεταστεα με τον κηδεμόνα της λογω αεροπιπας.
Στο cowgirl ακομα χειροτερα, το πολύ ένα 3αρι.Κεφάλι σε τοίχο! Απορρίπτεται, πρεπει να ξανακανει τημ ταξη. Ανεβηκε πανω μου και δεν ηξερε τι να κανει. Αν δεν επερνα πρωτοβουλια να σπρωχνω εγω, θα ξημερωνομασταν ετσι.
Την γυρισα ιεραποστολικα και πριν χωθω, ανοιξα τις μπουταρες της και εκανα γλυφομουνι. “No” μου λεει, “this is more expensive”, “it is to compensate your poor blow job”, απαντησα και συνεχισα.
Μετα από λιγο τον εχωσα και αρχισα να σπρωχνω. Σε αυτή τη σταση περνει ένα 8αρι διοτι:
1. Αληθοφανείς αναστεναγμοι
2. Συνδιασμος με γλωσοφιλα
3. Συνδιασμος με φιλια στις ρωγες
4. Σχετικα στενη αισθηση μουνιου
Ετσι που ηταν ξαπλωμενη της εριξα και ενα mouth fucking οπου εκει κατι καταλαβα απο στομα.
Αλλαξαμε σε πισωκολλητο. Την εβαλα να σταθει στα τεσσερα με τους ωμους πανω. Αρχισα να σπρωχνω κρατοντας την από τους ωμους. . Στο πισωκολλητο περνει 10αρι
Όχι μονο λογω κωλαρας αλλα λογω στενότητας μουνιου. Από τα καλυτερα και ηδονικα πισωσφυροκοπηματα που εχω ριξει. Εχυσα παρατεταμενα σκαμπιλιζοντας τα κωλομερια της, ενώ η Μαιρη βογγαγε σαν γελαδαΚατσικογάμης.
Εφυγε σαν πυραυλος γιατι εδώ που τα λεμε την κρατησα πολύ ωρα.
Δεν την συστηνω διοτι η πιπα της είναι πραγματικα κατω από την βασηΓερο-μύστης. Για μενα η πιπα είναι το 80% στο αγοραιο σεξΓερο-μύστης. Γι' αυτο και η γενικη χαμηλη βαθμολογια.

Αυτά, ελπίζω να σας διαφώτισα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, pezoporos, Qweeerty και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού