Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89439
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ετά από πάααααρα πολύ καιρό,επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα γιατί δεν είχα καμμιά όρεξη να περάσω το υπόλοιπο της βραδυάς μου στα διάφορα μπαράκια(όρθιος και να σε σπρώχνουν).
Άραξα στο μπαρ ανάμεσα στα κορίτσια παρά την προταση του σερβιτόρου να καθήσω σε καναπέ.
7 στον αριθμό τα κορίτσια που υπήρχαν και αν εξαιρέσω μόνο μία,οι υπόλοιπες ήταν όμορφα κορμιά.Ομορφότερη η Καρολίνα από Ρουμανία!!!
Και ξεκινάω τα πριβέ.....1η επιλαχούσα η Τζούλια.Χαρωπή κοπέλα (30 φεύγα πρέπει να είναι),ξανθιά με μεγάλα βυζιά τα οποία μέσα από το ενισχυμένο σουτιέν δεν έβγαζα άκρη πως ήταν.Όταν το έβγαλε και γύρισε απότομα face to face,νόμιζα πως ήμουν στο Παλέ και με έδωσαν ασίστ δυό μπάλες!!!! Πιο φουσκωμένα βυζιά και τόσο σκληρά δεν έχω συναντήσει!
Τι στο διάλο,τσιμέντο έβαλαν αντί για σιλικόνη Χμμμ;Χμμμ; ???
Ο χορός της πολύ βιαστικός,να αλλάζει θέση κάθε 5" και να μιλάει μ'αυτή τη τσιριχτή φωνή συνέχεια.Να μη μπορείς να απολαύσεις το χορό από το "μπουρου-μπουρου",να μη προλαβαίνεις να χουφτώσεις από τη ταχύτητα που άλλαζε θέση,να προσπαθείς να αποφύγεις και τις ρώγες τις στα βυζοσκάμπιλα που λατρεύει να δίνει.Ίσως ένα από τα χειρότερα πριβέ που έχω κάνει...
Επόμενη η Ναόμι.Ψηλή,ξανθιά,προστυχόφατσα.Της είπα πως μ'αρέσει το αργό πριβέ και έτσι έγινε.Το ακριβώς αντίθετο από τη Τζούλια.Πριβέ που μπαίνει στη λίστα των καλύτερων ever γι'αυτό και τιμήθηκε και με συνεχόμενη κάρτα !!!! Η Ναόμι ξέρει ΠΟΛΥ καλά τι πρέπει να κάνει.
3η και τελευταία η Καρολίνα.....ΤΟ ΚΟΡΜΙ !!!!
Έχοντας ως μέτρο σύγκρισης των κώλο της Ντενίζ (από το ανταγωνιστικό μαγαζί),αυτός της Καρολίνας αξίζει να μελετηθεί από το ΙΓΜΕ....να μάθουμε από πιο πετρώδες υλικό είναι!!!
Αν και ξεκίνησε στο γρήγορο ρυθμό,με προτροπή μου έκοψε ταχύτητα και έγινε ένας συμπαθητικός χορός. Ήθελα και 2ο αλλά τα οικομικά δεν το επέτρεπαν.
Τέτοιος ΤΕΛΕΙΟΣ κώλος δεν είναι να τον αφήνεις από τα χέρια σου ΓλώσσαΠροσκύνημα
Από τις υπόλοιπες κοπέλες, οι 3 μελαχρινές ούτε καν ήρθαν(η μία ήταν σε παρέα) και η 3η ξανθιά με το όμορφο προσωπάκι(δεν θυμάμαι δυστυχώς όνομα)απλά μιλούσαμε ανάμεσα στα πριβέ μου γιατί καθόταν δίπλα μου.Έτοιμος ήμουν να τη κεράσω ποτάκι αλλά μπήκε παρέα και κάθησε μαζί τους.Δεν πειράζει,την επόμενη φορά.Πολύ γλυκιά κοπέλα.
Το ποτό ήταν μια χαρά και ως παρελκόμενο μόνο ξηροκάρπια.
Το προσωπικό ευγενές και εξυπηρετικό.
Μπορώ να πω ότι πέρασα πολύ καλά.Θα ξανατιμηθεί συντόμως

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2017
Johnny Red
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
113
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, ?Ainigma?, travestolagnos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού