Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35639
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με τη Νάνσυ το μεσημέρι της Τσικοπέμπτης Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο στο Bill. Εύκολη η συνεννόηση μιας και είμαι εκτός Αθηνών, ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα ένα δροσερό και χαμογελαστό κορίτσι!! Φιλάκι από μέρους της για να σπάσει ο πάγος, αμέσως για μπανάκι, με ρώτησε αν ήθελα να φορέσει κορμάκι και μπότες και έτοιμη στο κρεβάτι!! Ωραίο σωματάκι για τα γούστα μου, πολύ καλή πίπα βαθιά με πολύ σάλιο και το τέλος ήρθε γρήγορα στο μουνάκι της λόγω μεγάλης αποχής..ΝτροπήΝτροπή Ξανά μπανάκι, το σχετικό σόσιαλ... και ξανά στο στοματάκι της και πάλι πύραυλος!! Στα τέσσερα στον καναπέ του δωματίου (γεμάτος σκάγια ρε παιδιά!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο έριξα σεντόνι από πάνω του!!!), όπου μετά από λίγο δοκίμασα την αδυναμία μου (πίσω πόρτα!!) Πολύ καλή αίσθηση, δείχνει να το γουστάρει πολύ!! με μπατσάκια στα κωλομάγουλά της και κάπως έτσι ήρθε ξανά το τέλος. Να σημειώσω ότι ήταν πεντακάθαρη, χωρίς δυσάρεστες μυρωδιές και πολύ γλυκό και δροσερό προσωπάκι που δεν έχει σχέση με (σκυλέ και γυφτογκόμενα) όπως είχα διαβάσει!! και δεν προσπάθησε καθόλου να αποφύγει την πίσω πόρτα, το αντίθετο μάλιστα. Η τιμή στα 120 είναι τσιμπημένη, (το 100 θα ήταν πιο λογικό) αλλά...... Αν ήμουν κάτοικος Αθηνών θα την ξανασυναντούσα ακόμα μια φορά. Αυτά από εμένα, την πρώτη μου κριτική και καλά βόλια σε όλους σας συναγωνιστές!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TriXXX, napoleonV1 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού