Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τέλη χειμώνα και με έπιασαν οι προανοιξιάτικες κάβλες μου,οπότε αποφάσισα να κατηφορίσω στον δρόμο της αμαρτίας για να κορέσω τις ορμές μου.Πήγα στο Φ69 για να βρώ την Τζουλια-Τζουλιάννα την ξανθια μουνίτσα.Ενημερώθηκα ότι εργαζόταν στο Φωκαίας 19 για εκείνη την μέρα και οδεύτηκα προς τα εκεί.Μπήκα στον ανακαινισμένο και καθαρό χώρο και περίμενα λίγη ώρα,ώσπου μια κρεμανταλού τσατσά βγήκε και μου ανακοίνωσε ότι εργάζεται η Τζουλια-Τζουλιάννα και μου ανακοίνωσε το πρόγραμμα της κοπέλας,το οποίο το ήξερα.Η τσατσά μου την έσπασε,καθώς φαινόταν να βαριέται,εξου και το 5 στην αξιολόγηση.Βγήκε η κοπέλα,καβλάντισαμε λίγο,καθώς με ξέρει καλά και έδωσα το μπλέ πορνοεισητήριο και πέρασα στο επ΄σιης καθαρό και τακτοποιημένο δωμάτιο.Γδύθηκα και περίμενα περί τα 58 λεπτά,ώσπου χτύπησε η πόρτα και πέρασε μέσα η κοπέλα(γενικότερα είναι ευγενέστατη και στον τρόπο που μιλάει και κινείται).Η κοπέλα είναι μικρόσωμη,περί το 1,55-1,57 άνευ κοθόρνων,με ελάχιστα κιλά παραπάνω,αλλά κατανεμημένα εκεί που πρέπει,ξανθιά,ανοιχτόχρωμη και στο δέρμα και πάντα χαμογελαστή.Αφου κάναμε λίγο socializing μέχρι να ετοιμαστεί και εκείνη,πέσαμε στο κρεβάτι,όπου και με ξεκίνησε σε ακάποτη πίπα.Δεν ρωτάει πια τι θέλω,αφου ξέρει.Εκείνη ανέβηκε πάνω μου και έβαλε την μουνάρα της μέσα στην μούρη μου για 69,η οποία μουνάρα της είναι απαστράπτουσα.Δεν την έγλυψα.Απλά θέλω να βλέπω τις τρύπες της και της χάιδευα τα κωλομέρια.Μετά της είπα να κάτσει πάνω στον φάλλο μου σε στάση ανάποδης γελαδάρισας,πράγμα που έκανε με μεγάλη προθυμία.Κατόπιν εντολής μου την έβαλα να ξαπλώσει για να την πάρω ιεραποστολικώς και το τέλος ήρθε με εκείνη στα 4 να με προτρέπει να σκίσω την κωλοτρυπίδα της αγριότερα.Να σημειωθεί ότι δεν είναι κομοδίνο,ούτε ουρλιάζει ψεύτικα σαν μερικές,αλλά δείχνει να ζεί το γαμήσι.Επίσης να πούμε ότι κάνει και αυταρχικό αμα λάχει,οπότε όποιος θέλει πάει.Έχουμε ακούσει τα καλύτερα και σε αυτό το κομμάτι.Συνοψίζοντας,πρόκειται για ένα καλό και τίμιο άτομο που σέβεται τα χρήματα που δίνουμε.Σε καμία περίπτωση δεν θα κλάψει κανείς τα λεφτά του,θα περάσει πολύ καλά και σίγουρα θα φύγει χαρούμενος και ανανεωμένος,όπως πρέπει να φεύγει δηλαδή ο καθένας μας μετά απο το γαμήσι.Εδώ δεν υπάρχουν πιθανότητες φόλας και εξαπάτησης.Ότι λέγεται στο σαλόνι γίνεται στο δωμάτιο.Αξίζει τον κόπο και τέτοια άτομα πρέπει να προωθούνται για να καταλάβουν μερικές άλλες ότι δεν υπάρχουν λεφτά για πέταμα,ούτε χρόνος για σπασμένα νεύρα.

Υ.Γ. το 10 στο παρκινγκ μπήκε λόγω πρόσβασης στον χώρο με συγκοινωνία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.072
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mad_max, kolokopeas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2017
Πρόκειται την γνωστή παλιά Τζουλιάννα από Φυλής 69 όροφος;
Δ
Διαγόρας
06 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι δικέ μου.Έκανε μερικά μεροκάματα εκεί γιατί μετά την ανακαίνιση ο οίκος ψάχνει ακόμα γκομενάκια.Και η άλλη η μπαμπάτσικη η Βίκη απο το ίδιο σπίτι έχει κάνει εκεί μεροκάματο.Μάλλον θα ανήκει στην αλύσίδα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2