Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωϊνές δουλίτσες στο κέντρο και ξαφνική επιθυμία για φθηνό και γρήγορο ξεφόρτωμα, μιας και λυπήθηκα το 50-70άρι για κάποιο στουντιάκι.
Πρώτη στάση Λιοσίων στο μπουρδελάκι με υπηρεσίες στούντιο όπως διαφημίζει...αλλά τζίφος γιατί δεν μου έκαναν οι δύο κοπέλες που δούλευαν εκείνη την στιγμή.
4-5 επισκέψεις στα γύρω στενά...απο το κακό στο χειρότερο η δουλειά.Μέχρι και μια 65άρα πέτυχα 80 κιλά!!!
Ευτυχώς τελευταία επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα και πέτυχα την Αντριάνα.
Αλβανίδα περίπου 25άχρονη μελαχροινή,αδύνατη, 1.5 βυζί στητό με δυνατή ρόγα, κωλί ποίημα και φάτσα λίγο άγρια, αλλά προσωπικά δεν μου χαλούσε την συνολική εικόνα.
Αναμονή μερικών λεπτών στο δωμάτιο χωρίς ντούζ και t.v και άφιξη της νεαράς με πολύ χαμόγελο και νάζι...απαραίτητες συστάσεις...βγάλσιμο σουτιέν και στρίνγκ...ξάπλωμα δίπλα στο κρεβάτι...χαδάκια φιλάκια παντού....καθάρισμα με μωρομάντηλο και ξεκίνημα πίπας ακά με πολύ γλώσσα...βαθειά-υγρή με το κωλαράκι της στημένο πλάγια στο πρόσωπο μου, να δέχεται πότε μπατσάκια-πότε χαδάκια και πότε δαχτύλιασμα στο στενό μουνάκι της...
Σταμάτημα της πίπας απο μέρους μου για να μην φύγουνε πριν την ώρα τους, πέρασμα καπότας και καβάλημα απο την Αντριάνα με κούνημα αργό και ρυθμικό.Βυζάκια στις χούφτες μου και πεταχτά γλωσσόφιλα απο την "γειτόνισσα" και αλλαγή στάσης για να κερδίσουμε 1-2 λεπτάκια απόλαυσης ακόμη...
Ιεραποστολικά με τα μπούτια ενωμένα και ψηλά....κάρφωμα στο φούλ με φιλάκια και σωστά κουνηματάκια απο μέρους της και χύσιμο βαθειά στο μουνί της με την Αντριάνα να κουνιέται ακόμα όσο πρέπει για να πάρει και την τελευταία σταγόνα.
Τέλος οι εντυπώσεις απο αυτή την συνεύρεση, είναι φυσικά θετικές σε σχέση πάντα με το αντίτιμο των 20€.
Καλή η Αντριάνα για τα γούστα μου και σίγουρα θα την ξανατιμίσω άν την πετύχω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
156
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Invisible Man, St.Stv

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού