Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157418
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την liveάρα των swansΝαι! κι έχοντας κατεβάσει μερικά ποτά είχα πρόστυχες πορνοδιαθεσεις και κατηφορησα στα σπιτάκια της ηδονής για τσάρκα κι ότι προκύψει! Μάλλον με οδήγησε το πορνοενστικτο γιατί με το που μπήκα βλέπω το εν λόγω μωρό και παθαίνω κοκομπλοκο δε ξέρω αν φταίνε τα ποτά ή τα κολασμένα μαύρα καλτσονικα που φορούσε αλλά είχε φοβερή καυλοφατσα και ήταν πιπινακι με τέλεια κωλάρα οπότε χωρίς πολλά πολλά έδωσα το αντίτιμο του απλού στην ευγενική τσατσά.Επειτα από λίγη ώρα ήρθε η πορνομωρακλα η οποία δυστυχώς δε φαίνεται να ξέρει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά μόνο πετούσε κάτι ουκρανικα και χαμογελούσε και έδειχνε σα να περίμενε να απαντήσω στη γλώσσα της εγώ πέταγα μόνο κάτι κρασιβα ντεβοτσκα και τέτοια να μη τα πολυλογώ το μωρό αρχίζει να με πιπωνει χωρίς να βγάλει τίποτα αλλά η αλήθεια είναι ότι δε κατάλαβα και πολλά από την πίπα της αν και έδωσε φιλότιμη προσπάθεια εγώ την σταματάω και της λέω σεξ αυτή ρίχνει ένα πονηρό γελάκι και ανεβαίνω ιεραποστολικά με τις καλτσονοποδαρες της στους ώμους μου και είχα κατακαυλωσει καθώς έδειχνε σα να πονάει και για να πω την αλήθεια μάλλον πονούσε γιατί το μουνάκι της ήταν στεγνό οπότε την γυρνάω στα τέσσερα με την αφράτη κωλάρα της κι αρχίζω σφυροκόπημα ανελέητο το οποίο μάλλον υπεμεινε καρτερικά βρίζοντας με λογικά στη γλώσσα της που της ξεσκίσα το μουνακιΚουλ
Συνολικά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο σε απόδοση αλλά με καύλωσε πολύ σαν εμφάνιση και την προτείνω για όποιον ψάχνει να καρφώσει καστανόξανθο πιπινακι με καλό σωματάκι και κωλαρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
199
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Gianpaolo, STAVROS6969 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού