Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10
Call-Girls 2997
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επί δέκα μέρες προσπαθούσα να βρω την εύα του γραφείου την ελληνίδα στη Θεσσαλονίκη...
Μία έλεγαν έχει περίοδο μία έλεγαν δεν δουλεύει με τα πολλά μόλις ήρθα αθήνα και εστειλα μηνυμα στο γραφείο μου είπαν ότι στις διαθέσιμες κοπέλες ήταν και η εύα και έτσι έκλεισα ραντεβού μαζί της...
Όταν άνοιξε την πόρτα του δωματίου μου δεν κατάλαβα τη διαφορά γιατί τα πρόσωπα δεν φαίνονται στις αγγελίες...
Όταν όμως άρχισε να μου μιλάει αγγλικά λέω μέσα μου :" μαλακία κάναμε"

Επειδή μου φάνηκε χαριτωμένη δεν την έδιωξα.
Εκάνε ένα ντουζ , έρχεται στο κρεβάτι και εκεί άρχισε το κρεσέντο των no και don't...
Πίπα με προφυλακτικό , φιλί σχεδόν στον αέρα μη τυχόν και την ακουμπήσει η γλώσσα μου και απαγόρευση χαδιων στην κλειτορίδα και κοντά στον κώλο με πρόφαση ότι είναι πολύ ευαίσθητη...
Με σπασμένα νεύρα της ζήτησα να ανέβει πανω μου...
Ξινησε τα μούτρα της και τοτε εξερραγην!!!!

Είχα τα χρήματα στο κομοδίνο της λέω ντύσου πάρτα και φύγε. Πήγε τουαλέτα πλύθηκε και πήρε 50 ευρώ για το γραφείο και 20 για το αυτοκίνητο που τις πηγαινοφέρνει αφήνοντας το δικό της μερίδιο...

Παράκληση για το γραφείο και κάθε γραφείο...
Αφού έτσι κι αλλιώς τα ονόματα των κοριτσιών δεν είναι τα πραγματικά τους , μη δίνετε το ίδιο όνομα σε κοπέλες που δουλεύουν την ίδια περίοδο.

Για αυτό το λόγο χαρακτηρίζω τη συμπεριφορά του πρακτορείου κακή

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kosmas66, kwstasxat, blizardeye και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2017
Κακώς της έδωσες έστω και 1 ευρώ. Να τα έλεγες με το γραφείο πρώτα, τους θεωρώ αρκετά σοβαρούς να το τακτοποιούσαν αυτοί.
(Updated: 06 Μαρτίου, 2017) 05 Μαρτίου, 2017
Αγαπητε φιλε καλησπερα.

Πρωτα απο ολα, λυπουμαστε για το γεγονος οτι δεν ειχατε μια καλη εμπειρια με τη κοπελα που συναντησατε απο το γραφειο μας.
Επισης καλα κανατε και γραψατε τη κριτικη σας σχετικα με την ατυχη συνατηση σας.

Σας ενημερωνουμε λοιπον οτι ειχατε το δικαιωμα και επρεπε εκεινη τη στιγμη αμεσως που διακοψατε τη συνευρεση σας να καλεσετε το γραφειο και να ενημερωσετε σχετικα.
Να ειστε σιγουρος οτι δεν θα υπηρχε καμια χρεωση, ουτε καν τα 20 ευρω της μετακινησης της κοπελας.
Πανω στη στιγμη της εντασης σας, καταλαβαινουμε οτι ισως δεν το σκεφτηκατε σαν ενδεχομενο αλλα ειλικρινα σας επαναλαμβανω οτι πολυ κακως, δωσατε τα χρηματα σας απο τη στιγμη που υπηρξε κακο κλιμα και η κοπελα δεν ανταποκριθηκε καθολου.
Εδω εχετε απολυτο δικιο.

Οσον αφορα ομως τη δικη σας παρανοηση σχετικα με το ονομα της κοπελας που συναντησατε εδω στην Αθηνα και που σας μπερδεψε με μια Ελληνιδα στη Θεσσαλονικη που θα θελατε να συναντησετε δεν καταλαβαινουμε σε τι φταιει ακριβως το γραφειο.
Μπηκατε στο site να δειτε το προφιλ της κοπελας με τα στοιχεια της? http://yourangels.gr/eva.html και ειδατε να γραφει Ελληνιδα?

Αναφερατε οτι ψαχνατε καιρο να συναντησετε μια Ευα απο άλλο γραφειο στη Θεσσαλονικη και ηρθατε στην Αθηνα και καλεσατε ενα αλλο γραφειο που επισης εχει μια κοπελα με το ονομα Ευα θεωρωντας οτι ειναι η ιδια?
Στο κομματι αυτο με συγχωρειτε, αλλα δεν βλεπουμε ποια ειναι η ευθυνη η δικη μας.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2