Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ειρήνη είναι ώριμη απο Ουκρανία κατά δήλωση της απο τις παλιάς κοπής Ρωσόφωνες που ήρθαν στην χώρα μας να εργαστούν και έμειναν εδώ.Διαθέτει εμπειρία και μάλλον έχει εργαστεί σε μασατζίδικα.Εμφανισιακά είναι ελαφρώς γεματούλα,με λευκό δέρμα.βυζάρες μαλακές γύρω στο τέσσερα νούμερο,έχει ξανθά πλατινέ σγουρά μακριά μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα σε μεγάλη αλογοουρά,το πρόσωπο της είναι σπασμένο και ταλαιπωρημένο.Επίσης άλλο ένα αρνητικό είναι και η κοιλιά της η οποία είναι μεγάλη και χαλαρή και την οποία πρόσεξα αφού έβγαλε το κόκκινο μεσοφόρι που φορούσε.Ελληνικά μιλάει καλά αν και σπαστά και η φωνή της είναι κάπως ιδιάζουσα λεπτή με έναν μικρό τόνο βραχνάδας.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο αρκετά κουρασμένη και ταλαιπωρημένη απο την κρεπάλη, ήταν σε φάση hang-over που ακολουθεί την μέθη.Ξάπλωσε επάνω μου και άρχισε να γλύφει και να δαγκώνει απαλά τις θηλές του στήθους μου.Σε προτροπή μου να συνεχίσει στον λαιμό και στα αυτιά δεν αρνήθηκε και άρχισε να τα γλύφει.Οι κινήσεις της ήταν αργές και νωχελικές.Κατόπιν κατέβηκε στο ύψος των ποδιών μου και απέναντι μου για να μην μπορώ να πιάνω και πολλά και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της.Το μόριο μου το είχε σύνεχεια μέσα στο στόμα της και το τσιμπούκι της ήταν ακριβώς όπως οι καπνιστές πέρνουν τζούρα απο το τσιγάρο.Φανταστήτε δηλαδή να έχετε ένα τσιγάρο συνέχεια μέσα στο στόμα σας και να τραβάτε τζούρες συνέχεια δίχως να αποβάλλετε τον καπνό, για να σας δώσω να καταλάβετε τι ακριβώς εννοώ.Βέβαια δεν το έκανε τόσο επιτυχημένα και η ηδονικότητα του τσιμπουκιού της ήταν απλά καλή.Εγώ όσο ασχολιόταν με το μόριο μου χούφτωνα τα μαστάρια της. Της είπα να ασχοληθεί και με τα αρχίδια και αμέσως κατέβηκε κάτω κάνοντας το ίδιο πράγμα όπως και τον πούτσο.Δηλαδή είχε συνεχώς μέσα στο στόμα της τον όρχη και τραβούσε τζούρες δίχως να ασχολείται καθολικά με την περιοχή.Ο ρυθμός της ήταν αργός και υπνωτιστικός.
Την έβαλα να ασχοληθεί με το πέος ξανά για να περάσει στο ίδιο ακριβώς μοτίβο.Σε λιγάκι της ζήτησα να περάσουμε σε 69 και όπως είχε τον πούτσο μου στο στόμα της κούνησε αρνητικά το κεφάλι της.Βασικά βαριόταν να αλλάζει στάσεις και δεν ήθελε την ταλαιπωρία λόγω hangover.
Της είπα να περάσουμε στο σεξ.Πήρε μία καπότα φθηνή,άθλια κατακόκκινη και την εφάρμοσε στο πέος.Της έκανα νόημα να ανέβει πάνω μου και αυτή νυσταγμένα πήρε από μόνη της θέση πισοκωλητού,κάνοντας μου νόημα με το χέρι της σε στυλ αντέ να τελειώνουμε βρε μαλάκα να πάω για ύπνο.Άρχισα όπως ήταν στημένη στα τέσσερα με το κεφάλι της να ακουμπάει στο στρώμα για να ξεκουράζεται να την γαμάω.Η κωλοτρυπίδα της ήταν αρκετά δουλεμένη και δέχθηκε πολύ εύκολα τον αντίχειρα μου μέσα της. Μετά απο λίγο βέβαια μου είπε να τον βγάλω.Συνέχισα να την γαμάω με αυτήν να βογγάει ελαφρώς,καλά που δεν ροχάλιζε.
Της είπα να αλλάξουμε στάση σε κανονικό και της χάλασα την βόλεψη της.Βασικά ήθελε να παραμεινούμε σε αυτήν την στάση μέχρι να τελειώσω.Αφου επέμεινα,βαριεστημένα γυρνάει και ξαπλώνει. Άρχισα να την γαμάω ενώ αυτή κατόπιν προτροπής μου μέ έγλυψε λιγάκι σε λαιμό και μου έδωσε και ένα γλωσσόφιλο.
Για φινάλε ξάπλωσα αφαίρεσα το προφυλακτικό και την έβαλα να ρουφήξει τον όρχη με τον μοναδικό της τρόπο.Κάπου εκεί ήρθε και το πρώτο κάλεσμα της απο την υπηρεσία. Συνέχισα παίζοντας τον στα χείλια της και όταν ήμουν έτοιμος άρχισα να χύνω.Αυτή δεν τα δέχθηκε στην στοματική της κοιλότητα παρόλο που ανακοινώνεται τελειωτικό αλλά μόλις έχυνα έκανε να τραβηχτεί.Της είπα να τα δεχτεί και απλά άρχισε να τα γλύφει όσο έχυνα,καταλήγοντας τα φλόκια πάνω μου.
Ντύθηκε ταλαιπωρημένα,μου είπε "όλα καλά;" και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Εν κατακλείδι η Ειρήνη είναι μία γυναίκα της διπλανής πόρτας απο άποψη εμφάνισης,διαθέτει κάποια εμπειρία αλλά απο την άλλη απότι κατάλαβα είναι δεκτική στο ποτό προφανώς για να την παλέψει κάτι που δυσχεραίνει τον αγώνα. Είναι γενικά απρόθυμη στην αλλαγή στάσεων,αποφεύγει το 69 και γενικά δεν θέλει να πέρνει στάσεις που απο μέρους της απαιτούν κάποια καταπόνηση όπως αυτή της γελαδάρισας ας πούμε.Στο τσιμπούκι και στην ορχεολειχία τα καταφέρνει απλώς καλά ενώ προσφέρει και γλυψίματα.Θα την πρότεινα εντελώς προαιρετικά και απουσία εναλλακτικής επιλογής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού