Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348175
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα ήδη περάσει από αρκετά στούντιο πριν μπω στο Κατεχάκη 5 εκείνο το βράδυ και από όλες τις κοπέλες που είδα με αναστάτωσαν περισσότερο η Μάγια από το Κασσάδρας 4γ που μου μόστραρε στη μούρη τον πεταχτό της κώλο και η Ντορίνα στο Κωνσταντινουπόλεως 80 με το θερμό της σαλονάρισμα. Μπήκα και στο Κων130 μπας και δω καμμιά μαυρούλα που να τρώγεται αλλά εκεί πιο πολύ μου άρεσε η λατίνα τσάτσα με τις βυζάρες παρά οι εκδιδόμενες. Μου ‘ρθε να της τα χουφτώσω και σα να φαινόταν να ψήνεται αλλά δεν έκανα την υπέρβαση.
Στο Κατεχάκη 5 είδα διαδοχικά:
-την Ιωάννα νεαρή καστανή με μακριά κατσαρά μαλλιά όχι άσχημο πρόσωπο ευδιάθετη αλλά με πεσμένο κώλο

-τη Βάλια η όμορφη μελαγχρινή νταρντάνα φόραγε και ένα ολόσωμο μαύρο φόρεμα που της ταίριαζε αλλά είχε λίγο τουπέ. Κάποτε που την είχα πάρει στα Κασσάνδρας ήταν καλή τελευταία όμως δεν διαβάζω καλά λόγια.

-και την Αντζελίνα αδύνατη μελαχρινή με ωραίο κώλο λεπτή μέση και μικρό στήθος, γλυκιά φάτσα, βαμμένα μακριά μαλλιά σε αφύσικο έντονο κόκκινο χρώμα που όμως της πήγαινε. Εκτός του ότι διέθετε αδιαμφισβήτητα τον καλύτερο κώλο, φαινόταν και ορεξάτη αποφάσισα να ξοδέψω το πενηντάρικο που είχα στην τσέπη για χάρη της.

Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή. Στις πρώτες αναγνωριστικές κουβέντες διαπιστώθηκε πως δεν μιλάει παρά ελάχιστα ελληνικά η αγγλικά. Δηλώνει Ιταλίδα αλλά εγώ ιταλικά δεν γνωρίζω παρά μόνο φράσεις και ατάκες. Τη οδήγησα μπροστά στο καθρέφτη να χαμουρευτούμε λίγο. Με τα στριπτιζοπέδιλα έμοιαζε πανύψηλη, χωρίς αυτά είναι γύρω στο 1.70. Σύντομα ξάπλωσα στο κρεβάτι και η κοπέλα μου έβαλε την καπότα στο μισοσηκωμένο πέος μου. Μου πήρε ένα καλούτσικο τσιμπόυκι ενώ εγώ πασπάτευα τον τουρλωμένο κώλο της και το καλοξυρισμένο μουνάκι της. Να σημειώσω εδώ πως ήταν καθαρή και αποτριχωμένη. Το σώμα της καλοσχηματισμένο και σχετικά σφριγηλό όχι τόσο γιατί το γυμνάζει, αλλά μάλλον λόγω γενετικών προδιαγραφών και νεαρής ηλικίας. Βαρέθηκα να είμαι ξαπλωτός, σηκώθηκα λοιπόν γονατιστός στο κρεβάτι και μετά από ένα μικρό διάστημα χαριτωμένης αδυναμίας συνεννόησης συνέχισε να που γλύφει τον πούτσο μου στημένη ωραία στα τέσσερα με εμένα να ασχολούμαι με τον κώλο της. Η δεύτερη φάση φελάτιο διήρκησε το πολύ ένα λεπτό και η Αντζελίνα αφού με κοίταξε για λίγο ντροπαλά και πρόστυχα (ναι! και τα δύο) αποφάσισε να στηθεί στα τέσσερα. Το ‘χω ξαναγράψει πως με φτιάχνει όταν τα κορίτσια επιλέγουν εξαρχής να στηθούν στα τέσσερα και ας το κάνουν για να ξεμπερδέψουν μαζί μου ταχύτερα. Στήθηκε και πάλι άψογα με ωραίο σπάσιμο μέσης, η θέα ήταν καταπληκτική! Το μουνί της δεν ήταν και στενό, μάλλον είχε βάλει κρέμα, μπαινόβγαινα μέσα της με άνεση και ταχύτητα. Αυτή βογγούσε σαν κάτι ανατολικοευρωπαίες πορνοστάρ σε τσόντες της περασμένης δεκαετίας! Βγήκα από μέσα της και την έφερα απέναντι στον καθρέφτη να τη βλέπω καλύτερα. Ξανάρχισα να τη γαμάω δυνατά στα τέσσερα της έριχνα και σκαμπιλάκια στον κώλο. Την έπιασα και από το μαλλί όπου αφού πήγε να μου αντισταθεί στην αρχή τελικά με άφησε ( δεν ήθελα και να την ξεμαλλιάσω κιόλας) Κάπως έτσι έχυσα ευτυχής στο μουνί της. Έχυσα σχετικά γρήγορα, στο δεκάλεπτο περίπου και αλλά η κοπέλα δεν βιάστηκε να φύγει. Το πρόβλημα όμως ήταν πως δεν υπήρχε κοινή γλώσσα να μιλήσουμε. Κάτι προσπαθούσα να της πω, δεν έχει σημασία τι, δεν καταλάβαινε σχεδόν τίποτα και γέλαγε.
‘’Μι ταρζάν! Γού Τζέην;’’ τη ρώτησα.
‘’Νο, νο Αντζελίνα!’’ μου απαντά γελώντας.
‘’Ουγκ’’
Όταν έφευγε της ζήτησα με νοήματα να μου φέρει μια έξτρα πετσέτα. Την έφερε η ίδια φιληθήκαμε και χαιρετηθήκαμε.
Χρόνος παραμονής Αντζελίνας στο δωμάτιο περίπου 15 λεπτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού