Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερη συνάντηση με τη σάρα μετά από αυτήν πριν μήνες στη θεσσαλονίκη...
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα με το πρακτορείο και έφτασα στο ξενοδοχείο που δέχεται η κοπέλα...
Όταν άνοιξε την πόρτα έδειξε μεγάλη έκπληξη αφού θυμόταν ότι εγώ μένω θεσσαλονίκη.
Με υποδέχτηκε με μία σατέν μαύρη κοντή ρόμπα ανοιχτή και μαύρα εσώρουχα από μέσα outfit παρόμοιο με αυτό της πρώτης μας συνάντησης...
Μεγάλη οικειότητα λόγο πρότερης γνωριμίας, αφού ήπιαμε ένα ποτό στο κρεβάτι αρχίσαμε το παιχνίδι με παθιασμένα γλωσσόφιλα και αμοιβαίο γλύψιμο... η σάρα έχει καταπληκτικό δέρμα και πολύ όμορφο στήθος. Ασιατικά χαρακτηριστικά αφού προέρχεται από μία μακρινή δημοκρατία της πρωην σοβιετικής ένωσης και το κυριότερο εχει πάρα πάρα πάρα πολύ καλή διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη... μετά τα προκαταρκτικά μπήκαμε στο κυρίως πιάτο και σε δέκα δεκαπέντε λεπτά τελειώσαμε αμφότεροι. Αφού έκανε ντουζ και μας έμενε βαριά βαριά ένα τεταρτο της ζήτησα να μου κάνει το καλό μασάζ που θυμομουν οτι ξέρει όμως αυτή τη φορά ενω ξεκίνησε δυνατά και με χαλαρωνε ξαφνικά βάζει πολύ λάδι στα βυζιά της και αρχίζει ενα body to body μασάζ!!!! Με καυλωσε αλλά είχα μόλις τελειώσει ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη και δεν θα προλάβαινα νομίζω να την πηδήξω δεύτερη φορά και να τελειώσω οπότε επιδόθηκα σε ένα λυσσαλέο γλυφομουνι που της αρέσει και αυτή δεν είχε δυσκολία να τελειώσει δεύτερη φορά!!! Ήρθε ένα διακριτικό μήνυμα από το πρακτορείο της οταν συμπληρώσαμε το χρόνο του ραντεβού αλλά μου ζήτησε να μη σταματήσω μέχρι να τελειώσει!!!
Ακρως θετικό πρόσημο και στη 2η συνάντηση με τη Σαρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 azazel, ninyo, satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού