Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχω κανα τρίμηνο που εζησα την εμπειρια με την Κυρια Μαγια αλλα δυστοιχως δεν ειχα το χρονο να γραψω αναλυτικα την κριτικη μου. Σήμερα ήρθε αυτη η μέρα παιδιά. Λοιπον απο το τηλεφωνο της εξηγησα τι ακριβως ζηταω πραγμα που δε θα το αναφερω εδω καθως στη συνεχεια θα καταλαβετε Χαμόγελο . Πολυ επικοινωνιακη γυναικα της εξηγησα ακριβως το τι ηθελα και εκεινη ητανε πολυ θετική. Με γραπτο μου μηνυμα ακριβεστατες πληροφοριες ωστε να προσεγγισουμε οσο το δυνατον γινεται τη φαντασιωση μου αυτη. Φτανοντας λοιπον στη μεγαλη μερα και μπαινοντας στο σπιτι αντικριζω μια Θεα για τα δικα μου γουστα μιλφ οπως ακριβως την ειχα φανταστει. Φωραγε τα δερματινα της και με ενα υφος απιστευτο.-Καλησπέρα ανιψιε μου λεει.-Καλησπέρα θεια απαντω.-Εμαθα κατι απο τον θειο σου που δε μου αρεσε καθολου.-Τι ρωταω εγω γεματος απορια.-Πέρασε μέσα και θα τα πουμε καλά. Εδωσα τις χερετουρες μου στον υπεροχο σκυλακο της και περασα στο δοματιο οπου και προετοιμαστικα. Μπαίνοντας μέσα μου λεει -Καλά τι έμαθα απο το θειο σου; -Τον επερνες μάτι την ώρα που την έπαιζε και καυλωσες πουτανίτσα; -Αμέσως εγω εσκιψα το κεφάλι με αμηχανία. Αμέσως εκεινη με βουταει απο το μαλί και με φτηνει στο στωμα!-Ετσι Μπραβο πουτανακι ποιες τα όλα. Ο θειος σου θελει να σε γαμησει και μου ειπε να σε ανοιξω εγω καλα και να σε προετοιμασω ψυχολογικα. Πεσε κατω στα γονατα και γλυψε τα ποδια μου τώρα!! Μου ριχνει αλλες δυο σφαλιαρες και με φτηνει ξανα! Ετσι πουτανα στα ποδια μου σε θελω. Αμεσως αρχιζω να γλυφω ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΥΤΑ ΠΟΔΙΑ με μανία και ταυτοχρονα να με ζουλαει. Με ξανα ποιανει απο τα μαλιά μου και με φερνει στο προσοπο της και με ξανα φτηνει λεγοντας μου. ΄-Ετσι πουτανα ξεφτηλισμενη αυτο σου αξιζει και με ξαναφτηνει κανοντας με να καταποιω τα παντα. Μετα απο αρκετη ώρα γλυψιματος των ποδιων μου λεει : -Τώρα θα σε ντυσω γυναικα όπως σου αξιζει να εισαι ετοιμη για τον θειο σου. Αφου με εντυσε και μ ειπε το ποσο μου παει με ξαπλωνει στο κρεβατι. Ανοιξε τα ποδια σου πουτανακι να δω τη τρυπα σου μου λεει. Ανοιγοντας ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΠΛΑΤΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΦΤΥΝΕΙ ΣΤΗΝ καυλωμενη κολοτριπιδα μου δυνατα λεγοντας μου ότι θα με ξεπαρθενιασει και αμεσως μου χωνει ενα δωνητη στο στωμα! -Ετσι πουτανα! Ετσι θα ρουφας και το θειο σου ενω θα με γαμαει αλλος. Αρχισε να με κολωδαχτυλιαζει αργα στην αρχη και μετα γρηγορα βριζοντας με και φτυνοντας με συνεχεια! Αφου φοραει το στραπον ελα να γλυψεις τον πουτσο μου μ λεει. Και αρχιζω να γλυφω αργα και σταθερα το καυλωμενο (ψευτικο πουλί) της ενω ταυτοχρονα μου εριχνε βρισιδι φτυσιμο και πουτσοσκαμπιλα. Μετα με γυρναει στα τεσσερα. -Για να δουμε ποσο κλειστη εισαι μου κανει κοριτσαρα μου. Και μπαππππ μπαινει αργα και σταθερα αρχιζει να ξεκολιαζει τη σουφρα μου ριχνοντας μου και σκαμπιλια κατα διαστηματα. Μετα απο το στραποναρισμα με ξαπλωνει ανασκελα και σηκωνετε ορθια απο πανω μου δινοντας μου τις πατουσαρες της για ακομα μια φορα και με εφτηνε συνεχως καθως ακομα ηρθε και εκατσε απο πανω μου να της γλυψω το κωλο της . Αφου ειχα καυλωσει σε αφανταστω σημειο ηρθε απο πανω μου και μου λεει . -Τώρα βρωμιαρικο τσουλί θα σε κατουρίσω και θα τα ποιεις όλα όμως. Καθετε απο πανω και αρχιζει η χρυση βροχη να ρεει στο στομα μου προσπαθοντας να μη χασω τπτ ενω εκεινη την ώρα με εβριζε επαιζε με τον πουτσο μου και τελειωσα καταπλικτικα και εξασθενημενα. Αυτη ητανε η εμπειρια μου με την Κυρια Μαγια και την συστηνω ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΩΝ ΜΙΛΦ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟΥ. Χρόνος παιδια 1 ώρα ΓΕΜΑΤΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΒΙΑΣΙΝΗ! Η γυναικα είναι απλά ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Την λατρευω και ευχομαι τα καλυτερα . Μη χανετε χρόνο και δοκιμαστε την όσοι απο σας είχατε αμφιβολίες! Σύντομα θα ερθει και η δευτερη κριτικη μου καθως αυτες τις μερες θα έχω μαζι της συναντιση ξανα. Αυτη τη φορά δε νομίζω να αργισει η κριτική μου όσο αυτη΄. Καλη συνέχεια σε όλους πάντα με υγεία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Guy21, chris1955, Missa και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2017
Θα μπορούσα να έχω το τηλέφωνο της;
04 Μαρτίου, 2017
Πολυ ωραια κριτικη! Προσκύνημα
04 Μαρτίου, 2017
Αηδιαστικός.. Money Mouth
05 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστω πολύ να είσαι καλά προσπαθώ Γλώσσα Αρε που είναι ο Guino ομως αν τον θυμασαι :/
05 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω για το σχόλιο. Ισος το φτησιμο και η χρυση βροχη να μην είναι του γουστου σου Γλώσσα Καλή συνέχεια και σε εσενα Χαμόγελο Peace!
08 Νοεμβρίου, 2017
Ενδιαφέρουσα ιστορία. Αν είναι αληθινή
04 Ιανουαρίου, 2018
Ρε παιδια ενα τηλεφωνο και για εμας ?
19 Ιουλίου, 2019
Μπορω να βρω καπου το τηλ;
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8