Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781877
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ενα απογευμα κατεβαινω κεντρο να παω στο μαγαζι ανεβαινω πανω και μου ανοιγει η ωραια Λια αλλα δυστυχως δεν μπορουσα να την διαλεξω γτ ητανε στην ρεσεψιον αλλα δεν φορουσε ρομπα ητανε κανονικα ντυμενη(τωρα δεν ξερω αν ισχυει αυτο για το αν δεν μπορεις να την διαλεξεις οσο εχει βαρδια στην ρεσεψιον) τελος παντων ειδα τις κοπελες ητανε η Τζενη , Σονια, Τζουλια και μια αλλη που θυμαμαι! την τζουλια ειδη την ειχα παρει απο την 1η φορα που πηγα κ ημουνα ευχαριστημενος απλα ηθελα μια διαφορετικη κοπελα. Τελικα διαλεξα την Τζενη στο προγραμμα με το τζακουζι μπαινω μεσα κανω ντους μπαινει μετα η Τζουλια και ξαφνικα μου λεει δεν μου αρεσει το τζακουζι αλλα μεχρι τα ποδια μπορω να μπω κ εσυ μπες κανονικα αν θες! εκεινη την ωρα εφαγα μια ξενερα κ μετα της λεω αςτο ακυρο τι αλλο μπορουμε να κανουμε κ μου προτεινε body to body εεε κ τελικα αυτο διαλεξα και γδυνεται μου κανει ενα μασαζ πολυ χαλια και συγνωμη που το λες ετσι χυμα αλλα ετσι ειναι. Στην αρχη ημουνα μπρουμιτα κ μετα ανασκελα κ μετα αρχιζε και μου τον επαιζε η κοπελα δυστυχως δεν το κατεχει εχει προσοντα σαν κοπελα δεν μπορω να πω εχει ωραιο στηθος ο κωλος ετσι κ ετσι(εμενα μου αρεσει σφιχτος) κ τελικα περναει το προφυλαχτικο μου παιρνει μια πιπα δεν μου αρεσε καθολου εεε κ τελικα μου σηκωθηκε μετα μου λεει πια σταση θες της λεω στα 4 στηνεται 1-2-3 μετα ξαναπαλι πιπα κ τελικα τελειωσα! αλλα παντως δεν την ξαναπαιρνω ακομα κλαιω το 100αρικο!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2017
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζένη
wack34
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
355
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2017
Λαθος ηθελα να γραψω Τζενη οχι Τζουλια!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1