Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Μπάρμπορα ή Μπάρμπαρα όπως κάποιοι αποκαλούν την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές....Όμως πάντα είχα πρόβλημα με τον δύσκολο χαρακτήρα της...Και πια ξένη δεν έχει απότομο χαρακτήρα θα μου πείς..εγώ έχω ζήσει πολλές τέτοιες περιπτώσεις....αλλά η Μπάρμπορα είχε πάντα κάτι που με τράβαγε σε σχέση με πολλές άλλες...Είναι η εικόνα της μίλφ που λέμε...με τις μεγάλες βυζάρες της οι οποίες σε μπερδεύουν αν είναι φυσικές ή πειραγμένες γιατι στην υφή είναι σκέτη απόλαυση....Και εγω κατα καιρούς την έχω θάψει...κάποια στιγμή έλεγα δεν θα ξαναπατήσω....Είναι από τις τύπισσες που δεν χρειάζεται να κάνεις και πολύ κουβέντα αλλά να πέσεις κατευθείαν στο ζουμί χωρίς πολλά πολλά....και αυτό έκανα πάνω σε μια φάση που δεν έβρισκα κάτι καλύτερο και επειδή ήμουν πτώμα απ' την δουλειά πέρασα και δεν μίλησα ιδιαίτερα όπως τις προηγούμενες φορές...Ήρθε όλο νεύρα από έναν πελάτη που την ακύρωσε αλλά εγώ άρχιζα να την χαϊδεύω δείχνοντας της ότι εντάξει έχουμε καλύτερα πράγματα να ασχοληθούμε και έπεσα με τα μούτρα στις βυζάρες τις....Ξαφνικά μεταμορφώθηκε σε πραγματική πορνοστάρ.....ένιωθα ότι θα εκραγεί από την ηδονή που τις χάριζα μόνο γλύφοντας τις ρόγες της....(κατάλαβα ότι δεν γουστάρει να της δαγκώνεις το στήθος)και βάζοντας δάκτυλα στην μουνάρα της.Αφού γίναμε τούρμπο και οι δύο μου πήρε μια βαθιά και υγρή πίπα προσφέροντας μου το υγρό μουνάκι της για δική της ευχαρίστηση...σε 69.Παραλίγο να τελειώσω εκεί και παρόλο την κόπωση...Την έφερα επάνω μου και συνεχίσαμε όχι δυστυχώς για πολύ γιατί δεν άντεξα άλλο....Δεν φιλάει εύκολα αλλά εκείνη την μέρα μου έριξε ένα γλωσσόφιλο στο τέλος δείχνοντας μου ότι το κατευχαριστήθηκε.....Είναι δύσκολος άνθρωπος και πρέπει να είσαι ξεκάθαρος από την αρχή χωρίς πολλά πολλά για να περάσεις τέλεια...Δεν ξέρω αν είσαστε διατεθειμένοι να μπείτε σε αυτό το τρυπάκι αλλά την ξανατσέκαρα και είχα τα ίδια αποτελέσματα...Εμφανισιακά είναι πύραυλος η γυναίκα απλά ξέρω και εμένα μου την έσπαγε πάντα η ξαφνική επιθετικότητα κάποιων ιερόδουλων απέναντι μας επειδή και μόνο τσακώθηκαν με έναν μαλάκα πελάτη..Για όσους την θέλουν πρωί μέχρι τις 5 το απόγευμα Βέργας 6Α ενώ συνεχίζει καπάκι το απόγευμα στην Τροφωνίου 13 στον επάνω όροφο μέχρι τις 12. Και τα δύο σημεία έχουν εύκολο πάρκινγκ..Εύχομαι να βοήθησα αρκετούς που ψάχνουν κάποια μιλφ με τεσσάρι στήθος.....όλες τις ώρες...Όταν την ρώτησα γιατί δουλεύεις τόσες ώρες μου είπε όταν φεύγω από την Ελλάδα λείπω αρκετούς μήνες.Την κριτική αυτή την έκανα πιο πολύ για κάποιους που την είχαν φάει την φόλα από την ίδια όπως και εγώ παλιότερα....και ούτε απ' έξω δεν πέρναγα για ένα διάστημα...αλλά και για την ίδια την Μπάρμπορα η οποία μου έδειξε και την καλή της πλευρά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
110
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708, Πρυτανης

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού