Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108064
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν τις 10 το πρωί στο εν λόγω ίδρυμα και αφού είχα γυρίσει όλα τα ανοιχτά μαγαζιά μέχρι εκείνη την ώρα, μου λέει η τσατσά ότι έχει την Έλενα. Είχε πελάτη και λέω να περιμένω να δω το μωρό που τόσα έχω διαβάσει εδώ αλλά δεν το είχα πετύχει ποτέ. Είχα αποφασίσει εάν μου άρεσε να πέρναγα. Αφού βγαίνει λοιπόν από το δωμάτιο, έμεινα κάγκελο!!! Έχω καιρό να δω τέτοιο μωρό στα σπίτια στα σφαγεία. Μόνο στην Αθήνα κυκλοφορούν τέτοια μωρά σε στούντιο σε τέτοιες ή μικρότερες τιμές (εκτός από τις συνοδούς βέβαια που τις βρίσκεις σε τεραπλάσια τιμή).

Χωρίς δεύτερη παίρνω το απλό 30 ΕΥΡΩ και περιμένω. Ήμουν περίεργος τι γούστα θα βγάλει χωρίς να της πω τίποτα. Μόλις μπαίνει το μόνο που της είπα ότι είναι πασίγνωστη από το ιντερνέτ. Εξεπλάγην και γέλασε σαν να μην το πίστευε. Ξαπλώνω και την άφησα να παίξει μαζί μου για την τσεκάρω. Καλά τριψίματα με φιλιά στο σώμα και στο λαιμό και ως επακόλουθο έπαρση σημαίας. Αν σε γλύφει ένα τέτοιο μωρό θα πρέπει να έχεις πρόβλημα να μην σου σηκωθεί!!! Βάζει καπότα στο στόμα και κάνει ένα βαθύ σε χαμηλούς ρυθμούς τσιμπούκι που δεν ήταν το καλύτερο που έχουν πάρει αλλά ήταν παραδεκτό πρός το καλό. Την σταματάω, κάναμε δύο στάσεις πριν εκραγώ με το μωρό στην αγκαλιά μου.

Πιστεύω ότι είναι λίγο άπειρη ακόμα. Και λέω λίγο. Με τον καιρό πιστεύω θα ξυπνάει πεθαμένο!!! Ο συνδυασμός του μοντελέ σώματος και της βελτιωμένης διάθεσης της θα κάνει πάταγο.
Δουλεύει εναλλάξ μία εβδομάδα πρωινή και μία βραδυνή, εκτός από Σαββάτο και Δευτέρα που έχει ρεπό, μου απάντησε σε ερώτησή μου. Υπάρχουν και καλές και άσχημες κριτικές για την Έλενα. Κατά την άποψή μου η κοπέλα μπορεί να γίνει τοπ στην γειτονιά. Πριν τις 10 το πρωί γαμούσε ένας πριν από εμένα. Όταν βγήκα από το δωμάτιο γαμιόταν σε άλλο δωμάτιο και ήδη περίμενε άλλος ένας. Την έχουν μάθει πολλοί φαίνεται.....και γενικά αρέσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, παλαιμαχος, Menathor

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2017
Φριξου 15 :κοπελα ΕΛΕΝΑ :το μωρο απιστευτο ..ολα τα λεφτα.επιτελους και καπου που αξιζαν τα λεφτα μου.θα ξαναπερασω σιγουρα .γλυκια μου ρωσσιδα σκετη γκαυλα εισαι
A
aprosperastos
04 Μαρτίου, 2017
λες να μας σωσει αυτη η ελενα ρε συ συντροφε δωσε λεπτομεριες
εχω βαρεθει να ντυνομαι και να ξεντυνομαι πεντε εξι φορες για ενα ψωροχυσιματακι
και τους πολυδιαφημισμενους ντενεκεδες,τους λιγουριδες κ.τ.λ
αν ζοριστουμε δηλαδη θα μας τον παιξει καλιτεχνικα κανα δεκαλεπτο με το αζημιωτο παντα
εχουμε και μεις τα θεματα μας
04 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για κάνε το πιο λιανά συναγωνιστή. Τι εννοείς λεπτομέρειες;
06 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου δεν υπαρχει περιπτωση να την δεις και να φυγεις..στενο και πολυ καθαρο μουνακι.δεν αφηνει πολλα πολλα .μου εδωσε τον λογο τις οτι την αλη φορα θα με αφησει..νομιζω ο η ελενα κατα λαθος βρισκετε εκει ειναι αλο επιπεδο .δηλαδη σχεση εμφανισης με τα λεφτα που θα περνει στο εν λογο στουντιο.την βλεπω σε λιγο καιρο βιζιτες των 200 και ανω.σε λιγες μερες σιγουρα θα ξαναπερασω
A
aprosperastos
07 Μαρτίου, 2017
εμενα με αφησε να το γλειψω για λιγο βεβαια το μουνακι της,αλλη αισθηση,μοναδικη.Σε προγραμμα με γυμνο.Της το ζητησα και δεν αρνηθηκε.Ετσι με εκανε πελατη.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5