Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη πρωί στις 10.40 , πρωινή μικρή(10 σπιτάκια)βόλτα για να τσεκάρω συγκεκριμένες κοπέλες, πέρασα από Ιάσωνος 46 για την Μαρία αλλά λόγω της απεργίας πήρε ρεπό, στη θέση της μια Πωλίνα η οποία είναι ίδια κοψια με την Τζένη που δουλεύει στον ίδιο οίκο, τελικά ήρθα εδώ όπου δούλευε η Όλγα, ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τούς ώμους κανονικό σώμα 3αρια συν βυζια με χορταστική χοντρή ρόγα, κοιλίτσα, με ακα τελειωτικό στο στήθος.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα μίας και είχε και άλλο πελάτη πριν από μένα , μετά από κάνα τέταρτο ήρθε στο δωμάτιο , φαινόταν πολύ αγχωμένη και νευρική , δεν μιλάει καθόλου ελληνικά αλλά ούτε αγγλικά , άφησε στο κομοδίνο μωρομάντιλα και προφυλακτικό , φορούσε μαύρο διχτυωτό καλσόν και μαύρο μεσοφόρι , δεν έβγαλε τίποτα , αφού με φίλησε λίγο στο στήθος και τον λαιμό μου έδειξε το προφυλακτικό , της έδειξα μετά , πέταξε τα βυζόμπαλα της έξω και άρχισα να γλύφω την χοντρή ρόγα της και να τα χουφτώνω , πήρε μωρομάντιλο και καθάρισε τον πούτσο μου , ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν σχετικά ρηχή χωρίς καθόλου σάλιο και μονότονη , μετά από κάνα λεπτό σταμάτησε και πέρασε το προφυλακτικό , ξαναπήρε τον πούτσο στο στόμα της , τώρα η πίπα της κάπως καλύτερη , αφού παραμέρισε λίγο την κιλότα της με καβάλησε , δεν έκανε τίποτα και έτσι ανέλαβα εγώ , είχε βάλει τα χέρια της στους ώμους μου και κρατιόταν μακριά ενώ είχε κλείσει και τα μάτια της αφού την γάμισα για κάνα 2λέπτο σταμάτησα , αυτή νόμιζε ότι έχυσα και πήγε να μου βγάλει το προφυλάκτικο όταν είδε ότι δεν έχω τελειώσει πήγε να στηθεί ανάσκελα αλλά εγώ την έστησα στα τέσσερα , την πήρα για λίγο πισωκολλητά και μετά της έδειξα να χύσω στα βυζιά της , ξάπλωσε ανάσκελα κατέβασε το μεσοφόρι της χαμηλά στην κοιλιά , αφαίρεσα το προφυλακτικό και παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά της.
Πήρα μωρομάντιλα όπως και αυτή και καθαρίσαμε τα βυζιά της , στον νιπτήρα δεν πλύθηκε καθόλου , χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου δέκα λεπτά και ήταν μία κατάθεση που χωρίς να είναι κακή δεν είχε και κάτι να θυμάμαι , η κοπέλα δεν έχει κάποια συμμετοχή και δείχνει εμφανώς εκτός των νερών της…Επίσης θα ήθελα να αναφέρω μίας και έχω περάσει σε όλα τα δωμάτια του οίκου , αυτό ήταν το χειρότερο και μάλιστα το κρεβάτι έτριζε μόνο και μόνο που καθόσουν , φανταστείτε τι γινόταν κατά την διάρκεια του σεξ….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλγα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.586
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού