Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενδιαφερουσα η σημερινη τσαρκα η ,οχι τοσο απο πλευρας γαμησιου οσο κοινωνιολογικων παρατηρησεων..
Στο χερι ενα ενεργειακο ποτο και κατηφορα προς το Μεταξι.Ξεκινημα απο Κολωνου οπου για 2η συνεχομενη τσαρκα πετυχαινω τον ιδιο 80αρη παππουΘυμόςνα τσαρκαρει αποφασισμενος να αδειασει καπου τα γερικα και ζαρωμενα του αρχιδιαMoney MouthΜαλλον καποιες απο τις δισεγγονες του δεν του εκαναν και γυρναγε παντου μεχρι να διαλεξειMoney MouthΜεγαλη κουβεντα σηκωνει το θεμα,το μονο που ευχομαι για μενα αν ζω ειναι να ασχολουμαι με τα εγγονια μου και να μην σερνω το κουφαρι μου Ιασωνος και ΚολωνουMoney Mouth
Κολωνου 30,παρκαρισμενιο αμαξι και καταφτανει τυπος,πιθανον ερχομενος απο τσαρκα, καθισμενος σε αναπηρικο.Ανοιγει την πορτα,του πεφτει το κινητο,του το πιανω,τον ρωτω αν θελει βοηθεια,αξιοπρεπεστατα αρνειται,μπαινει και διπλωνει και το καροτσακι το οποιο εβαλε μεσα.Εφυγε κορναροντας μου.Αν διαβαζεις φιλε χαιρετισματα και μπραβο σου που σε μια δεισλειτουργικη πολη που και οι αρτιμελεις εχουν προβλημα εσυ τα καταφερνεις μονο σουΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Συνεχεια της τσαρκας με μια γλυκοπικρη γευση μετα απο αυτο και στο Ιασωνος 33,περιμενοντας τι θα μου παρουσιασει αυτη η περιερη τσατσα,καθισα στον αθλιο καναπε.Διπλα μου ενας βρωμιαρηςΘυμόςμαλλον Ελληνας,μιλουσε με εναν Πακι παραδιπλα.Ενω η τσατσα ηταν στο κουζινακι μπαινει ενας μαυρος.Αφρικανος,με μαλλι αφρο,νεαρος.Βγαινει,τον βλεπει,'sorry' του λεει.Την πουλεψε αμεσα ο τυπος.Μαλιστα..ο πακι δεν σε πειραξε,εχουν τεραστια διαφορα μεταξυ τουςΘυμόςΟ πακι κορδωθηκε μαλιστα,μαλλον ενοιωσε σνωτεροςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςMoney Mouth
Δεν ειπα τιποτα γιατι ηθελα να παω να γαμησω την Τζωρτζια απο Ιασωνος 27Α,υπογειο, την οποια ειχα σταμπαρει εδω και καιρο και ειχα ξαναδει λιγα λεπτα πριν.Η τσατσα ειχε ανακοινωσει'μουνι,τσιμπουκι,69,οποιος μπαινει γινεται πελατης'
Η Τζωρτζια ειναι μια ψηλη Ρουμανα,μελαχροινο εντονα βαμμενο μαλλι,γυρω στα 30κατι,πολυ ωραιο αθλητικο σωμα,στητο βυζι,λευκο δερμσ,οχι γαλα,τωρα απο μαπα δεν τη λες μοντελο,ουτε ασχημη,εχει κατι τραβηχτικο,σε συνδυασμο με την καυλωτικη στριγκαρα νομιζω ειναι ελκυστικο το πακετο.
Μολις με ξαναειδε η τσατσα μου ειπε θα περασεις,ετσι;Κατσε να την ξαναδω,βγηκε προσχαρα και τους ειπα ωραια,θα κανεις και καλο γαμησι μεσα;Ναι,και τι,αν ειναι να το κλεισουμε,και τετοια.Οκ,με πεισατε,παρε το 10αρικο και στειλε την σε 5.Οκ,παρε και χαρτι μαζι γιατι τελειωνει.
Μπηκα στο δωματιο ,αρκετα μικρο,ο φωτισμος αθλιοςΘυμός,σκοτεινα, με κατι χρωματιστα φωτα,ο νιπτηρας στον οποιο κατουρησα ειχε ενα λαστιχο στη βρυση,το καλαθι γεματοΘυμός ενω το σεντονι ηθελε εξεταση με φακο για να αποφυγεις τυχον φλοκια απο προηγουμενοΘυμόςMoney MouthΣτα συν ενα καθρεπτης στα πλαγια του κρεβατιου.
Τελος παντων,μετα απο λιγο ηρθε η τυπισσα,συστηθηκαμε και με ρωτησε αν εχει κοσμο εξω,της ειπα ειχε αλλα ψιλοπεφτει(ειχε παει 23.30),μου γκρινιαξε οτι δουλευει διπλοβαρδια και δεν εχει κανει πολλα μεροκαματα,ασε που δεν την προτιμαν και οι ΠακιστανοιΘυμός
-Καλο δεν ειναι αυτο;θες να σε γαμανε πακιστανοιΧμμμ;
-Δεν με πειραζει,δουλεια θελω,εχω ενα παιδι 8 χρονων..
-Μαλιστα..Money Mouth
Για να δουμε τι θα κανουμε με σενα..
Κατι θα κανεις της ειπα ενω αρχισε να παιζει με το στηθος μου.Ειχα ηδη καυλωσει και δεν παραπονεθηκα οταν περασε καποτα στον πουτσο μου,δεν ειχα ιδιαιτερη αναγκη προκαταρκτικα.Πηρε καλη πλαγια θεση ωστε να μπορω να χουφτωνω και αρχισε να τσιμπουκωνει ως τα μεσα περιπου της ψωλης ενω εγω επιανα βυζια και κωλοχαραδρα.Της απομακρυνα και το χερι οταν ειδα οτι παλινδρομουσε.Δεν ειχε βγαλει ακομη τη στριγκαρα,κατι που με καυλωνε πολυ.Της επιασα κοτσο τα μαλλια και αρχισα να πιεζω ελαφρια για να δω αν μπορει αν βρει λαρρυγι,προσπαθεια που απεβη ακαρπηMoney MouthMoney Mouth
Αφου τον σηκωσε καλα της ειπα να στηθει στα 4.Πηρε καλη θεση και τον οδηγησε στο ηδη λιπασμενο μουνοτρυπιδι της, το οποιο δεν ειναι ουτε πολυ στενο,ουτε κανα τουνελ,κατι νοιωθεις.Την επιασα απο τους ωμους και αρχισα να την πιστονιαζω ενω και οι δυο κοιτουσαμε τον καθρεπτη απο αυταρεσκεια.
Μετα απο λιγο της ειπα να ξαπλωσει,οπως και εκανε,της τον φυτεψα παλι στην ξυρισμενη της μουναρα,επεσα πανω της και συνεχιζα να την γαμαω ενω αυτη που επαιζε με μαεστρια το στηθος.Αυτο με καυλωσε πιο πολυ και μετα απο λιγο της ειπα'μην κουνιεσαι τωρα,θα χυσω' και αρχισα να ξεφορτωνω τα χυσια μεσα της.Συνεχισα να τη γαμαω και αφου εχυσα,αφενος γιατι η πουτσα ηταν ακομη καυλωμενη,αφετερου για να στραγγιξω και την τελευταια υποψια σταγονας που αν εμενε ειναι ικανη να σου δημιουργησει επιτοπου νευραΓερο-μύστης
Τελικα τραβηχτηκα,αλληλοευχαρηστηθηκαμε και αποχωρησε ηρεμα,οπως ηρεμη ηταν και κατα τη διαρκεια του γαμησιου,χωρις βιασυνες δηλαδη.Νομιζω οτι βασικες υπηρεσιες αδειασματος τις παρεχει σε συνδυασμο με καυλωτικη εμφανιση.Πλυθηκα,ντυθηκα και πηγα στο κουζινακι που καθοντουσαν με τη τσατσα..
-Γιατι ειπες οτι δεν σε προτιμουν οι Πακι;
-Γιατι ειμαι ψηλη.
-Και τι θελουν οι ΠακιΧμμμ;
-Κοντη και χοντρη,με τις ψηλες εχουν κομπλεξ συμπληρωσε η τσατσα.ασε που ειναι και ανωμαλοι,θελουν να γαμανε κωλο,ετσι εχουν μαθει στη χωρα τους.
-'στη χωρα τους γαμανε γιδια και κατσικια'Θυμός αντιτεινα..
Και ομως,ζητανε ολοι κωλοMoney Mouth
'Μαλιστα,και γιατι μια συναδελφος σου πριν εδιωξε εναν μαυρο'; ρωτησα
-'οι μαυροι δεν σεβονται τις γυναικες,ασε που την εχουν και μεγαλη'.τι να το κανω,να βαλω μεσα μαυρο και μετα να κλεισω μιση ωρα για να ξεκουραστει η κοπελα;βεβαια εχουμε και μεις πελατες μαυρους,αλλα που ερχοντσι χρονια,δοκιμασμενουςMoney Mouth
-'σιγα μην δεν ειχες'.Μαλιστα,να πηγαινω και γω σιγα σιγα..
Με χαιρετησαν εγκαρδια..
-'Απο δω και μπρος μονο Ιασωνος 27,ετσι';
-Ετσι,ετσι..Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2017
Εxει παρατηρηθει οτι συναδελφος της στο Κ.30β,
ντανα-νταρντανα μπαινοβγαινει στα δωματια με xαρα.
Οπου εκει την περιμενουν αφρικανοι,xωρις καμμια
διακοπη για διαλειμμα..Κουλ
03 Μαρτίου, 2017
γαμησε η κριτικη! Ο Πακι ειναι περιζητητος πελατης γιατι την εχει μικρη και χυνει γρηγορα.
DN
Duke Nukem
04 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε για το παιδι της το κανει και αυτηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
04 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4