Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 22 10
Ξενοδοχεία 43996
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
5.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφτηκα δύο φορές προσφάτως.*Ημερομηνία ενδεικτική
Καλή λύση, ειδικά αν μένεις δυτικά όπως εγώ, φτάνεις πολύ γρήγορα και εύκολα.Περιποιημένο ξενοδοχείο, καθαρό και ήσυχο, χωρίς τις κιτς υπερβολές των αντίστοιχων του είδους.
Το πάρκινγκ άνετο.
Στην υποδοχή ένας κύριος που δε λέει και πολλά, σε ρωτάει αν θα μείνεις λίγο ή όλη τη νύχτα και πριν προλάβεις να του απαντήσεις σου έχει βγάλει το κλειδί του δωματίου, χωρίς να αναφέρει τίποτα επιπλέον. Εγώ του ζήτησα στρώμα νερού. Αυτό στοιχίζει 35€ τις 5 ώρες.
Το δωμάτιο άνετο και χωρίς μυρωδιά κάπνας. Αυτά με το στρώμα νερού έχει λιγότερη κίνηση, οπότε δεν ξέρω τι παίζει σχετικά με αυτό το θέμα στα πιο πολυσύχναστα.Το μπάνιο καθαρό με ετικέτα απολύμανσης στη λεκάνη, πετσέτες συσκευασμένες και καυτό νερό άμεσα διαθέσιμο.
Είχε και 2 νεράκια στο δωμάτιο.
Επικρατούσε απόλυτη ησυχία, σχεδόν απόκοσμη, σα να ήμασταν μόνοι μας.
Το δωμάτιο έχει μια μικρή tv, που παίζει και τσόντες. Τη μία φορά έπαιζε ένα κανάλι με τσόντες και τη δεύτερη τρία. Βασικά κάτι ψιλοτελειωμένες 90's τσόντες, που όταν τελείωναν έπαιζε επαναλαμβανόμενα το μενού του DVD μέχρι να θυμηθεί να πατήσει κάποιος το play από κάτω.
Η θέρμανση στο δωμάτιο είναι κλειστή και ανοίγει όταν μπαίνεις. Οπότε το δωμάτιο είναι κρύο. Τη μία φορά που πήγα και έκανε πολύ κρύο έξω, δεν κατάφερε να ζεσταθεί το δωμάτιο αρκετά κατά τη διάρκεια της παραμονής και αυτό ήταν λίγο ξενέρωμα.
Το δωμάτιο έχει καθρέφτη στην οροφή επάνω από το κρεβάτι, που είναι καλή φάση.
Γενικά καλή εμπειρία, θα το ξαναπροτιμήσω, κυρίως λόγω της αίσθησης καθαριότητας που σου δίνει.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nekrothaftis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού