Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ηταν τεταρτη βραδυ προς ξημερωματα πεμπτης οταν αποφασισα να επισκεπτω μετα απο βολτα στη περιοχη το συγκεκριμενο σπιτι....στο σαλονι οπως καθε βραδυ ετσι και εκεινη τη μερα γινοτανε χαμος απο συναγωνιστες που περιμεναν να δουν την αορορα (οπως μας την ειπε η τσατσα)....η οποια και ηταν με καποιο συναγωνιστη στο δωματιο....μολις βγαινει...βλεπουμε μια κοντουλα ρουμανα με πιασιματακια απιστευτο κωλο και βυζαρες μαυρισμενη απο το σολαριουμ να κουνιεται με ναζι ωστε να μας δειξει ενα μικρο δειγμα για το τι θα γινει στο δωματιο....δινω λοιπον στην ευγενεστατη τσατσα το παραβολο και περναω σε ενα απο τα δωματια μιας και εντυπωσιαστικα με την κοπελα.....την οποια και περιμενα αρκετα γιατι ειχε κι αλλους συναγωνιστες πριν απο μενα να εξυπηρετησει....αφου ηρθε χωρις να μου κανει πολλες ερωτησεις γδυθηκε και μου βαλε τις βυζαρες στη μουρη....πολυ καλη συμμετοχη σε ολες τις στασεις απο την κοπελα αλλα και στην πιπα στην οποια μπηκε σκουφακι.....ο χωρος μεν λιγο μικρος αλλα πεντακαθαρος με την τσατσα να μη χτυπαει πορτα οταν υπερβαινει το δεκαλεπτο....κατα τη γνωμη μου η κοπελα ειναι ενα απ τα καλυτερα της περιοχης σε εξυπηρετηση και ομορφια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Aurora
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.015
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, fouxter, Anderssen_ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού