Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64326
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση με την Μαρια μετα δυο χρονια. Μηνυμα και κλεισαμε τιμη , διαρκεια και πρόγραμμα. Ηρθε στην ωρα της στο Μεταξ. που την βολευει , χαμογελαστη όπως παντα και ομορφα ντυμενη. (όχι κατι ξεκολλα που είναι 1,45 και προσπαθουν με τακουνια θα δειξουν γυναικες.!). Λοιπον το Μαρακι γδυθηκε , καναμε το ντουσακι μαζι και συνεχισαμε στο κρεβατι. Γλωσσοφιλα εντονα και ηδονικα, και το χερι της να χαιδευει παντου. Μ εφτιαξε πολύ γρηγορα και την γυρισα ανασκελα αρχιζοντας από το μικρο βυζακι , προσπερασα την κοιλιτσα που γαργαλιέται και κατεληξα να παιζω με την γλωσσα μου στο ευωδιαστο νινακι της. Η Μαρια γρηγορα φτιαχτηκε και αρχισε κι αυτή το γλυψιμο από λαιμο, ρογες και κατεβηκε κατω οπου κανοντας διαφορα σχολια ξεκινησε πιπα σιγα-σιγα χωρις χερια και μετα πιο εντονα. Καταλαβε οτι τελειωνω και μου φορεσε τη καποτα και καθησε επανω μου . Με κλειστα ματια και μουρμουρίζοντας χοροπηδαγε αρκετη ωρα μεχρι που την γυρισα ιεραποστ. και με εντονο τροπο τελειωσα. Μετα μουπε ότι κι αυτη τελειωσε!.
Λιγη κουβεντα ανασκελα , ντουσακι και παλι χαιδεματα στο βυζακι της και το κολαρακι. Καταλαβε το υπονοούμενο και μονη της εβαλε λιγη κρεμουλα και στηθηκε στα 4. Αισθηση σφχτη αλλα μετα γλυκια. Της Μαριας αρεσει το πρωκτικο και το ευχαριστιεται. Όπως κι εγω αλλωστε. Ο δευτερος γυρος αργησε να τελειωσει γιατι το πηγαινα σιγά-σιγά αλλα και η ρημαδα η ηλικια. Τελος παντων. Όλα καλα με το Μαρακι , πηρε το δωρακι της και σιγουρα μολις τα ακταφερω θα την ξαναπαρω. Εβαλα 8 συμπεριφορα γιατι δεν κανει cim

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
erikos_E
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.923
Πόντοι:
2.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, doc99, anixneyths και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2017
Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος, γιατί δεν την έχω δοκιμάσει ως τώρα, αλλά παλιότερα δεν ήταν η χρέωσή της στα 80€/1ω, και +20€ αν ήθελες και 2ο γύρο; και νομίζω χωρίς πρωκτικό μέσα στη τιμή; γιατί αν τώρα προσαρμόστηκε στα 80€/1ω με πρωκτικό μέσα στη τιμή και στα 120€/1,5ω, όπως γράφεις, τότε είναι πολύ πιο συμφέρουσα σαν επιλογή.
03 Μαρτίου, 2017
Αν μπορειs το τηλ με πμ γιατι λογω ηλικιαs θελω κ εγω ηρεμα μαξιλαριαΚαπέλο
03 Μαρτίου, 2017
Eπιβεβαιωνω αυτα που γραφεις βρετανε.Εγώ την έχω αναγάγει σε στανταράκι.Πολύ καλές υπηρεσίες από μία όμορφη και θερμή γυναίκα.Οσο για την κωλοτρυπίδα της,τι να πω...Από τις πιό καυλωτικές!!!Καλά γαμήσια!
03 Μαρτίου, 2017
συμπεριφορά γραφειου¨ καλη.... σε γραφειο δουλευει?
03 Μαρτίου, 2017
https://www.lovelist.com.gr/love-list/%CE%B5%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%83-3/
04 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε γραφειο ευρεσης ηλιθιωνΜαλακία
TK
TASSOS karipidis
26 Μαρτίου, 2017
Καλησπερα σας,αν και εγραψα στο φορουμ δεν ανεβηκαν τα σχολια μου.Λοιπον χωρις να θελω να ειμαιπροκατηλλημενος,η εν λογω κυρια 35χρ ειναι οντως θερμη,αλλα στο θεμα της καθαριοτητας εχω πολλους ενδοιασμους και μαλιστα προσωπικες εμπειριες...Οποιος καταλαβε ,καταλαβε....ειναι 35 χρονων δινει απλοχερα την πισω αναρτηση,αλλα και βγαινει με παρα πολλα ονοματα " εγω την ονομαζω "Φαντομα" .Το χαμηλο κοστος ειναι ελκυστικο....γιαυτο και ολοι οι πιστοι εχουν μεριδιο....με τις υπηρεσιες που προσφερει...την εχω παρει 6-7 φορες ....και τωρα ξοδευω λεφτα στην αναρρωση....
Καλα να περνατε και προσοχη.........
16 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να κι ενας συνάδελφος που λεει την "αληθεια". Ότι δηλαδή ακομη δεν γραφτηκε εσπευσε να θαψει την Μαρια. Καλη αναρρωση φιλαρακο. Σε ποιο ψυχιατρειο σε εχουν ?
E
erotikos2017
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8