Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ξεκινάω την κριτική λέγοντας το εξής:
ήταν ότι πιο άσχημο έχω βιώσει στην σχετικά σύντομη μπουρδελοζωή μου.

καταρχάς η κοπέλα!
μιλάμε για μια γεματούλα αλλά καμία σχέση με χοντρή με δυο μεγάλα μαστάρια για βυζιά που κρέμονται, για τα γούστα μου, πολύ χαμηλά αλλά 100% φυσικά. ωραίο τουρλοτό κωλαράκι μαύρα μπουκλωτά μαλλία και ωραίο γλυκο προσωπάκι γύρο στο 1,65 περίπου 30 καλοκαιριών. ωραίο πακέτο για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.

σαλονάρισμα και ξεκινάμε παιάνες για την κοπέλα
και κώλο και ελεύθερο στοματικό...Χμμμ;

λέω από μέσα μου δεν μαμιετε κάτσε εδώ καλά θα περάσεις.
πέρασα στο δωμάτιο που είναι πάρα πολύ καθαρό και άραξα για κάνενα 10λεπτο μέχρι να έρθει η κοπέλα.
μπαίνει μέσα με ένα χαμόγελο και μια γλύκα λέω αμάν λες να πιάσαμε λαυρακι εδώ και έκανα να χαρώ αλλά τι το ήθελα αφού είδα στο πρόσωπο της να νικιέται το χαμόγελο από ένα χασμουρητό που νόμιζα ότι ήθελε να με δαγκώσει.

λέω από μέσα μου σταμάτα ρε λαλακα η κοπέλα κουρασμένη είναι και της ξέφυγε και μου λέω θα το προσπεράσω.
ξεκινάμε λοιπόν χαιδέματα να τρίβω τα βυζάκια της να με χαιδολογάει και αυτή, έτσι όπως έχω ανάψει ξαφνικά και άλλα χασμουρητά...
κόβει λιγάκι απότομα τα χαιδέματα και αρπάζει το προφυλακτικό και αρχίζει να προσπαθεί να μου το βάλει, λέω προσπαθεί γιατί άμα δεν είχα επέμβει θα ήμουν ακόμα εκεί να περιμένω να μαμήσω.
αρπάζει το λιπαντικό αφού μου το έβαλε και αρχίζει να μπλαστώνεται, έτσι λοιπόν όπως είχα ξαπλώσει ανεβαίνει από πάνω μου και πάει να το βάλει μέσα της σε στάση καουγκερλ ενώ δεν είχα καν καλή στύση τρέλαινομαι και της λέω "πίπα?" με κοίταζε με ένα ηλίθιο βλέμμα (σκέφτομαι δεν ξέρει καμία λέξη στα ελληνικά) της κάνω νόημα να σταματήσει και να πάρει πίπα και αρχίζει να χαμογελάει και πετάει κάτι σαν "ναι" και ξεκινάει πίπα...απαίσια...για 20 δευτερολεπτα μετά το σταματάει ενώ έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι αρκετά γιατί η φάση έχει σκυλοβρωμίσει αγκαρία.
αφού σταμάτησε την πίπα πήγε να ανέβει από πάνω μου πάλι σαν καουγκερλ και αυτή την φορά την άφησα, άξαφνα άρχισε να φαγουρίζεται κάτω από τα βυζία και να χασμουριέται πολλές φορές και ταυτόχρονα, τραγικό και αστείο συνάμα καθώς χωροπήδαγε απάνω μου.
την σταματάω και προσπαθώ να την βγάλω από πάνω μου αλλά εκείνη δεν κουνιέται "στα τέσσερα" της λέω τίποτα "πίπα" της λέω τίποτα ούτε κουνιόταν απλά κάποια στιγμή ενώ την ερίξα στο πλάι μου της ανοίγω τα πόδια και την παίρνω ιεραποστολικά μπας και τελειώσω.
η φαγούρα όμως στα βυζία της ήταν εκεί καθώς και το χασμουρητό, είπα αι γαμήσου κυρά μου και έκλεισα τα μάτια για να τελειώσω σφυροκόπησα και λίγο πριν το τέλος κάνω την βλακεία να ανοίξω τα μάτια μου και όπως καταλαβαίνεται την βλέπω με μια αστεία γκριμάτσα στην μέση του χασμουρητού της και όπως όλοι φαντάζεσται επίσης να ξήνεται.
κατέθεσα μετά κόπων και βασάνων γιατί είμαι ήρωας σε κάτι τέτοια Ναι!


εν κατακλείδι
1. δεν δίνει κώλο αφού φοβάται όπως ψιλιάζομαι ακόμα και να στηθεί στα τέσσερα μπας και ζητήσεις.
2. πίπα για κανέναν λόγο και χωρίς πίπα δεν έχει προκαταρτικά!!!!
3. ηλίθια συμπεριφορά που δείχνει ότι δεν το θέλει και βαριέται αυτό που κάνει. αφού μετά το μαμήση καθόταν και χαζολόγαγε στο δωμάτιο Μαλακία
4. το 1 και 2 βγάζουν ψεύτρα την υπερεσία που έταζε άλλο στο σαλόνι.

από εμένα άκυρο Γαμήσου
δεν θα κλάψω αλλό 20αρικο σε αυτό το σπίτι

ελπίζω να σας έσωσα Ματάκι

καλα γαμήσιαΚατσικογάμηςΝαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
peinasmenos_lukos2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
194
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, howbawdat, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού