Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 58 10
Μασατζίδικα 137717
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα μετα τη δουλειά είχα τρέλες καυλες και είπα να κανω μια βόλτα απο το συγκεκριμένο κατάστημα. Παρουσες η Μελίνα όμορφο πιπινακι με κορμάρα και ένα καυτό μαύρο φορεματάκι που μου έκανε τον πουτσο αερόστατο, μια κουλαρα sexy μιλφ που ακούει στο όνομα Μαρίνα, η γνωστη Λανα και καινούργια κοπέλα η Ροζα. Αποφάσισα να περασω με το Μελινακι. Ξεκινήσαμε με χαλαρή κουβεντούλα και μασαζακι αλλα δεν γίνεται να βλέπεις αυτή την κορμάρα με το στριγκακι και να μη σου γίνει κάγκελο. Και απο μασάζ περάσαμε σε πορνοκατασταση με μένα να φιλάω και να χουφτώνω σαν να μην υπάρχει αυριο και το μωρο να παίρνει οσκαρ καλύτερης πιπας. Την έστησα στο μασαζοκρςβατο ιεραποστολικό και άρχισα να σκιζω το καυτό μουνακι της σαν να ήταν η τελευταία φορά που γαμαω. Λιγο πριν καταθέσω το μωράκι μου στήθηκε στα 4 στο καναπέ και λιωσαμε.μαζι στην καυλα. Τύποι αυτο το μουνι δεν το χορταίνεις με τίποτα. Τελειωσα τρελος απο καυλα σε με τη μουναρα της να καίει και τα χέρια.μου να μην ξεκολλάνε απο την κωλαρα της. Ντουζακι πλακιτσα φιλάκια και υπόσχεση για ανανεωσητου ραντεβού μας... Αυτή ήταν η σημερινή μου εμπειρία απο ένα καυτό πιπίνι που άξιζε μέχρι και το τελευταίο ευρώ. Καλα γαμησια σε όλους
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού