Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με Σαμπρίνα στο βαρδαρίσιο χοτέλι ως συνήθως.Κουλ
Η συνεννόηση με το γραφείο πολύ καλή με 2-3 sms, όμως παραλίγο να τινάξει την συνάντηση στον αέρα όταν ενώ βρισκόμουν στο ξενοδοχείο και περίμενα τον αριθμό δωματίου υπήρξε μια καθυστέρηση τουλάχιστον 15 λεπτών με αποτέλεσμα να κατευθύνομαι ήδη προς την έξοδο.Θυμός Τελικώς, αποφάσισα να το κάνω γαργάρα και να οδεύσω προς το δωμάτιο όμηρος των σεξουαλικών ορμών μου.Ναι!
Ανοίγει η πόρτα και αντικρίζω την κοπέλα η οποία με υποδέχτηκε με γλωσσόφιλο. Πρόκειται για μια όμορφη παρουσία με πολύ ωραίο χαμογελαστό πρόσωπο, τσαχπίνικα μάτια, πλούσιο στήθος (σιλικονούχο) και αρκετά τουρλωτό κώλο.Έρωτας Όλα αυτά εν μέσω τολμηρών εσωρούχων και ανάλογων πορνοτακουνοπάπουτσων. Επίσης, πολλά μικρά τατουάζ σε διάφορα σημεία του σώματος τα οποία στις φωτογραφίες έχουν αφαιρεθεί για ευνόητους λόγους. Πρώτη εντύπωση εξαιρετική.Προσκύνημα Διερευνητική κουβέντα στην αρχή με χάδια και πεταχτά φιλιά και στη συνέχεια βουρ για ντουζάκι. Όταν βγήκα με περίμενε γυμνή στο κρεβάτι (ομολογώ ότι ήθελα να την γδύσω εγώ αλλά οκ λεπτομέρειες). Γουστάρει να την φιλάς στο λαιμό και στα βυζιά (ειδικά εκεί). Συνέχισα με γλύψιμο στο μουνάκι της το οποίο υγράθηκε γρήγορα, όμως δεν με άφησε να συνεχίσω πολλή ώρα καθώς με μια κίνηση βρεθήκαμε σε πλαγιαστό 69 με την Σαμπρίνα να έχει πάρει το πούτσο μου στο στόμα της και να ρουφάει με μανία. Θέλοντας να το απολαύσω περισσότερο, γύρισα και ξάπλωσα μπρούμυτα και ανέλαβε πλήρη δράση. Η πίπα της είναι εξαιρετική με εναλλαγές ταχύτητας και φιλότιμες προσπάθειες για dt. Ο πρώτος γύρος έληξε σε στάση cowgirl όπου με περίτεχνο κούνημα της λεκάνης της κατάφερε και με τελείωσε η άτιμη. Το έχει το άθλημα χωρίς αμφιβολία. Στη συνέχεια ακολούθησε μπάνιο και των δύο (όχι μαζί, δεν το πρότεινα αλλά ούτε και εκείνη) και social κουβέντα στο κρεβάτι. Εδώ να αναφέρω ότι μιλάει άπταιστα ελληνικά και δεν δυσκολευτήκαμε να πούμε διάφορα ώστε να χαλαρώσουμε ακόμα περισσότερο κάτι που βοήθησε και στη συνέχεια της συνάντησης. Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με δική της πρωτοβουλία, μιας και η τύπισσα γουστάρει τρελά το σεξ και δεν σου αφήνει περιθώριο αμφιβολίας γι’αυτό. Πίπα και στήσιμο στα 4 με θέα την κωλάρα της. Δυστυχώς δεν τελείωσα 2η φορά καθώς σταμάτησα μετά από κάποια ώρα, διότι ένιωσα έναν ελαφρύ πόνο στα @@ μου απόρροια χτυπήματος που είχα δεχθεί σε αθλητική δραστηριότητα τις προηγούμενες ημέρες.
Γενικά, πρόκειται για μια αξιόλογη περίπτωση. Κατά την διάρκεια του αγώνα σε βοηθάει να χαλαρώσεις και αναλαμβάνει πρωτοβουλίες κάτι που ίσως έχει να κάνει και με τη σωστή χημεία μεταξύ σας. Παρόλο που ήμουν το τελευταίο της ραντεβού απ’ότι μου είπε, τα έδωσε όλα και περάσαμε υπέροχα. Άψογη συμπεριφορά με καλή διάθεση καθόλη τη διάρκεια της συνάντησης.Προσκύνημα
Μοναδικό μειονέκτημα η έλλειψη CIM και anal από τις παρεχόμενες υπηρεσίες.Λύπη
Σίγουρα μια VFM περίπτωση που θα ξανατιμηθεί αν έρθει στην πόλη μας, αν και πρώτα σκοπεύω να επισκεφτώ και άλλες κοπέλες του γραφείου.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
202
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, panos877, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού