Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52734
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ειχα παρει 4-5 φορες περσυ και ηταν θεμα χρονου να τη παρω για πρωτη φορα φετος και αργησα πολυ ειναι η αληθεια.Σαλοναρισμα με τις βυζαρες.Ομορφοτερη και παιζει να βαλε καποια περιττα κιλα,τουλαχιστον 2 μηνες εχω να τη δω.Τελος παντων ασημαντο για τη Χριστιναρα

Ελαχιστος χρονος αναμονης στο δωματιο,με θυμηθηκε αμεσως οταν μπηκε Έρωτας.Αρχικα δαμασα τις βυζαρες της για αρκετη ωρα και μου χαιδευε το πουτσο μεχρι που εγινε καγκελο και ξεκινησε μια μαεστρικη πιπα διαρκειας με πολυ γλωσσα κυριως...Απολυτα συμμετοχικη στο σεξ,το γουσταρε αγρια σε PSE φαση με φωνες και βρωμολογα...Ιεραποστολικα τη φιλουσα στο λαιμο κυριως και επιανα με μανια παραλληλα τη κωλαρα της.Σκετη απολαυση...Επειτα ανεβηκε αυτη πανω και δεν σταματουσε να κιουνιοταν σαν λυσσασμενο σκυλι φτανοντας στο μαξιμουμ της καβλας με θεα τις βυζαρες της σε φαση pov...Και τελος στα 4 με θεα τη κωλαρα της,που το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν θελει μπατσακια.Κατι το οποιο ειναι απολυτα σεβαστο απο τη στιγμη που ειναι συμμετοχικη και δειχνει οτι γουσταρει τρελα.Επειδη ημουν σχετικα κουρασμενος δυσκολευτηκα δεν μπορεσα να τελειωσω και τα εδωσε ολα στη πιπα.Μου τον επαιζε αγρια και παιζοντας εγω παραλληλα το μουνακι της,τον ρουφαει με μια απιστευτη λυσα και εχυσα μεσα στη καποτα.

Συνολικα εκατσε γυρω στα 20-25 λεπτα και με το 30αρι μαλιστα.Σταθερη αξια.Που να δινα και 60-70 ευρω.Αν δεν σας χαλαει οτι ειναι λιγο τσουβαλα ορματε
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, alladalla, yorkie και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού