Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτό το σπίτι το επισκέφτομαι αρκετά συχνά. Είναι καθαρό, , περιποιημένο κι άνετο. Εδωσα το 30ρι κ περασα στο δωματιο.Ήταν η δεύτερη επίσκεψη μου στον εν λόγω οίκο και τις 2 φορές πέτυχα την Μαριαννα με την οποία είχα και τις 2 φορές περάσει σούπερ!
Η κοπελα ειναι ψηλη, ατριχη τελειως, με ομορφο προσωπο, με βυζαρες, με ωραια ποδια και τρομερά κωλομέρια! Επισης μυριζε πολυ ωραια και η συμπεριφορα της ηταν πολυ φιλικη και ανετη...μεχρι να γδυθω ηρθε κ η Μαριαννα. Μου πε να ξαπλωσω,στην αρχη μου εδωσε καποια φιλια στο στηθος κ με λιγα χαδια σηκωθηκε το καταρτι.....Αυτη μου εγλυφε τα βυζακια αργα και αισθησιακα και εγω την χουφτωνα και επαιζα με το μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Το καυλι ειχε φουσκωσει και η κοπελα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο.Ηταν ξαπλωμενη στα τεσσερα πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι σούπερ,βαθειά με δυνατά deep και με πολύ περιποίηση παντού, γλειφοκώλι μέχρι τέρμα όπου επιδίωξε και δάχτυλο αλλά δεν είναι του γούστου μου. πιπα στο στυλ της χωρις χερια και οταν της ειπα να γυριζει 69 για να γλυψω πρωτη φορα στη ζωη μου μουνακι ιεροδουλης τοτε η πιπα της εγινε βαθυα με πολυ καλη αισθηση....με εφτιαξε πολυ το πουτανακι και πρωτη φορα υπεκυψα με επαγγελματία αρμεχτρα....δεν το μετανιωσα γιατι ειχε στενο μοσχομυριστο και ροζ μουνακι οπως της κοπελας μου....για πρωτη σταση ανεβηκε απο πανω μου αναποδα για να εχω θεα τη κωλαρα της και ενεβοκατεβαινε με πολυ καλο ρυθμο πανω μου...μετα απο κανα 3λεπτο τη σταματησα λιγο στα τεσσερα νατης γλυψω λιγο την υπεροχη κωλοτρυπιδα της και στη συνεχεια αρχισα να τη καρφωνω σαν λυσασμενος μεχρι που εχυσα....ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
santa king
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gundick, targetass, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2017
"Μοσχομυριστό ροζ ΜΟΥΝΆΚΙ"; Φίλε Santa King πρώτη φορά γλυφομούνι στην Αγκύρας; Τ'ακούσαμε κι αυτό!!!
01 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί το "όπως της κοπέλας μου"....
Που το πας?
01 Μαρτίου, 2017
μπορει η κοπελα του να ειναι η barbie απο αγκυρας!!!
02 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά..δεν το είχα σκεφτεί αυτό..
02 Μαρτίου, 2017
"για να γλυψω πρωτη φορα στη ζωη μου μουνακι ιεροδουλης" ..... να συμπληρώσω..... "φτιαχτο-ραμμένο" μουνάκι από πρωην αντρικά "μπαλο-σακκουλάκια"....
07 Απριλίου, 2017
φιλε τα περισσότερα που γραφεις ειναι ψεμματα,καποια πραγματα δεν τα κανει η Μαριαννα!!!
να γραφετε αληθειες και οπως εχουν γινει ,αυτα...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6