Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Νάντια σε ξενοδοχείο του κέντρου απογευματάκι. Η κοπέλα στην ώρα της με ένα μεγάλο χαμόγελο. Ηλικία γύρω στα 45 και σώμα αρκετά χαλαρό. Αν θέλετε οπωσδήποτε πιπίνι τότε καλύτερα να κοιτάξετε αλλού. Αν όμως ψάχνετε milf τότε δεν θα απογοητεύτητε - αντιθέτως θα απογειωθείτε.
Τα πρώτα λεπτά χαλαρή κουβέντα και κατόπιν μπανάκι πρώτα εγώ και μετά εκείνη. Με το που βγαίνω από το μπάνιο με αρπάζει και αρχίζει να με ταράζει στα γλωσσόφιλα. Ταυτόχρονα με το χέρι της έκανε ένα ωραίο μασάζ στον πούτσο μου. Παίρνουμε θέσεις για ένα 69 και εξερευνώ την μουνάρα της και την κωλοτρυπίδα της. Δουλεμένες στο έπακρο και οι δύο. Κατόπιν σεξ ιεραποστολικά μουνί και μετά κώλο και λίγο πριν το τέλος άδειασμα στο στόμα της. Ενδιάμεσα μπανάκι και κουβεντούλα γύρω στα 20 λεπτά και επανέναρξη των επιχειρήσεων. Ο δεύτερος γύρος ήταμ μία επανάληψη του πρώτου με την ίδια ένταση και ενεργητικότητα όπως και ο πρώτος. Στο τέλος και πάλι μπλά μπλά, της έδωσα το δωράκι της και αποχαιρετιστήκαμε.
Ορισμένα πράγματα για την Νάντια. Δεν κοίταξε καθόλου το ρολόι της και είχε το τηλέφωνο της κλειστό. Προσέφερε σεξ με τρομερή ζωντάνια και αμείωτη ένταση. Αισθάνεσαι ότι ήθελε να σε ρουφήξει στην κυριολεξία. Προσέφερε GFE μαζί με PSE και με απογείωσε. Ξανασυναντιόμουν άνετα μαζί της αλλά θέλω να γνωρίσω και άλλα κορίτσια. Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού