Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθυστερημένη κριτική για Τζούλια. Ήταν Δευτέρα απόγευμα γύρω στις 8 όταν επισκέπτηκα τον συγκεκριμένο οίκο. Η τσατσά μου παρουσίασε την Τζούλια λέγοντας ότι είναι πολύ καλή στο δωμάτιο. Η Τζούλια είναι κοντούλα με μαύρα μακριά μαλλιά και σκυλέ πρόσωπο. Μου άρεσε και πέρασα στο δωμάτιο.
Μετά από 5 περίπου λεπτά εμφανίστηκε η κοπέλα και μου έσκασε ένα καλό γλωσσόφιλο για αρχή. Έβγαλε το στριγκάκι της και ξάπλωσε στο κρεβάτι. Με ρώτησε πως θέλω την πίπα, της είπα άνευ και παίρνοντας ένα υγρό μωρομάντηλο καθάρισε σχολαστικά τον πούτσο μου. Μου τόνισε οτι δεν δέχεται χύσιμο στο στόμα. Κατόπιν βαθιά πίπα με ελαφρύ καραμέλωμα. Την γυρίζω σε 69 όπου συνέχισε την πίπα μέχρι που αλλάξαμε σε ιεραποστολικό. Η κοπέλα ανταποκρινόταν στο γαμήσι και μετά από ένα 5-λεπτο μου είπε ότι θα ήθελε να την χύσω στα βυζιά της. Η πρόταση της με βρήκε σύμφωνο και έχυσα μετά από ένα τρίλεπτο στα καλοσχηματισμένα βυζιά της. Πήρα χαρτί και την σκούπησα και έτσι έλαβε τέλος η συνάντηση.
Θα έλεγα οτι ήταν ένα πολύ αξιοπρεπές γαμήσι με ένα μιλφάκι αρκετά γκαβλωτικό. Θα επαναλάβω την επίσκεψη μου μελλοντικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
6.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2017
το μιλφακι αυτο το εχω γαμησει τρεις φορες πολυ τιμιο
28 Φεβρουαρίου, 2017
Είναι τίμιο και βγάζει πολύ ενέργεια στο γαμήσι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2