Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69132
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H συναντηση εγινε Αυγουστο του 2015 αλλα αφου ανοιξε καρτελα κριτικης ειπα να την σεντονιασω και εδω...

Tην γυναικα ηθελα να τη γνωρισω απο τοτε που πρωτοακουστηκε το οναμα της αλλα ηταν δυσκολο να την βρω. Προκειται για μια ομορφη και γλυκια γυναικα γυρω στα 40-βαλε. Στο τηλεφωνο πανευκολη συνενοηση, ειχε υπεροχη γλυκια φωνη, ηταν ευγενεστατη και κλεισαμε το ραντεβου για χοτελι στο κεντρο. Ειχαμε συμφωνησει να ερθει 800μμ και ηρθε 745μμ (και αντι να φυγει κατά τις 900μμ εφυγε στις 920μμ) Από την εισαγωγη μου και μονο καταλαβαινετε ότι προκειτε για τελειως αματουρι κατασταση. Smiley
Πριν αρχισω με τα του γηπεδου, θα ηθελα να προειδοποιησω τους αγαπητους φιλους από εδώ ότι αν θελουν και τη βρισκουν μονο με μοντελα και αδυνατες η καλοσχοιματισμενες τανες να μην ασχοληθουν ουτε καν να διαβασουν. Wink Smiley Γιατι η θεια ολγα δεν είναι ουτε το ένα ουτε το άλλο. Δεν είναι χοντρη αλλα εχει λιγο πιο πολλα πιασιματα από την average μπαμπατσο. Αρα λοιπον προκειτε για την γυναικα του μετρο η του μπακαλικου που σε κοιταζει και λεει με τα ματια της «ελα να με γαμησεις και να με γλειψεις». Η Ολγα είναι αυτό ακριβως. Θελει να γαμηθει και να χυσει με την γλωσσα μας σαν τρελλη. Της αρεσει αφανταστα αυτό που κανει και το καταλαβαινεις αμεσως. Για μενα (προσοχη φιλοι και συναδελφοι-για μενα- το τονιζω) ηταν μια εμπειρια παρα μα παρα πολύ καλη. Στο σωμα για παραδειγμα δεν είναι μαρινο 60 ουτε Alexandra 27, αλλα στο κρεββατι φιλοι μου τις συναγωνιζεται θα μπορουσα να πω. Τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο.
Η Ολγα με το μπαινει στο δωματιο καταλαβαινεις αμεσως ότι είναι αματουρι και αυτό προσωπικα μου αρεσει. Ρωτησε αν ηθελα μασαζ, ειπα μπα όχι και αμεσως πηγε για μπανακι. Με το που βγαινει παθιασμενα βαθια γλωσσοφιλα φιλια στο λαιμο, στο σωμα, παντου! Ξαπλωσα και βιωσα ισως το καλυτερο στοματικο.(ΑΚΑ) Βαθυ και αργο και να προσπαθει να σε κανει να περασεις οσο πιο καλα γινεται. Επαθα σοκ. Καπου της ειπα να σταματησει. Ηταν τοσο θεικο αυτο που μου εκανε που κρατηθηκα με νυχια και με δοντια για να μην τελειωσω. Αρχισα τα γλυφομουνια για περισσοτερο από κανενα 20λεπτο και μου ειπε να σταματησω γιατι θα χυσει και ντρεποταν! Σιγα μην σταματουσα! Απιθανη η γκομενα. Μετα με καθιζει κατω και με παιρνει παλι στο στομα της και σε λιγο ημουν ετοιμος να χυσω. Μου λεει «να στα παρω στο στομα?» Ε, αυτό ηταν μαγκες τελειωσα ετσι Εγω προσωπικα 2ο δεν ηθελα λογω κοπωσης (ελπιζω) και καλοπερασης με την γλωσσα της ολγας.
Συμπέρασμα:
Έχω συναντήσει καμποσα CG από εδώ με την βοηθεια σας φυσικα των κριτικων σας κλπ. Η συγκεκριμενη μπορεί να μην είναι η ομορφότερη με αναλογίες μοντέλου αλλά σίγουρα ήταν η πιο γλυκιά και σίγουρα είχε ένα από τα ομορφότερα χαμόγελα. Την ιδρώσε την φανελα και προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όσους γουστάρουν και γυναικες που μπορουν και μιλουν προστυχα και τα δινουν όλα. Σε ευχαριστω ολγιτσα και καλες διαποπες…
Και ευχαριστω και τους μαγκες φιλους από εδώ που μοιραζονται καταστασεις και εμπειριες και με τον τροπο αυτό βοηθουν ολους-να περνατε παντα καλα φιλοι μου…
Κοστος συναντησης 50ε (ζητησε 40 και προσπαθησε μα μου δωσει 10ε ρεστα!!!)+23Ε το χοτελι

φιλοι μου σας ξαναλεω πως ετσι την ειδα ΕΓΩ!! σε αλλους φιλους μπορει να μην αρεσει οκ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, fouxter, SEXTYRHOON και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού