Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δευτερα βραδυ,μετα τις Αποκριες, και αφου ηρεμησαν λιγο οι ξεφρενοι καρναβαλιστεςMoney Mouth ειπα και γω να κατεβω λιγο Μεταξι να δω τι παιζει απο τη μια,στοχευμενα απο την αλλη σε τσακαρισμενο εδω και καιρο κοριτσι.Κατεβηκα Ομονοια,πηρα ενα καφε στο χερι,προσπερασα τις ορδες ινδοπακι που λυμαινονταν την περιοχηΘυμόςΘυμόςΘυμός και κατεβηκα την Αγ.Κωνσταντινου και μπηκα στο μαγευτικο Μεταξι.
Ξεκινημα απο Κολωνου και μετα κλασσικα ψηλα Ιασωνος.Οκ,και μενα μου αρεσει η καλτιλα αλλα αυτο το γαμημενο το οικοπεδο με τις λαμαρινες ποτε θα το σφραγισετε οριστικα ρε κεραταδες;θα μπουν μετα απο χρονια οι αρχαιολογοι να κανουν ερευνες και θα βρουν καμια 100αρια σκελετους,ουτε με dna απο τα δοντια δεν θα αναγνωριζονταιMoney MouthMoney Mouth
Μπηκα στοχευμενα στο Ιασωνος 10 οπου εδω και 3 περιπου εβδομαδες ειχα δει την πρωτη φορα στο πανω την Λαουρα και την προηγουμενη βδομαδα στο κατω.Και τις δυο φορες πιασαμε κουβεντα,μια περιεργη χημεια μεταξυ μας αναπτυχθηκε. H κοπελα ειναι ιδιαιτερα επικοινωνιακη στο σαλονι,μιλαει πολυ καλα Ελληνικα,με αδιορατα λαθη,και αυτο μπορει να αποβει ειτε υπερ ειτε κατα,αναλογως τι διαλογος θα αναπτυχθει.Μια και γω μιλαω,δεν καθομαι μουγγος,την πρωτη φορα πηγα να μπω σηκωτος,τη δευτερη ψιλομανουριασαμε.Ειναι ψιλομαγκακι δηλαδη,δεν σηκωνει και πολλα,αν εισαι σωστος παντως νομιζω οτι θα σου βγει σε καλο.Η κοπελα δηλωνει Ελληνιδα,δεν χρειαζεται να της το αμφισβητησεις,παντως και αν δεν ειναι,ειναι σιγουρα γεννημενη εδω και εχει και την αναλογη κουλτουρα.
Με το που με ειδε με θυμηθηκε,ηρθε προσχαρα παλι,τριφτηκε και με ρωτησε αν θα πιουμε καφε στο δωματιο.Της ειπα 'ναι απο οτι φαινεται,θα περασουμε και καλα μεσα;'-Θα προσπαθησω αποκριθηκε και με επεισε.
Η Λαουρα ειναι μια μελαχροινη, με σκουρο δερμα,μεσαιου αναστηματος κοπελα,με αφελειες,πολυ ωραιο προσωπο,αδυνατη αλλα οχι σκινυ, πολυ γυμνασμενο σωμα,στητο βυζι,πολυ ωραιο χαμογελο,ευχαριστη,γενικα ομορφη κοπελα της διπλανης πορτας.
Πληρωσα τη τσατσα και μπηκα στο καλτ δωματιο ζητωντας τη γνωστη πιστωση χρονου των λιγων λεπτων για να κατουρησω και να φρεσκαρω λιγο την τσαπου.Ξεφτισμενοι τοιχοι,κατι περιεργα υφασματα να κρεμονται απο το φωτιστικο και τους τοιχους,σεντονια με περιεργες σταμπεςΘυμός και ενας καθρεπτης πλαγια απο το κρεβατι που λειτουργει καυλωτικα παντως.
Καθως περιμενα ακουσα απο μεσα την τσατσα να ανακοινωνει 'τσιμπουκακι,μουνακι,πισωκολλητο,Ελληνιδα θελατε,Ελληνιδα σας φεραμε'Εμμμμ
Μετα απο λιγο ηρθε η Λαουρα,χαμογελαστη,καθισε με την ησυχια της,της λεω πως παει,καλα μου λεει,θα δειξει οταν βγω απο το δωματιο.'Καλα θα βγεις 'της απαντησα.Εβγαλε το μαυρο σεξι κορδονι της και το σουτιεν και αρχισε με την ησυχια της να μου γλυφει το στηθος και την κοιλια ενω το προσωπο της πλησιαζε επικινδυνα κοντα.Ταυτοχρονα επαιζε επιδεξια με το καυλι μου το οποιο αρχιζε να ανορθωνεται αργα αλλα σταθερα.Μου ειπε 'τι ωραια που μυριζεις'.Συναγωνιστες οσο ανοσια και να εχουν αποκτησει τα κοριτσια νομιζω οτι πρεπει να πηγαινουμε τουλαχιστον καθαροι,πρωτα για εμας τους ιδιους και κυριως για να λαμβανουμε καλυτερες υπηρεσιες.Αρκετους μπιχλες και γερους αντιμετωπιζουν,δεν χρειαζεται να ειμαστε σε αυτη την κατηγορια,λιγο σεβασμος προς αυτες δεν βλαπτειΚαπέλοΜολις αποκτησα καλη στυση περασε καποτα και αρχισε να τσιμπουκωνει.
Αρπαξε την πουτσα και με τα δυο χερια και πιπωνε,φτυνοντας την κατα διαστηματα ενω χρησιμοποιουσε και χερι,κατι που απο την ιδια δε με χαλασε,ετσι και αλλιως δεν μπορει ετσι ευκολα να με τελειωσει καποια με πιπα,ουτε νομιζω το προσπαθησε,να τον σηκωσει καλυτερα προσπαθουσε.Τσιμπουκωνε και εγω της χουφτωνα τα στητα βυζια ενω της επιασα τα μαλλια κοτσο και της πιεζα ελαφρια το κεφαλι,δεν σκοπευα ομως να βρω λαρρυγι,δεν ηθελα πρωτη φορα τη συγκεκριμενη να την πιεσω.
Μολις η ψωλη σηκωθηκε ικανοποιητικα της ειπα'δεν ξαπλωνεις τωρα',κατι που εκανε προθυμα,ενω λιγο πριν της τον σφηνωσω με ενημερωσε'οτι εισαι ο πρωτος μου για σημερα','οκ,θα μπω σιγα-σιγα',ξαναλεω οτι αυτο που μου βγαζει εμενα ειναι καποιος σεβασμος και οχι ξεφτυλισμα.Το μουνι της ειναι φουλ ξυρισμενο και η κλειτοριδα πεταει προς τα εξω.Στηθηκε καλα,σαλιωσε το μουνι της με τα δαχτυλα αφου πρωτα τα φτυσε, και εγω μπηκα ηρεμα στο στενο μουνι της.'Στενο μουνι εχεις' της ειπα,το ξερω μου λεει.Να δουμε,θα παραμεινει ετσι με την παροδο του χρονουΧμμμ;το ελπιζω αλλα αμφιβαλλωMoney Mouth
Ειχε ανοιξει καλα τα ποδια και παροτι πονουσε καπως,εδειχνε να το γουσταρει και βογγουσε ενω και παλι ηρθαμε επικινδυνα κοντα,δεν ξερω αν θα επεφταν γλωσοφιλλα,τα αποφευγω, αλλα η συγκεκριμενη σου βγαζει gfe διαθεση.Τη γαμουσα και μου φιλαγε το στηθος.
Κατοπιν μερικων πιστονιων της ειπα να γυρισει doggy style,κατι που προθυμα επραξε παιρνοντας πολυ καλη σταση.Της καρφωσα την πουτσα στην μουνοτρυπα ενω ποτε τα χερια μου αρπαζαν γερα τα καπουλια της,ποτε τα μαλλια της και ποτε τα βυζια της.Ταυτοχρονα επαιρνα ματι την στενη της κωλοτρυπιδα ενω κοιταζαμε και τον καθρεπτη,που αθλιος μεν,τη δουλεια του την εκανε παντως.Η αληθεια ειναι οτι η συγκεκρμενη με καυλωσε περιεργα και οντας και φορτωμενος με χυσια δεν αντεξα πολυ,την ενημερωσα οτι 'χυνω' και αρχισα να αδειαζω μια σημαντικη ποσοτητα στην μητρα της.Της ειπα να περιμενει να ξεστραγγιξω,δεν κουνηθηκε καθολου,αδειασα και την τελευταια σταγονα και μετα τραβηχτηκα.Αν πετυχει σωστα το χυσιμο δεν χρειαζεσαι στο καπακι κατουρημαΓερο-μύστης,εγω κατουρησα μετα απο κανα δυωρο,οποτε το ξεφορτωμα ηταν επιτυχες.
Η κοπελα δε βιαστηκε καθολου να φυγει,ισα ισα μιλησαμε,οπου μεταξυ των αλλων εγκωμιων μου τονισε ξανα το θεμα της καθαριοτητας και για αυτο ξαναλεω οτι σκληροπυρηνικος μπουρδελιαρης δεν σημαινει και βρωμικος μπουρδελιαρης.Την ρωτησα πως βλεπει τα πραγματα,μου ειπε 'τα εχω δει ολα εδω΄',και με το δικιο της βεβαια,ειπαμε και κατι αλλα και αποχωρησε ηρεμα χωρις βιασυνες.
Σηκωθηκα,πλυθηκα και βγηκα εξω,ενω η τσατσα με περιμενε με τα ρεστα ,που ηταν ενα δεκαρικο ,στο χερι,το οποιο πηγε να δωσει σε καποιον αλλο στο σαλονι κατα λαθος πριν βγω.Ναι ρε,να γαμησει ο αλλος τσαμπα με τα φραγκα μουMoney Mouth,απο αυτους ειμαι,σιγουρα, θα το αφηνα.
Η Λαουρα για μενα ειναι πολυ ομορφης εμφανισης,δεν με νοιαζει αν ειναι πραγματι Ελληνιδα,μπορει μιση μιση,μπορει και εντελως,εδω ειναι Ελληνας ο Αντετοκουμπο ο Νιγηριανος και ο Ορεστης ο ΚινεζοςMoney Mouth
Ειναι επικοινωνιακη αλλα αν δε φερθεις σωστα δε ξερω αν θα περασεις καλα,εμεις ειχαμε χημεια ,η ετσι νομισα τελος παντων και περασα καλα.Απο εμενα θα ξανατιμηθει και να της ευχηθω οτι φραγκα βγαλει να τα κανει σωστο κουμαντο,μιας και ειναι καινουρια στη δουλεια,να μην κανει τις μαλακιες αλλων που δουλευουν χρονια και τα τρωνε σε μαλακιες η τους τα τρωνε διαφοροι εξυπνοιΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού