Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τον τελευταίο καιρό έχω μειώσει αισθητά τις επισκέψεις σε μπουρδέλα, δίνοντας προτεραιότητα σε στριπ/μπαρ και κάποιες έξω σχέσεις κτλ.. Αυτό κάποτε βγαίνει σε καλό και κάποτε σου καταστρέφει την ψυχολογία... Λύπη

Όταν είσαι λοιπόν κομμάτια, ένας καλός τρόπος να έρθεις στα ίσια σου είναι πηγαίνοντας σε κάποιο στανταράκι. Τι γίνεται όμως όταν δεν είναι καμιά διαθέσιμη? ...απλό.. Παίζουμε τζόκερ το τελευταίο 40ρι στην τσέπη.

Ευτυχώς το ποντάρισμα στην Έλενα με δικαίωσε! Ματάκι Θα μπορούσε πολύ εύκολα να κάνει αγγαρία ή να μην δείξει ενδιαφέρον, γιατί ΝΑΙ είμουν δύσκολος πελάτης εκείνο το βράδυ. Το μυαλό μου ήταν αλλού. Με ξεκίνησε με κουβεντούλα να χαλαρώσω λίγο. Ακολούθησαν ικανοποιητικά προκαταρκτικά και όταν άρχισα να παίρνω μπρος συνεχίσαμε με ακάποτη πίπα άψογη. Γερο-μύστης Καθόλου βιαστική και πάντα ερωτική με τις κινήσεις της και τις ματιές της. Το ξέρουμε από παλιά τούτο το προσόν της κοπέλας. Αυτό που έχει βελτιώσει είναι η τεχνική και γενικά έχει τον αέρα της εμπειρίας τώρα.

Από στάσεις ανέβηκε πρώτα αυτή από πάνω και μετά ιεραποστολικά μέχρι να τελειώσω. Καλή απόδοσή. Μου επέτρεψε ένα φιλάκι στο στόμα αλλά δεν το πήγα παρακάτω. Θέλει περισσότερη οικειότητα αυτή η φάση. Γλώσσα Γενικά καλή συνεύρεση με χουφτωματάκια παντού και χωρίς μη το ένα μη το άλλο...

Το στήθος έχει εμφανή σημάδια όπως αναφέρθηκε αλλά είναι πολύ καλύτερο από πριν την επέμβαση. Μου είπε έκανε μόνο ανόρθωση και δεν έβαλε σιλικόνη. Μόνα αρνητικά που μπορεί να πει κανείς (α) είναι όμορφη αλλά όχι μοντέλο (β) σε προσέχει αλλά δεν κάνει και διαστημικό γαμήσι (γ) βυζάκια απλώς ΟΚ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, scorpiosstelios, travestolagnos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού