Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η Αλέσια είναι σχετικά εμφανίσιμη κοπέλα με αδύνατο κορμί και στήθος 2άρι αλλά πεσμένο και μαλακό.
η τσατσά λέει συνεχόμενα το ποίημα "πολύ καλή κοπέλα και με φουλ πρόγραμμα, ελεύθερο .... κωλαράκι"
το τελευταίο ήταν και η αιτία που με έκανε κα μπω στο δώμα.
ήρθε το κορίτσι, ξεντύθηκε και εκεί φάνηκε το πεσμένο στήθος, ρώτησε για ελεύθερο και αφού πέρασε την καπότα άρχισε μία αρκετά καλή πίπα, χωρίς βέβαια dt και με ελαφρό χέρι.
ρώτησε πως θέλω και όταν της είπα κώλο, έβαλε μπόλικο τζελ τόσο στον κώλο της όσο και στον πούτσο μου. έλεγε συνέχεια ότι πονάει, έπαιρνε άβολη στάση για να μην μπορώ να μπω καλά και σε κάποια στιγμή τραβήχτηκε.
κάποια ελάχιστα ίχνη μερέντας εμφανίστηκαν τα οποία σκούπισε στην αρχή με το χέρι της και μετά με μωρομάντηλα. άρχισε να λέει ότι γαμιέται από τον κώλο μόνο 2, 3 ημέρες και ότι δεν μπορεί συνέχεια. όταν της είπα ότι εγώ πέρασα για τον κώλο μόνο, στην προσπάθεια της να με κάνει να τελειώσω γρηγορότερα τον ξαναπήρε στο στόμα Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; (είδες τα μωρομάντηλα????)
μετά τον έβαλε σιγά σιγά στο κωλί της ξανά παίρνοντας άβολη στάση εντελώς Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
μετά από λίγο τελείωσα και αμέσως έβγαλε το λάστιχο και σηκώθηκε να σκουπιστεί.

δεν έχει όρεξη να κάνει αυτά που λέει σαν πρόγραμμα και έχει ένα .... θέμα με την καθαριότητα (είδες τα μωρομάντηλα????)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέσια
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
1.618
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού