Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σε αναγνωριστική βόλτα μετά από αρκετό διάστημα αποχής από το άθλημα πετυχαίνω τη Τζώρτζια στο εν λόγω μαγαζί. Δεν την είχα ξαναδεί, οπότε τη σκάναρα για λίγα δεύτερα ενώ αυτή έκανε και μια στροφή για να δω και την πίσω θέα. Ο σωματότυπός της προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ. Κανονικό, σφιχτό κορμί με μικρό στήθος αλλά ωραίες μπουτάρες και ένα πίσω σύστημα....Προσκύνημα Ο κώλος της είναι πέτρα! Ναι! Πολλά τατουάζ στο σώμα της, άλλα καλαίσθητα, όμορφο πρόσωπο και πολύ γλυκό όταν χαμογελάει.

Στα του αγώνα εξαιρετική για αυτά που ζητώ. Ωραία προκαταρκτικά με έκανε τούρμπο σχεδόν αμέσως. Γενικά η γκόμενα έχει μια αύρα που σε ηρεμεί και το απολαμβάνεις. Αισθησιακό το όλο σκηνικό μετά βογγητών σαν να κάνεις σεξ με τη γκόμενά σου. Για κλαρίνο δεν έχω άποψη καθώς με είχε υπερκαβλώσει και μπήκα στο ζουμί με την μία. Στο τέλος δεν βιάστηκε να φύγει. Χαβαλεδιάσαμε για λίγο και μου πέταξε και μια ατάκα-κοπλιμέντο για τις επιδόσεις μου. Αλήθεια ή φίδια στα παπαράκια μου μιας και για να πηδήξω πήγα όχι να επιβεβαιωθώ. Κουλ

Σε γενικές γραμμές πρόκειται για μια πολύ γλυκιά κοπέλα που είναι τίμια σε αυτό που κάνει. Φαίνεται γενικά και καλό τυπάκι και σε προδιαθέτει με τη τσαχπινιά της και το χαμόγελό της. Η κωλάρα της είναι από άλλο πλανήτη και μόνο και μόνο για αυτήν αξίζει να της επισκεφθεί έστω και μια φορά κάποιος. Προσωπικά πέρασα μια χαρά και έφυγα χαμογελαστός και ελαφρύτερος! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2017
Η κοπέλα δουλευε προ 4-5μηνου παλι εκει και απ'οτι φανεται ξαναγυρησε μιας και την είδα και εγω λιγες μερες πριν. Συμφωνω οτι εχει μπουταρες και κωλάρα μιάς και εχει πάρει 3-5 κιλακια απο την τελευταία φορα όπως επισης εχει κανει και ενα καρο τατουαζ λες και ειναι πινακας ζωγραφικης το σωμα της.. Χμμμ;
Ωραία κοπέλα αλλα θεωρω πως το παράκανε με τα τατουαζ. Λύπη
09 Μαΐου, 2017
Συμφωνω φιλος, ειναι τουμπανο η κοπελα και καλη στην δουλεια της
16 Ιουλίου, 2020
Α ρε μυστη τι κωλαρα ειναι αυτη!!! Τετοιο κωλο τον παντρευομαι χωρις να δω προσωπο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3