Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651957
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εμπειρία βγαλμένη απο τσόντα!!!

Εχοντας διαβάσει σχόλια και κριτικές εδώ για το συγκεκριμένο μαγαζί αποφάσισα να το επισκεφτώ...
Υποδοχή με ευγένεια από την υπεύθυνη του χώρου.
Όταν είδα το δυναμικό οντας λάτρης τον μεγάλων ηλικιών σκέφτηκα ότι θα μπορούσα άνετα να πεθάνω εκεί μέσα...
Επέλεξα την άντζελα επειδή μου άρεσε πολύ η εικόνα της με το στενό φόρεμα από το οποίο ξεχείλιζαν τα μεγάλα βυζιά της...
Μπαίνω στο δωμάτιο με το ποτό κέρασμα από το μαγαζί και περιμένω στο κρεβάτι του μασάζ στην κοπέλα. Ήρθε με το αγαπημένο μου outfit για μασατζίδικα δηλαδή εσώρουχα και ποδιά...
Μου κάνει για ένα τέταρτο 1 μέτριο μασάζ που αν δεν ήμουν τόσο εκστασιασμένος με την όλη κατάσταση του χώρου θα με χαλούσε ιδιαίτερα. Και στη συνέχεια αρχίζει να περνάει στα ενδότερα της συνάντησης και μου λέει κακώς δεν ανοίξαμε τον καναπέ κρεβάτι. Εν ριπή οφθαλμού μεταφερθήκαμε στον καναπέ αφού τον άνοιξε και τότε όλα έγιναν πολύ πολυ καλύτερα!!!
Γλωσσόφιλα μακροβούτι στα τεράστια βυζιά της και ξεκινάει μία μαεστρικη πίπα την ώρα που της έγλειφα το μυρωδάτο μουνί της.
Όταν τελείωσε και πριν ξεκινήσουμε τον κυρίως αγώνα με ρώτησε αν θα μπορούσε να πάει να φέρει κάτι...
Αφού της είπα ναι και πήγε σε κάποιο άλλο δωμάτιο όταν επέστρεψε μου επεφύλασσε μία ευχάριστη έκπληξη γιατί είχε φέρει τα αγαπημένα της παιχνίδια δύο τεράστιους δονητές... μου ζήτησε όταν τη γαμούσα από μπροστά να της βάζω τον έναν βαθιά στον κώλο της και όταν τη γαμούσα από τον κώλο να βάζω τον άλλον βαθιά στο μουνί της...
Πραγματικά δεν έχω γνωρίσει γυναίκα να απολαμβάνει το πήδημα τόσο πολύ και ειδικά το πρωκτικό. Θα μπορούσε να γαμιέται μόνο από τον κώλο συνέχεια...
Από ότι μου είπε έτσι είναι και στην προσωπική της ζωή αφού γουστάρει πολυ τον πούτσο και τα παιχνίδια σε πολλά σχήματα αριθμητικά...
Εχυνε και μου ζητούσε να της καρφωνω τον κώλο πιο πολύ!!!

Πραγματικά έχοντας επισκεφθεί μασάζ για πάνω από 20 χρόνια τέτοιο πράγμα δεν ξανα συνάντησα...
Η συγκεκριμένη αν δεν έκανε και μία διοικητής άσχετοι με το χώρο δουλειά θα μπορούσε να είναι από τις πιο πετυχημένες βίζιτες ever λόγω της καλώς εννοούμενης ανωμαλίας της

Σε κάθε μου επίσκεψη στην Αθήνα θα περναω μια βόλτα απο το μαγαζι!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, SEXTYRHOON, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού