Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84679
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση Κυριακή απόγευμα με την Εύα στο ξενοδοχείο πίσω από το Ωνάσειο. Εύκολο κανόνισμα, με μερικά μηνύματα το Σάββατο και επιβεβαίωση του ραντεβού Κυριακή πρωί. Το τηλ. μου το έδωσε η ίδια από εδώ μέσα. Απαντάει αρκετά γρήγορα.

Η κοπέλα έφτασε και 10 λεπτά γρηγορότερα. Ήμουν ήδη στο δωμάτιο και 5 λεπτά αφού της έστειλα αριθμό χτύπαγε την πόρτα.

Περιγραφή λοιπόν. Ντυμένη απλά και καθημερινά με τζιν, μποτάκια και μπλουζάκι. Στο λαιμό φόραγε ένα κορδονάκι-κολάρο (δεν ξέρω πως διάολο λεγονται αυτά) από το οποίο φαντάστηκα να την τραβάω. Δεν έπεσα και πολύ έξω τελικά... Από μέσα ένα σετ μαύρα εσώρουχα που κολάκευαν το πολύ όμορφο σώμα της. Καστανή με αρκετά ωραίο πρόσωπο. Όχι γλυκό αλλά ούτε και σκυλέ. Μου θύμισε κάτι σε Rachel Roxxx στο λίγο πιο άγριο. Επιδερμίδα λευκή λευκή με ένα ωραίο τατού σε ωραίο σημείο. Στήθος δυαράκι και πολύ ωραίο κώλο. Γενικά η περιφέρεια μου άρεσε πάρα πολύ, είναι το δυνατό της σημείο. Ούτε πολύ λεπτή αλλά ούτε και γεματούλα. Στο ιδανικό βάρος. Ύψος κάπου στο 1.65 νομίζω. Μάτια νομίζω καφέ, μαλλιά μακριά κάτω από τους ώμους. Ξυρισμένο τελείως εκεί κάτω. Φυσικό σώμα, ούτε σιλικόνες ούτε τίποτα. Μεσογειακό όπως έχουν αναφέρει και οι προηγούμενοι στις κριτικές τους. Ηλικία κάπου στα 33 με 35 την κόβω. Δε ρώτησα, δε με αφορά. Γενικά πολύ περιποιημένη κοπέλα όσον αφορά ντύσιμο, μακιγιάζ, κραγιόν κτλ. χωρίς να υπερβάλει σε κάτι.

Πάγος δεν υπήρχε για να σπάσουμε. Συστηθήκαμε και με πλάκωσε στα φιλιά για κάνα δίλεπτο. Φιλάει ωραία και δείχνει να το επιδιώκει. Μετά από λίγο πήγε κι αυτή για ντουζάκι.

Ήρθε γυμνή στο κρεβάτι όπου συνέχισε τα φιλιά για λίγη ώρα και μετά από λίγο κατέβηκε κάτω και ξεκίνησε στοματικό. Πολύ καλό, καθόλου δόντι. Ευτυχώς όχι με πολύ σάλιο όπως κάνουν άλλες. Deepthroat όσο δεν πάει. Όταν σε κοιτάει κιόλας και τον έχει όλο στο στόμα έχει και το βλέμμα της τρελής που εμένα με έφτιαχνε ακόμα περισσότερο.

Μετά από λίγο την έβαλα ανάσκελα για να την περιποιηθώ κι εγώ. Πολύ δεκτική και σε γλύψιμο και σε δάχτυλα από μπροστά. Πίσω δε δοκίμασα δάχτυλο, γιατί δεδομένου ότι δεν κάνει πρωκτικό φαντάζομαι ότι δε θα της αρέσει κιόλας. Περιορίστικα λοιπόν σε ένα απλό χάϊδεμα-τρίψιμο της πίσω τρυπούλας. Γύρισμα σε 69 όπου πραγματικά έδειχνε να το ευχαριστιέται μιας και είχε γίνει μούσκεμα κάτω κι είχε αρχίσει να φωνάζει. Στη διάρκεια αυτής της στάσης συνέχιζε το γλύψιμο και το deepthroat με μανία. Μείναμε αρκετή ώρα σε αυτή τη στάση.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό στην άκρη του κρεβατιού. Εκεί κατάλαβα ότι της αρέσει το δυνατό σεξ. Όσο πιο δυνατά πήγαινα τόσο περισσότερο φάνηκε να της αρέσει και να φωνάζει. Χαστουκάκια στο πρόσωπο, στα κωλομέρια και ολίγον τι από μαλλιοτράβηγμα και κράτημα από το λαιμό ήταν κι αυτά μέσα στο πρόγραμμα! Φάνηκε να τα επιζητά κι η ίδια. Τα φιλιά έδιναν κι έπαιρναν κι όταν πια κουράστηκα γυρίσαμε λίγο στα τέσσερα και μετά με έγλυψε μέχρι να τελειώσω στο στόμα της. Κάτι που δε χρειάστηκε να ρωτήσω αν το κάνει μιας και η ίδια μου το υπέδειξε!

Ντουζάκι ο καθένας χωριστά, προτιμήσαμε να μην τσακιστούμε στο 1 επί 1 ντουζ του Λακόμπα, και λίγη κουβεντούλα. Μετά από λίγο μου όρμησε και όπως με έγλυφε άρχισε από μόνη της να σφαλιαρίζει τα κωλομέρια της, οπότε εκεί πήρα κι εγώ μπρος ακόμα περισσότερο, όντας πλέον σίγουρος για το πως της αρέσουν αρκετά οι αγριάδες και στο δεύτερο γύρο είχε ακόμα περισσότερες σφαλιάρες, βρισίδια, τράβηγμα από τα μαλλιά κτλ. κτλ. με την Εύα σε “υποτακτικό” ρόλο. Γενικά μου έκανε εντύπωση ότι δεν κωλώνει να χαλάσει το μακιγιάζ, να αναμαλλιαστεί, να λερωθεί κτλ. Δε μου είχε ξανατύχει με κοπέλα της δουλειάς και για να πω την αλήθεια μου άρεσε πολύ το όλο σκηνικό.

Μετά το εκατέρωθεν γλύψιμο σε 69 και κάνα δυο λεπτά δυνατό δαχτύλιασμα από μέρους μου που φάνηκε να το γουστάρει τρελά, ξανά ιεραποστολικό με μένα να έχω πέσει πάνω της, να μπαινοβγαίνω όσο πιο δυνατά μπορώ και την Εύα να την έχει ακούσει όλος ο όροφος. Αργούσα πολύ να τελειώσω αλλά προς τιμήν της ούτε δυσανασχέτησε ούτε τίποτα. Λίγο στοματικό από μέρους της για να χαλαρώσω και ξανά προφυλακτικό και καβάλημα όπου κοπανιόταν σαν τρελή χωρίς να χρειαστεί να κάνω τίποτα. Τέλειωμα στο στόμα της και τη δεύτερη φορά, όπου μου ζήτησε να τα γλύψει σα σκυλάκι!

Συνολικά έκατσε στο δωμάτιο 1 ώρα και 15 λεπτά. Το δωράκι της το πήρε στο τέλος, ούτε καν το ανέφερε. Κινητό δεν το άκουσα να χτυπάει. Όχι σαν άλλες που το σηκώνουν κιόλας... Όπως ντυνόμασταν συνεχίσαμε χαλαρή κουβεντούλα μέχρι να ετοιμαστεί και να φύγει.

Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος από αυτό το ραντεβού. Σίγουρα θα επαναληφθεί και σε μεγαλύτερη της 1 ώρας διάρκεια. Συνοψίζοντας μου άρεσε και σαν πρόσωπο και ακόμα περισσότερο σαν σώμα. Εύκολο κανόνισμα και ομιλιτική. Βοηθάει και το γεγονός ότι είναι ελληνίδα και δεν έχεις θέμα συνεννόησης ή όταν κουβεντιάζεις. Συνειδητοποιημένη γυναίκα όσον αφορά το τι θέλει να κάνει και το θέλει από σένα να της κάνεις. Ό, τι κάνει, το κάνει και για σένα και για αυτην. Ή τουλάχιστον έτσι φαίνεται. Τέλος, όσον αφορά την τιμή, τα 70 που ζητάει είναι ένα λογικό ποσό, όπου αν εξαιρέσεις το πρωκτικό που δεν περιλαμβάνεται, όλα τα άλλα είναι μέσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
169
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Periplokos1, panathasta, nteminio_nik και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2017
Εξαιρετική κριτική, χάρη στην οποία μου λύθηκαν και κάποιες απορίες σχετικά με την κοπέλα, που συμπεραίνω ότι τα τιμάει τα χρήματα που κερδίζει απ' αυτή την δουλειά, γιατί φαίνεται ότι συνδυάζει το τερπνόν με το ωφέλιμο ή αγγλιστί business with pleasure.
27 Φεβρουαρίου, 2017
Ωραίος φίλε! Σαν να μου περιέγραφες σκηνή από έργο που είχα ήδη δει! Είχα βιώσει μάλλον...
27 Φεβρουαρίου, 2017
Πολύ καλή η κριτική σου φίλε για την κοπέλα. Ίσως η καλύτερη κριτική όσον αφορά τις πληροφορίες που μας δίνεις για την Εύα30, όπως παρουσιάζεται.
04 Μαρτίου, 2017
η κορδέλα στο λαιμό που αναφέρεις νομίζω ότι ονομάζεται "τσόκερ" από τις γυναίκες.
Για εμάς, ο πιο σωστός όρος είναι "μαύρη ζώνη στο τσιμπούκι"!
04 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι! ΠροσκύνημαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
25 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα μαύρη ζώνη ;;; Στη πίπα ;;
Ωραίος τύπε
01 Μαΐου, 2017
προσωπο 8,σωμα 9
τι να πω αλλη γκομενα πηρα
η σωστη βαθμολογια ειναι 5 και 5
τελος παντων γουστα ειναι αυτα
αλλα μερικοι ειναι πολυ υπερβολικοι
M
moras123
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7