Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69240
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ολα αυτα τα τελευταια σχεδον 20 χρονια της ''πορνοιστοριας'' μου ενα και μονο πραγμα με εχει σωσει απο το πεταω δεξια και αριστερα χρηματα σε απατεωνησες του χώρου..Το ενστικτο μου,αλλα και ο τροπος γραφης και σχολιασμου καποιων σοβαρων μελων εδω μεσα,με εχει κανει να αντλω σιγουρια για το που θα τα ακουμπησω..Για την ολγα γνωριζα εδω και λιγους μηνες πληροφοριες που με προιδεαζαν πως προκειται για μια γυναικα ώριμη χωρις ταμπου στο σεξ,πρόθυμη να εξυπηρετήσει ολα τα θελω αυτου που βρισκεται μαζι.Για να μπω λοιπον 100% στο νοημα της κριτικης,με την ολγα υπηρξε αψογη συνενοηση για τοπο και ωρα συναντησης,μονο με δυο τηλεφωνα.Αφηξη ακριβως στην ωρα της και η πρωτη εντυπωση θετικοτατη..ο λογος? Οτι ακριβως ειχα δει στις φωτογραφιες,αντίκρισα μπροστά μου..Προσωπο μιας καθημερινης γυναικας που κοντευει τα 50,την οποια μπορεις να συναντησεις παντου..Σε γενικες γραμμες μια πολυ καβλιαρα γυναικα.Κανει τρια προγράμματα..απλό με 50 ευρω που ουσιαστικα κανει τα παντα εκτός πρωκτικου που το χρεώνει +20.Κανει επίσης απο οτι μου πε και τριτο με βαση το αυταρχικο-bdsm,αλλα με εκεινη σε παθητικο ρολο.Συστήνεται ανεπιφυλλακτα σε μιλφακιδες που εχουν σκοπο να αγορασουν σωστες και τιμιες υπηρεσιες για ενα χρονικο διαστημα.οι μοντελακηδες...μακρια.Αυτα απο εμενα για την Κυρια Ολγα..Καλα γαμησια να χουμε!!!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Diblasi, fouxter, HackMate και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2017
Καλα ολα, αλλα ολοι πηραμε γκαραζοπορτα στα 50 γουαν,....Κουλ
27 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορει τωρα να εβαλε τηλεκοντρόλ και να το χρεωνει
27 Φεβρουαρίου, 2017
Ο Χριστός και η Μπαναγία!
O
OlaAkapota
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3