Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγαινα για την Μαριλού αλλά ήταν κλεισμένη απο τις 7 το απόγευμα μέχρι τις 2 το βράδυ και το εργαλείο μου ήθελε κάπου να μπεί και επειδή παλιότερα είχα παρει την Σασα όταν είχα ξαναφάει άκυρο για Μαριλού κατέληξα στην Γωγώ. Τελικά δεν το μετάνιωσα καθόλου! Η γκόμενα τα κάνει όλα με πάθος και δεν μασάει πουθενά.τέλεια συμμετοχη σε όλα και η πίσω τρυπούλα της ήταν αλλο πράγμα!υπέροχη συνεύρεση και απο τώρα ονειρεύομαι να μπορέσω να κανονίσω να βρεθώ και με τα 2 κορίτσια γιατί η Μαριλού παει να γίνει απωθημένο μου επειδή εχω φάει άκυρο 2 φορές που μπορούσα να βρεθώ μαζί της και η Γωγώ είναι απολαυστική που την δοκίμασα και πιστεύω και οι 2 μαζί θα με τρελάνουν τελείως! Εύκολη συννενόηση με το γραφείο και το μωρό ήρθε στον χώρο μου στην ώρα της.βαράτε γιατί χανόμαστε παλικάρια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, haris69, mikelantzeloka και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2017
με ποσα εδωσε κωλο? αντεχει?
28 Φεβρουαρίου, 2017
Πάντως...είναι φοβερό τα χρήματα που δίνεις για να γαμήσεις αυτό το μουνί την στιγμή που με...20 ευρώ γαμούσες ΚΑΙ κώλο στα μπουρδελάκια της Φωκαίας...
Άντε βάλε και άλλα 20 άντε άλλα 30 δηλαδή σύνολο 50 για να γαμήσεις 2 φορές σε κανα μισάωρο....
01 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σιγά το φοβερό ρε τυπε. Εδώ ο Αντετοκουμπο πριν 4 χρονια έπαιζε στον Φιλαθλητικό με πενταροδεκάρες και τωρα παιρνει 3 κατομμυρια το χρονο βάζει 30 πόντους σε καθε παιχνίδι στο ΝΒΑ και βασικός σε All star game.Ναι!Ναι!Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3