Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
α) 26/2/2017,
β) 1η βάρδια, πρωινή
γ) 20€,
δ) Τζένη,
ε) Ξανθιά με ωραίο αδύνατο σώμα, μεγάλους βύζους και τατού
Χθές μάγκες βγήκα μ ένα φίλο μου όπου και πλακωθήκαμε στα ξίδια. Μιλάμε για πολύ ποτό. Στο τέλος έκανα οκτάρια και σαν μαλάκας έφαγα και 2 τεράστια μπέργκερ με πατάτες. Τλσπ μετά απο αυτά ξύπνησα το πρωί κατά τις 9 με λίγο ύπνο αλλά με πολλές κάβλες, με τον πούτσο όρθιο.Δεν έχασα χρόνο και πήγα κατευθείαν φυλής μιάς και δεν θα είχε κίνηση. Στο συγκεκριμένο μαγαζί ήταν η Τζένη ,την οποία εκθείαζε η τσατσά για πολύ καλή συμπεριφορά στο δωμάτιο κλπ κλπ.....ακάποτο στοματικό, 69 και κώλο.Με όλα αυτά λέω ας περάσω(αφού και η γκόμενα είναι ωραία). Μετά απο κανά 10 λεπτο μπαίνει το μωρό στα δωμάτιο. Ξεκίνησε με προκαταρκτικά, ακούμπησε το σώμα της πάνω μου, μου έπιασε τον πούτσο και έριξε δυο γλυψιές στον πούτσο μου και πέρασμα προφυλακτικού. Επομένως, αυτό δεν το λές ακάποτο στοματικό.......(για να τα λέμε και όλα)
Πάμε παρακάτω στην πίπα η οποία με προσπάθεια απο την κοπέλα, αλλά οκ μου έχουνε πάρει και καλύτερες. Μετά ιεραποστολικό όπου δεν μπορώ να πώ ότι ενθουσιάστηκα, αν και έχει ωραίο σφιχτό μουνί.Την έβαλα στα 4 αλλά άρχισε να μου πέφτει. Επομένως την έβγαλα έξω και την έπαιξα όσο η κοπέλα μου καραμέλωνε τα @@ και το τέλος ήρθε έτσι ανώδυνα.
Σε γενικές γραμμές φιλότιμη κοπέλα που προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη και σίγουρα αξίζει να δοκιμάσετε, αλλά με όλα αυτά που είχα ακούσει απ' την τσατσά δεν μου βγήκε αυτό που περίμενα οπότε και ξενέρωσα. Ίσως δεν είχα και χημεία μαζί της. Πχ με την Λάουρα απο το διπλανό μπορντέλο είχα χημεία και με κάβλωσε πολύ περισσότερο παρόλο που δεν ενδιαφέρεται να σε ικανοποιήσει όπως η Τζένη. Σε καμιά περίπτωση πάντως με τη Τζένη τα λεφτά σου δεν θα τα κλάψεις. Το μπουρδέλο καθαρό σε γενικές γραμμές αλλα θα πάρει χαμηλό βαθμό γιατι τα σεντόνια ήταν χυμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.052
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού