Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επικοινωνία με το γραφείο πολύ καλή και γρήγορα κανονίστηκε η συνάντηση.
Ακριβώς στην ώρα του ραντεβού ακούω την πόρτα να χτυπάει, ανοίγω και βλέπω την Marilou ευδιάθετη και χαμογελαστή (όποια κοπέλα εχει τύχει να είναι εξ'αρχής ευδιάθετη, το ραντεβού εχει εξελιχθεί πολύ όμορφα. Καθόλου τυχαίο...) περνάει μέσα δίνοντας μου ενα ρουφηχτό γλωσσόφιλο!
Είπαμε τα τυπικά και μπήκε κατευθείαν για μπανάκι χωρίς να φάει καθόλου χρόνο. Βγαίνει και έρχεται δίπλα μου (πολύ καλό, σφιχτό και γυμνασμένο οσο χρειάζεται σώμα) και ξεκινάω τα γλωσσόφιλα, χούφτωμα στα βυζιά αποκρινόταν μια χαρά χωρίς να αποφεύγει κάτι. Κατεβαίνει προς τα κάτω και ξεκινάει μια βαθιά πίπα με αρκετό σάλιο και περιποίηση της γύρω περιοχής χωρίς προτροπή δικιά μου. Την άφησα αρκετή ωρα έτσι και μετά της λεω ελα σε 69 να σε περιποιηθώ και εγω. Φαινόταν να το ευχαριστιέται και είχε παθιαστεί περισσότερο στην πίπα παίρνοντας τον στο στόμα της ολο και πιο γρήγορα.. κάπου εκει τελείωσε ο 1ος γύρος. Με την ησυχία της τα πήρε ολα και κατευθύνθηκε για το μπάνιο δείχνοντας μου τα το γεμάτο στόμα της!
Λίγο social πριν ξανα ξεκινήσουμε για διάφορα θέματα γύρω απο τις ταινίες, τα σχέδια της κλπ.. είναι προσγειωμένο και συνειδητοποιημενο άτομο. Κατα τη διάρκεια του social αυτή με χάιδευε και μου τον έπαιζε. Μόλις είδα οτι ήμουν έτοιμος για τον 2ο γύρο της λέω προφυλακτικό και ξεκινάμε. Πρώτη στάση με την Marilou απο πάνω με πολύ καλές κινήσεις ταυτόχρονα με γλωσσόφιλα και χούφτωμα στα βυζιά της. Γυρίζουμε στα πλάγια για λίγο και τελευταία στάση στα 4 που έδωσε ρεσιτάλ. Έχει πολύ καλό στήσιμο που βοηθάει για βαθιά διείσδυση. Είχα ανεβάσει έντονο ρυθμό και το καραγούσταρε. Της έριχνα χαστούκια στον κώλο και αυτή να φωνάζει οτι γουστάρει και αλλο.. καρφωνόταν πάνω στο πούτσο μου δυνατά και δεν άντεξα αλλο. Δεύτερη κατάθεση μέσα της μετά απο πολύ δυνατό πήδημα. Ένα ντουζάκι, και επέστρεψε χωρίς να βιάζεται να αποχωρήσει. Είπαμε κανα 2 κουβέντες, έπειτα ντύθηκε και με χαιρέτησε. Έκατσε και κανα 10λεπτο παραπάνω.
Όπως καταλαβαίνετε η συνάντηση κινήθηκε σε PSE κλίμα το οποίο της αρέσει πολύ!!
Τιμάει τα χρήματα που παίρνει και με το παραπάνω
Η βαθμολογία θα ήταν μεγαλύτερη αν με άφηνε το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
sextrakian
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
645
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, satyrus και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού