Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
α) 24 πρός 25/2/2017,
β) Τρίτη βάρδια μεταμεσονύκτια,
γ) 15€,
δ) Μισέλ,
ε) Πολύ ωραίο μωρό, μέτριο ανάστημα ψιλομελαμψή με μεγάλες ψιλοπεσμένες βυζάρες με μεγάλη ρώγα.

Είχα χρόνια να μπώ να γαμήσω στο μετάξυ. Μετά απο έξοδο με φίλους ,καθώς επιστρέφαμε με ένα φιλαράκι τσαρκάραμε στους βρώμικος cult δρόμους του μεταξιού και θυμηθήκαμε παλιές καλές εποχές....
Φτάσαμε στο εν λόγω μπουρδελάκι όπου στη θέα των βυζιών της γκόμενας έσκασα κατευθείαν το χρήμα.Η γαμιόλα η Μισέλ έξω είναι όλο φρού φρού και αρώματα, αλλά όταν μπαίνει στο δωμάτιο αλλάζει αρκετά. Με το που κάθεται στο κρεββάτι της λέω ότι θέλω να να χύσω με πίπα , αλλά μάλλον δεν κατάλαβε ότι εννοούσα αυτό.Τλσπ , ευτυχώς που ήμουν πολύ καβλωμένος, γιατι μου πέρασε κατευθείαν προφυλακτικό χωρίς μηδέν προκαταρκτικά. Καθώς μου έκανε την μισόλεπτη πίπα της ,πήγα να πιάσω τα βυζόμπαλα, αλλά έκανε μια μαεστρική κίνηση αποφυγής(ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός). Τλσπ , αφού τελειώνει την πίπα , που σε κάποια φάση μου τον δάγκωσε(ποιός ξέρει μπορεί να την εκνεύρισα τη γαμιόλα), με ρωτάει τι στάση να κάνουμε. Την βάζω στα 4, όπου έκλεισα τα μάτια μου και άρχισα να σκέφτομαι ότι γαμάω μια φίλη μου με μεγάλα βυζιά(που δεν την έχω γαμήσει, αλλά έχω σκεφτεί να της τον φορέσω, αλλά δεν το κάνω γιατι θα θέλει σχέση και θα χαλάσει και η φιλία μας) που την έχω καβάτζα για τέτοιες περιπτώσεις φόλας. Τελοσπάντων αφού "οργίασα" με τη φίλη μου σε διάφορα σχήματα έχυσα στο πεντάλεπτο, όπου λίγο πρίν χύσω , άνοιξα τα μάτια για να πιάσω επιβλητικά τα βυζόμπαλα της φόλας που είχα μπροστά μου.
Εν ολίγοις, η γκόμενα συστήνεται αν τυχών έχετε βρεθεί στη ζούγκλα,σε καράβι,στη φυλακή σε απομόνωση, σε καμιά αραβική χώρα που δεν επιτρέπεται το γαμήσι και τελείωσε αυτή η περίοδος της ζωής σας και ώς δια μαγείας βρεθείτε στο μετάξι, όπου μέσα στο ένα λεπτό θα έχετε χύσει. Διαφορετικά αν θέλετε ολοκληρωμένο γαμήσι μάλλον θα κλαίτε τα λεφτά σας, άντε στην καλύτερη να πείτε ,ότι είχατε την ευκαιρία να γαμήσετε ένα ωραίο μουνί για 5 λεπτά. Καλή για ένα γρήγορο "ξεφόρτωμα" και αυτό μόνο λόγω ομορφιάς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μισέλ
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.060
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού