Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωί πρωί για τσάρκα και νέο φρούτο στην πιάτσα, πρώτη μέρα στη δουλειά μου ανακοίνωσε η τσατσά. Η Τζένη λοιπόν απο Θεσσαλονίκη(όποιος θέλει το πιστεύει), κοπέλα καστανή με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, πρόσωπο με ολίγον σκληρά χαρακτηριστικά που δεν παύει όμως να είναι καλό, σώμα ωραίο κανονικό σφιχτό και βυζιά δυάρια με ατόφιες ρώγες τορπίλες που σκλήρυναν εύκολα στα ρουφήγματα μου. Καιρό είχα να θηλάσω τόσο ωραίες ρώγες. Τέλος το μουνί, μουνί με τα μικρά χείλη να εξέχουν αρκετά απο τα μεγάλα μουνόχειλα, σε καμία όμως περίπτωση με άσχημο τρόπο αλλά με συμμετρία μεταξύ τους που προσωπικά μου άρεσαν, τα χάϊδευα και τα εξερευνούσα σαν διεστραμμένος γυναικολόγος.


Στον αγώνα τώρα να αρχίζουμε με αγκαλιές και φιλιά, με τη Τζένη να ορμάει στον ακάποτο πούτσο μου και να ψιλοσαστίζει με την επιθυμία μου για πίπα με σκουφί. -Όπως το θέλει ο πελάτης μωρό μου- μου είπε. Πίπα καλή έντονη τεχνική αλλά και με χρήση χεριού. Νόμιζα οτι ήθελε να με ξεπετάξει αλλά έκανα λάθος γιατί μετά το τσιμπούκι μου έκανε κάτι κόλπα πιέσεις με τα χέρια της στη βάση του πούτσου απο τη μεριά των όρχεων, γιατί έβλεπε οτι ήμουν υπερκαυλωμένος και έτοιμος να χύσω. -Δεν θέλω να χύσεις τόσο γρήγορα καύλα μου, να προλάβουμε να κάνουμε δύο τρείς στάσεις- Εκτιμητέα η όλη της συμπεριφορά.


Πρώτη στάση με αυτήν απο πάνω και πότε τέρμα μέσα με κυκλικές κινήσεις γύρω απο τον πούτσο και πότε ανέβασμα πάνω κάτω. -Πο πο τι ζεστό μουνί που έχεις- της είπα , πραγματικά ένιωθα τη θερμότητα που έβγαζε η φωλίτσα της, -καυλώνω και 'γώ μου είπε, μ' αρέσει η δουλειά μου, μ' αρέσει αυτό που κάνω, δεν βιάζομαι με τον πελάτη. Δέυτερη στάση να καβαλάω τα κωλομέρια της και να σπρώχνω με δύναμη προς τα κάτω. Μετά να περνάμε σε ιεραποστολικό οπου εδώ μείναμε λίγο παραπάνω. Θηλάζα τη μια ρώγα εγώ, έγλειφε αυτή ταυτόχρονα την άλλη. Έπαιζα εγώ με τα μουνόχειλα της, έτριβε αυτή την κλειτορίδα της. Καύλωσα πολύ με το όλο σκηνικό. Τελευταία στάση ψαλιδάτο είχα να χύσω και τρείς μέρες, έχυνα τα κέρατα μου και δεν τελείωνα, -γάμα μου το μουνάκι χύσε με, -σε χύνω βαθιά μέσα καύλα μου.


Κλείνοντας, νομίζω οτι η Τζένη έχει όλο το πακέτο για να σταθεί στη φυλής, νομίζω όμως, δεν θα βάλω και το χέρι μου στη φωτιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO, Chosen, Επιρρεπής και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού