Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί μου συναγωνηστές μετα από πολλές καύλες που είχα πηρα στο παπί μου και βουρ για μια βραδυνή βόλτα στης φυλλής !!!!περασα από αρκετά καυλοσπιτάκια αλλά αυτή που μου γέμισε το μάτι ήταν ένα καυλάκι στη φιλλιπίδου. Δίνω το εισητήριο στην τσατσά και βρουμ ολοταχός στο δωμάτιο. Το δωμάτιο μέσα στην πένα λες και ήσουν σε στούντιο πολλύτελίας με τα μπάνια του τους δερμάτινους καναπέδες!!! Μετά από πέντε λεπτά σκάει το μωρό μεσα στην καύλα Αρχίζει με φιλιά σε όλο το σώμα να με καυλώσει πέρασμα προφυλακτικού και το τσιμπούκι της ήταν από άλλο πλανήτη για κανένα πεντάλεπτο μου τον πιπιλούσε!!! η πρώτη στάση από πάνω μου να φωνάζει καυλωτηκά μετα αλλαγή στάσης και εγώ από πάνω της να της έχω βάλει να πόδια της στον ομμω μου και να μου λέει μωρο μου σκίσεμε και άλλο και καθως κόντευα να τελειώσω τη γυρνάω στα τέσσερα να την χύσω πάνω στα κωλλομέρια και εκει αλλάνια μου τρώω το μεγάλο ξενέρωμα. Χαθώς έχυνα έβλεπα ΟΤΙ Η ΚΩΛΟΤΡΙΠΎΔΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΝΔΥΛΏΜΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ. Το νού σας μάγγες μην αρπάξετε τίποτα!!!!
chris_13
Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, satyrus, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2017
Αν μας έλεγες και ποια είναι να έχουμε το νου μας ΚαπέλοΚαπέλο
24 Φεβρουαρίου, 2017
Δεν μας έγραψες για ποιά κοπέλα είναι η κριτική.
25 Φεβρουαρίου, 2017
Ένα όνομα
25 Φεβρουαρίου, 2017
αδέρφια δεν θυμάμαι όνομα!!! μελαχρινό μωρό ήταν με κοντό μαλλί....
25 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ όνομα δεν το κράτησα!!!!Μονο τη χωρα της!!! από Γεωργία είναι!
26 Φεβρουαρίου, 2017
Αγαπητέ συναγωνιστή ξέρω ποια κοπέλα εννοείς. Αυτά που είδες στην κωλοτρυπίδα της δεν ήταν κονδυλώματα, αλλά οι αιμοροίδες της, που έχουν πεταχτεί έξω από το πολύ κωλογαμίσι.
27 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αδερφέ ξέρω να τα ξεχωρίζω........Πριν από 4 χρονια είχα κολλήσει και γω κονδυλώματα από τα μπουρδελακια....
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7