Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781544
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άλλη μια καθυστερημένη αλλά οφειλόμενη κριτική..
Το ηδονοτριβειο της Ζανας είναι γνωστό σε ουκ ολίγα από τα εκλεκτά μέλη του BOU .
Προσωπικά έγινα «οπαδός» πριν από μερικά χρόνια υστέρα από παρότρυνση εξαίρετου και μεγάλου μασαζομαχου ( βλ Zero Tolerance )
Σαν μέρος της ιστορικής αναδρομής να πω ότι μέχρι τώρα είχα τα στανταράκια μου που πάντα πέρναγα καλά
Ζανα ( προ συνταξιοδότησης ) Ελένη , Μέλινα ( προ αναχώρησης ) και Λία που ήταν και είναι το all time classic … επίσης σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς
Εξαιτίας των συνέχων διαδηλώσεων γενικά αποφεύγω το κέντρο όπως ο διάολος το λιβάνι αλλά μιας και βρέθηκα εκεί κοντά και μιας και είχα καιρό να κάνω ένα καλό μασάζ είπα να ανεβώ να πω ένα γεια
Επί της υποδοχής η κυρία Ζανα , πανέμορφη όπως πάντα ..με οδηγησε στο σαλονακι και φωναξε τα κορίτσια …ΕμμμμΕμμμμ
Εκει ο Excalibur βρεθηκε σε μεγάλο δίλημμα Χμμμ;Χμμμ;καθώς από τη μια η Λια Έρωταςκαι από την άλλη μολις ειχε φτασει η Ανδριάνα ή ΚαλινκαΜατάκιΜατάκι ( Μεγάλο απωθημένο η όποια βεβαία μπαίνει στο γήπεδο γύρω στις 3 )
Το κακό είναι ότι και οι δυο είναι κλασικά δείγματα αυτού που αποκαλώ target group
Βεβαια από το δίλημμα με έβγαλε η Ζανα , λέγοντας μου να τις πάρω διπλό ( δυστυχώς τα δίπλα και ιδιαίτερα αυτά με προικισμένες και ταλαντούχες MILF είναι μια από τις ομολογημένες αμαρτίες μου ως παπουλης και μικροτσουτσουνος )
Περασμα στο δωματιο με το τζακουζι … και ενώ ακόμα ήμουν στο ντους κατέφθασαν οι κυρίες με τη σαμπάνια και ένα τσαντάκι για το οποίο έχουν γραφτεί πολλά μέχρι σήμερα
Εν τω μεταξύ το τζακουζι γεμιζε σιγα σιγα και ενώ εγω προσπαθουσα νε ξεβγαλθω από τις σαπουναδες οι κυρίες θεωρησαν σκόπιμο να αρχισουν να γδυνουν η μια την άλλη και να φιλιουνται στο στομα στα βυζια
Βγαινοντας σιγα σιγα από το ντουζ και ενώ προσπαθουσα να σκουπισω τα πολλα νερα … οι εν λογω κυρίες θεωρησαν σκοπιμο να αρχίσουν ένα στερεοφωνικό πεοθηλασμο για τον οποιο τουλάχιστον η κυρία Λια μας είναι διάσημη
( σημ Μολδαβες και οι δύο οποτε υπαρχει σοβαρη πιθανότητα λογω γλωσσας και γειτονίας να εχουν και αυτές κανει τουλαχιστον ένα Master στο γνωστο Ρομουνικο πανεπιστήμιο Πίπας
Δυστυχώς η πένα μου ( πληκτρολογιο επί του παροντως ) είναι πολύ πτωχη για να περιγραψει με κάθε ανατριχιαστικη λεπτομερεια του τι ακριβώς εγινε
Το να βλεπει καποιος την Ανδριάνα να εχει χωσει ένα δονητή στην πισω τρυπουλα και να χαιδευει αργα και προκλητικα την μπροστινή και ταυτοχρονα η Λια να τον εχει βαθεια στο στομα δεν θελει πολύ και η εκρηξη ήρθε πολύ συντομα με τις δυο κυρίες να ανταγωνίζονται με τις γλώσσες τους για τους μικρούς Excalibur που έρεαν άφθονοι ..
Παραπατώντας μπήκα στο ντους ..μπας και συνέλθω … ενώ οι κυρίες ειχαν μπει στο τζακουζι για να καθαριστούν …
Τελειώσαμε σχεδόν ταυτόχρονα και ενώ είχα κατά νου να ντυθώ να φύγω για να μη με πεθάνουν Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης…και ενώ έπινα λιγες γουλιές από την Ρωσσικη ή Μολδαβική σαμπάνια ( Crystal δεν ήταν σίγουρα ) εδέχθην μια ομοβροντία από ανήθικες προτάσεις που πιθανά θα οδηγούσαν σε δεύτερο γύρο ..
Επειδή είμαι κάλος άνθρωπος σκέφτηκα βασικά να μην τις στενοχωρήσω οπότε έκανα την ανάγκη φιλοτιμία και τους επέτρεψα να έχουν πρόσβαση στο απολλώνιο κορμί μου ( έχω επανειλημμένως αναφέρει ότι όλες οι γυναίκες με θέλουν για το κορμί μου )
Λαμβανοντας υπ οψη ότι ολες οι τρυπουλες είναι διαθέσιμες και στις δυο κυρίες ο μικρός Excalibur έκανε παρά πολλές βολτουλες , εχοντας παρεά και 3 4 δονητες που καταλαμβαναν τις τρυπουλες που δεν μπορουσε να καλυψει αμεσα ο υποφαινομενος αυτό το βασανιστήριο κράτησε για είκοσι περίπου λεπτά ..
( Ο Rocco μάλλον παιδικά έργα γύριζε σε σχέση με το τι έγινε σε εκείνο το δωμάτιο )
Η αλήθεια είναι ότι όταν τελειώσαμε και το δεύτερο γύρο το τοπίο θύμιζε Nagasaki & Hiroshima
Με μεγάλο ζόρι μπήκα για ένα τελευταίο ντους .. ντύθηκα με υπεράνθρωπες προσπάθειες και μετα από 1 1/2 ωρα στο δωματιο και τους απαραιτήτους εναγκαλισμούς αναχώρησα με ένα χαμόγελο σαν ηλίθιος
Αξιζει να σημειωθει ότι το μαγαζι εξακολουθεί να είναι κορυφή από πλευράς καθαριότητας και περα από τις προσωπικές προτιμήσεις , με μεγάλη ποικιλία θεραπαινίδων …
Καλα να περνατε ολοι

ΥΓ ..Ξεχασα να σας πω ,,Μασαζ δεν εκανα
Κόστος συνάντησης
300
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ανδριάνα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, doc_lin, PSAXTIRI και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2017
Total Recall 1, 2, 3... εσύ ρε φίλε με την φόρα που έχεις πάρει, θα πηδήξεις και εμάς σε λίγο...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
24 Φεβρουαρίου, 2017
Τσίγκινα σωβρακάκια όλοι στο νήμα των παππούληδων και άμεσα! Αυτός δεν κρατιέται πλέον ... Μεγάλο χαμόγελο
13 Μαρτίου, 2017
Πολλα δεν εδωσες;;Χμμμ;
03 Ιουνίου, 2017
Απλά Respect Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4