Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και αρκετά χρόνια είχα να περάσω σε δωμάτιο,παρόλο που τακτικά -όποτε με έφερνε ο δρόμος μου- περνούσα από τις βρώμικες πιάτσες της Φυλής.
Χτες λοιπόν βρέθηκα ξανά στα ίδια μέρη. Έκανα την τσάρκα μου για ζέσταμα. Είχα σκοπό εξ αρχής να περάσω στην Λάουρα. Την είχα δει ξανά σε παλιότερες βόλτες και έχει τα χαρακτηριστικά που επιθυμούσα. Λεπτή, ψηλή, μαυρομάλλα, ωραίο χαμόγελο, μεγάλα βυζιά, πολύ ωραία, περιποιημένα άκρα και αρκετά τατουάζ(αυτό δεν μου αρέσει και τόσο,αλλά δεν μου δημιουργεί και πρόβλημα!). Έδωσα το μπλε παράβολο στην αδιάφορη υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο. Οι μνήμες κατέκλυσαν το μυαλό μου τότε! Με πήγε στο δωμάτιο που για πρώτη φορά είχα γαμήσει,πολλά χρόνια πριν.

Το δωμάτιο αδιάφορο. Μάλλον αποθήκη θα το χαρακτήριζα. Είχε μέσα κάτι ντουλάπια,μια σκάλα και το κλιματιστικό δούλευε στο φουλ,βγάζοντας πολλή ζέστη. Δεν άλλαξαν και πολλά από τότε που είχα πρωτοπάει (πρέπει να ήταν 2003-2004). Μονη διαφορά ήταν ότι τότε είχε τηλεόραση (για ζέσταμα!)
Όσο περίμενα,άκουγα την υπηρεσία να μασουλάει πασατέμπο. Η κοπέλα δεν άργησε να εμφανιστεί.
Φορούσε ένα καβλιάρικο κόκκινο φορεματάκι και γόβες. Πήγε να πιάσει συζήτηση,αλλά δεν είμαι τέτοιος. Είχα ήδη καβλώσει ελαφρώς. Τον έπαιξε και έκανε μια αρκετά καλή πίπα με εναλλαγές ρυθμού. Ίσως εαν συνέχιζε να κατέθετα. Κατά την διάρκεια της πίπας άγγιξα με το χέρι μου όλο της το σώμα.Δεν εξέφρασε κανένα παράπονο. ΜΕτά από λίγο πήρε θέση για ιεραποστολικό. Τν εβαλε μόνη της σιγα σιγά και μετά ανέλαβα εγώ. Κάποια στιγμή της έπιασα το αριστερό πόδι στο ύψος της γάμπας,αυτό την ενόχλησε καθώς φάνηκε,γιατί είχε φρεσκο τατού. Υπό άλλες συνθήκες θα μου έπεφτε,αλλα εκείνη την ώρα οι κάβλα χτύπαγε κόκκινο,οπότε συνέχισα με τον ρυθμό να ανεβαίνει, μέχρι που επήλθε το μοιραίο. Κατά την διάρκεια της επαφής έβγαλε κάποια μικρά βογγητά. Μόλις τελειωσα σηκώθηκε αμεσως,με ευχαρίστησε δυο -τρεις φορές. Περιμενα να ντυθεί και φεύγοντας από το δωμάτιο με ευχαρίστησε ξανά.

Εν κατακλείδι, η Λάουρα είναι μια κοπέλα πάρα πολύ όμορφη, γλυκιά και ευγενική και άξιζε την επιστροφή του mouni_lover στις άθλιες και βρωμερές πιάτσες του αγαπημένου μας δρόμου της ηδονής. Όπως είπε και ένας άλλος συνάδελφος σε άλλη κριτική θα την προτιμούσα σε κάποιο ρόλο με μεγαλύτερη ελευθερία χρόνου. Δεν προτείνεται για αυτούς που ψάχνουν το gfe και τον πολύ χρόνο στο δωμάτιο, αλλά 20 ευρώ για 10' με μια τόσο όμορφη γυναίκα είναι καλό deal!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, vlaxos57, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού