Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οσο περισσοτερα απωθημενα εχεις στη ζωη τοσο μεγαλυτερο ειναι το αγχος του θανατου' λεει ο Ιρβιν Γιαλομ,και ποιος ειμαι εγωΧμμμ; που θα παω κοντρα στον μεγαλο αυτον επιστημονα..
Την Ειρηνη την ειχα δει σε μια τσαρκα τον Νοεμβρη του 2015.Απο τοτε,οσο και να φαινεται περιεργο,λογω διαφορων καταστασεων δεν την ξαναπετυχα ποτεMoney MouthΚατα καιρους επρηζα τα αρχιδια στην ημερησια ενημερωση κυριως, για το που θα τη βρω ,και εδω πρεπει να ευχαριστησω τους Digweed,Φανουρη,Σμυρνη και Προφεσορ,τους μεγαλους αυτους ενημερωτεςΚαπέλο που με βοηθησαν κατα καιρους.Ορμομενος απο χθεσινη ενημερωση του Digweed κατεβηκα σημερα το απογευμα γυρω στις 17.00 Μεταξι αποφασισμενος να κλεισω τους λογαριασμους μου με το παρελθον..
Εκανα μια καλη βολτα πρωτα,κλασσικα Κολωνου και μετα Ιασωνος,ειδα καποια πορνιδια και κατεληξα στο Ιασωνος 37 οπου μετα απο μικρη αναμονη στο σαλονι και ενω η τσατσα ανακοινωνε 'Τσιμπουκακι,μουνακι σε ολες τις στασεις,η κοπελα ειναι πολυ καλη και στο δωματιο'βγηκε επιτελους η Ειρηνη να σαλοναρει.Ψηλη,τσιγγανορουμανα,με εκφυλη τσοντοφατσα,στητες βυζαρες ενω φορουσε και ενα καυλωτικο πρασινωπο κορδονι το οποιο αναδεικνυε τελεια την πατουρα της.Αυτη η κωλαρα, η οποια χωρις να θελω να διαπραξω ιεροσυλια,ειναι εφαμιλλη του πατου της Sandra RomainΓερο-μύστης ειναι και ο λογος δημιουργιας του απωθημενου.Και η Romain ειναι τσιγγανορουμανα,απο την Τιμισοαρα,με αυτην γαλουχηθηκα προσωπικα σε οτι αφορα τις τσοντες αν και ξενερωσα ασχημα οταν την ειδα να εχει τραβηξει τη μαπα τηςΘυμός,προτιμω να τη θυμαμαι ως το εκφυλο πορνιδιο που εβαζε με ανεση τρια καυλια στην κωλοτρυπιδα τηςΠροσκύνημαΝομιζω και οτι η Ειρηνη στα χερια ενος Sifredi η ενος Steve Holmes θα εκανε καριεραΓερο-μύστηςΑπο οτι εχω διαβασει στις κριτικες δουλευε στη Φυλης κωλοτρυπιδι και νομιζω οτι ειναι επιτακτικη αναγκη να το ξαναβαλει στο μενου και μαλιστα αμεσα ωστε να μπορεσουμε και εμεις να της το γαμησουμε.
Μετα το σαλοναρισμα βγηκα λιγο εξω,γυρισα 2-3 μπουρδελα ακομη και γυρισα αποφασισμενος.Κοσμοσσυροη στο σαλονι,εδωσα το δεκαρικο σχεδον ταυτοχρονα με εναν μουστακια και περασα στο μεσα δωματιο για να εχω την ησυχια μου.Η Ειρηνη πηγε φαινεται πρωτα στον αλλον και καθυστερησε ενα δεκαλεπτο περιπου,οποτε κατουρησα με την ησυχια μου και ρεμβαζα στο μεγαλο δωματιο περιμενοντας την τσοντα και καυλωνοντας στην ιδεα οτι σε λιγο θα γαμαω αυτην που εψαχνα εδω και τοσο καιρο.
Ακουσα λοιπον τα τακουνια και μπηκε μεσα κρατωντας την καποτα.Εβγαλε το κορδονι και εγω το μποξερακι και καθισαμε γονατιστοι στο κρεβατι ο ενας απεναντι στον αλλο.Η σωματοδομη μας ειναι αντιστοιχη για αντρα και γυναικα,οποτε αυτο βολευε,αυτη αρχισε να παιζει με την πουτσα μου και γω να της χουφτωνω τις βυζαρες και να δαχτυλιαζω πρωτα διερευνητικα και μετα με αποφασιστικοτητα την μουναρα της.Μου σηκωσε καλα την πουτσα και μου φορεσε καποτα.Αμεσως ξαπλωσα και αυτη πηρε πλαγια θεση και αρχισε να τσιμπουκωνει.Εκει φανηκε δυστυχως και μια χαλαρωση και διογκωση στη κοιλιαMoney Mouth η οποια δεν συναδει με το γυμνασμενο σωμα της.Εχει πεσει επιδημια σε γκομενες και πουτανες να εχουν κοιλια,κοριτσια κοψτε τα ξυδια γενικα,σας χαλανεMoney Mouth
Το τσιμπουκι της ηταν αρκετα καλο,ειχε στηθει καλα και την δαχτυλιαζα,εφτασαν τα δαχτυλα ως το κωλοτρυπιδι,διστασα ομως να τα χωσω μεσα μια και δεν ανακοινωνεται κωλοςMoney Mouthτης ανοιγα ομως τα κωλομαγουλα ενω της πιεζα και το κεφαλι σε μια απελπιδα προσπαθεια να βρει η ουρηθρα μου αμυγδαλες.Εκει πρεπει να το παρακανα μια και μου ειπε να μην της πιεζω τοσο το κεφαλι,τι να κανω δηλαδη,αν ειχες βρει μονη σου λαρρυγι δεν θα το συζηταγαμε τωραΘυμός
Η στυση πλεον ηταν κατοσταρα και της ειπα,'ελα στησου'.'Πως θες;' με ρωτησε και της ειπα να ξαπλωσει ανασκελα.Ξαπλωσε σωστα και αστραπιαια της τον σφηνωσα στο λιπασμενο της μουνι.Ειναι ολοφανερα δουλεμενο,τα μουνοχειλα και η κλειτοριδα ειναι πεταμενα προς τα εξω απο την πολυχρησιαMoney MouthΕιχα πεσει επανω της και την γαμουσα με δυναμη ενω αυτη μετα απο λιγο αρχισε να βογγαει.Με ειχε αγκαλιασει ενω στο τσακ ημουν να αρχισω τιποτα φιλια,το απεφυγα ομως αν και το κλιμα το επετρεπε.
Μετα απο καμποσες πιστονιες της ειπα να γυρισει στα 4 για να τη γαμησω με θεα την κωλαρα της.Πραγματι στηθηκε πολυ καλα,εφερε τον πατο της ψηλα και αφου ζυγισα καλα την κατασταση της τον περασα στο μουνι και την αρπαξα γερα απο τα κωλομαγουλα τα οποια ειναι πετρα κυριολεκτικα,ενω εχει και ενα tribal στην ουρα.Την ειχα γραπωσει γερα ενω εριξα και κανα δυο δοκιμαστικα κωλοσκαμπιλα.Αυτα βεβαια ειναι ημιμετραΚεφάλι σε τοίχο!,η γκομενα ειναι για πολυ βρωμοξυλο στην κωλαρα της κανονικα.Την γαμουσα και της πιεζα τον κωλο προς τα πανω ωστε να εχω πληρη θεα της κωλοτρυπιδας της η οποια τη συγκεκριμενη φαση δεν ειχε οψη χοανης αλλα ξαναλεω οτι πρεπει να αρχισει επειγοντως παλι να γρασαρει.
Αρχισα να επιταχυνω,της ειπα οτι θα χυσω και πραγματι αρχισα να εκτοξευω τα χυσια στο μουνοτρυπιδι της εχοντας την αρπαξει γερα ωστε μην τυχον και κανει καμια μαλακια και κουνηθει να φυγει.Της ειπα να μην φυγει,μου λεει 'δεν παω πουθενα'και συνεχισα να την γαμαω ακομη και αφου εχυσα εντελως.Η πουτσα αν και αδειασε δεν ειχε ξεκαυλωσει,και πως να γινει με τετοια κωλαρα που γαμουσε μεχρι εκεινη τη στιγμη.Τελος παντων,καποια στιγμη τραβηχτηκα με βαρια καρδια και την ευχαριστησα.Εβαλε και αυτη το κορδονι της και πηγε να ξαπλωσει στον καναπε της μεσα στο κουζινακι περιμενοντας τον επομενο.
Δεν μπορω να ειμαι εντελως αντικειμενικος αφου η πουτανα αυτη ηταν απωθημενο μου.Μπορω να πω σε οτι με αφορα οτι ειναι καυλωτικης εμφανισης,για τσοντα με ξεφτυλικια,ενω μεσα στο δωματιο παρειχε καλες υπηρεσιες,ικανες για τα δεδομενα του Μεταξιου να ξεφορτωσουν τα αρχιδια μου.Σιγουρα ειναι παλια καραβανα και δεν εχει και κανα τρελο ενθουσιασμο.Αν ξαναπαω μαζι της θα της την πεσω για κουλουρι να δω τι μπορει να γινει.
Φευγοντας πηγα να παρω ψωμι απο τον μεγαλο γωνιακο φουρνο και σκεφτηκα οτι τα κοριτσακια εκει μεσα πρεπει να δουλευουν 2 ωρες σε αυτο το εργασιακο μπουρδελο για να παιρνουν αυτα που παιρνει η καθε Ειρηνη στο δεκαλεπτο.Αλλα αυτο ειναι μια αλλη μεγαλη κουβενταΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, alex2003, 968 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2017
"Φευγοντας πηγα να παρω ψωμι απο τον μεγαλο γωνιακο φουρνο και σκεφτηκα οτι τα κοριτσακια εκει μεσα πρεπει να δουλευουν 2 ωρες σε αυτο το εργασιακο μπουρδελο για να παιρνουν αυτα που παιρνει η καθε Ειρηνη στο δεκαλεπτο."

Φίλε αυτό που κάνει η Ειρήνη δεν θα το έκανε καμία παλιοκαριόλα από αυτές που δουλεύουν στο μεγάλο γωνιακό φούρνο. Ούτε με 10.000 ευρώ το δεκάλεπτο δεν θα δεχόταν να το κάνει. Η πορνεία δεν είναι επάγγελμα αλλά λειτούργημα.
JD
John Dick
23 Φεβρουαρίου, 2017
Ωραια κριτικη Καυλοσα τυπε!!!!!!!Ναι!
24 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προσεθεσα τυπε μου οτι αυτο ειναι αλλη κουβεντα,και μαλιστα μεγαλη,δεν πηρα θεση,αλλωστε δεν ειναι ασπρο-μαυρο,οπως τιποτα σχεδονΚαπέλο
24 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε μουΚαπέλοΚαπέλο
24 Φεβρουαρίου, 2017
Πολλύ καλή η Κριτική Καπέλο Συναγωνιστή και οι παραπομπές σου ΑΨΟΓΕΣ Προσκύνημα
25 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω συναγωνιστη!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6