Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46553
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό ξαναπέρασα από το κατάστημα. Στην υποδοχή η πάντα ευγενική Φωτεινή. Κοπέλες τρεις: Μαρία, Γιάννα, Κατερίνα. Επέλεξα την Κατερίνα, για την οποία εδώ έχουν όλοι εκφραστεί πολύ θετικά.
Η κοπέλα είναι ψηλή, μελαχρινή, λεπτή, με μακριά ίσια κατάμαυρα μαλλιά, δήλωσε Ρωσίδα από Μόσχα, ηλικία "secret" μου είπε, γύρω στα 22 την κάνω. Μιλά μόνον αγγλικά συνεννοήσιμα. Στήθος 2άρι λάστιχο άψογο, επιδερμίδα επίσης άψογη. Έχει λιίγη κοιλίτσα, και μερικά τατού πίσω. Επίσης έχει μερικές σωματικές δευτερεύουσες ψιλοατέλειες. Πρόσωπο πολύ γλυκό, αλλά ...μελαγχολικό.
Είναι λιγομίλητη κοπέλα, με το τσιγκέλι της τα βγάζεις. Προσπάθησα όσο μπορούσα να την κάνω να νοιώθει άνετα και ασφαλής. Ξεφούρνισα όλα τα συνήθη χαζά αστειάκια μου, και της έκανα τα συνήθη κομπλιμέντα. Σιγά-σιγά ξεθάρρεψε και ψιλοχαμογελούσε, αλλά γενικά λίγα πράγματα.
Στο μασάζ ανθυπομέτρια. Απλά ρίχνει λάδι και χαζοτρίβει. Κάτω του μέτριου συνολικά. Το μόνο καλό ότι τρίβει ελαφρά και τουλάχιστον δεν κινδυνεύουμε για καμιά ζημιά (γιατί και αυτά συμβαίνουν με τις άσχετες).
Στην μέση του χρόνου μου είπε να γυρίσω. Φορούσε πέτσινη μίνι φούστα και μια μπλούζα. Το σύνολο τόνιζε την λεπτή της φιγούρα και τα μακριά της πόδια. Άρχισε να χαϊδεύει το πουλί μου μαλακά. Άρχισα να χαϊδεύω το ποπάκι της. Σε λίγο γλίστρησα το χέρι μου κάτω από την φούστα. Πάνω στο χούφτωμα διαπίστωσα ότι δεν φορούσε εσώρουχο! Δέχτηκε αδιαμαρτύρητα τα χάδια μου στο νικάκι της. Έχωσα το χέρι μου κάτω από την μπλούζα της. Ένοιωσα τα ελαστικότατα στηθάκια της. Ούτε σουτιέν φορούσε η καυλίτσα! Με τούτα και με κείνα έγινα ντούρος σε χρόνο ντε τε. Γδύθηκε, μου πέρασε καπελάκι, και άρχισε μια μέτρια πίπα. Ανθυπομέτρια δυστυχώς και εδώ. Ανέλαβα πρωτοβουλίες γιατί η κοπέλα ωραιότατη μεν, προς το κομοδίνο δε. Έχει καθαρό, καλοσχηματισμένο (ροδαλό και μικρό), γευστικότατο νινάκι για πολλά παιχνίδια, "ποίημα" που λέει και ο Σμύρνης πιο κάτω. Μου έδειξε με τον τρόπο της ότι της άρεσαν όσα της έκανα, και ήταν από τις λίγες φορές που την ένοιωσα να χαμογελά χωρίς να είναι σφιγμένη. Τέτοια γλυκά νινάκια και προσωπάκια είναι να τα γλύφεις ώρες... Γενικά εκμεταλλεύτηκα την κατάσταση όσο με έπαιρνε. Μόνο μείον ότι δεν φιλά με γλώσσα, τουλάχιστον εγώ δεν είχα την τύχη. Αλλά κατά τα άλλα δέχεται όλες τις θωπείες. Πολύ δεκτική και σε αλλαγές στάσεων, και γενικά δοτική κοπέλα, ότι θέλει ο πελάτης (σε φυσιολογικά πλαίσια πάντα). Η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή, φυσική και απόλυτα GFE, χωρίς υπερβολές. Ολοκλήρωσα μέσα της. Την κράτησα αγκαλίτσα και λίγη ώρα μετά. Η κοπέλα δεν έδειξε να βιάζεται σε καμιά φάση της όλης συνεύρεσης.
Δεν κάνει κάτι έξτρα και το πακέτο είναι βασικό, όμως έχει κάτι το τραβηχτικό αυτή η κοπέλα. Συνολικά ήταν μια πετυχημένη συνεδρία με μια νέα και όμορφη κοπέλα. Την επόμενη φορά θα την πάρω μια ώρα μόνο και μόνο για να την γλύφω... Αυτά και καλά να περνάμε παιδιά.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.456
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, anoixtiri, SEXTYRHOON και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2017
Οουπς... λάθος : προφανώς την Γιάννα επέλεξα, το "Κατερίνα¨" μου ξέφυγε... Αχ αυτό το υποσυνείδητο, την κρατάω για επόμενη επίσκεψη την Κατερινάρα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1