Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελενη ειναι μια ψηλη ξανθια Ρωσσοπολωνεζα οπως δηλωσε, 20χ με ξανθα μαλλια μεχρι τους ωμους.
Το προσωπο της ειναι αρκετα ομορφο και σεξι, εχει στητο 1,5 βυζι και καλο κορμι οχι τελειο αφου
εχει κυτταριτιδα ψηλα στα καπουλια, οχι κατι ιδιαιτερα αντιαισθητικο.
Μικρη αναμονη και εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου την περιμενα ορθιος, της ειπα να με πλησιασει
πιαστηκαμε αγκαλια και αρχισα να χουφτωνω την κωλαρα της και να γλειφω το λαιμο της.
Αυτη απλα με χαιδευε στην πλατη και μου επιανε τον κωλο. Καποια στιγμη τα βλεμματα μας συναντηθηκαν
και την αιφνιδιασα δινοντας της ενα φιλι στο στομα, το οποιο δεχτηκε για πολυ λιγο και μετα γυρισε αλλου το κεφαλι της.
Της ειπα να ξαπλωσει με τα ποδια ανοιχτα και επεσα με το κεφαλι μεσα στο μουνι της κανοντας
ανασκαφες με τη γλωσσα μου προκειμενου να βρω τα κρυμμενα μουνοζουμα. Η κορασιδα ειναι πολυ καθαρη και
ευωδιαστη με ωραιο καλοσχηματισμενο μουνι με τα μουνοχειλα να βγαινουν προς τα εξω, της ανοιγα τα μουνοχειλα
και τηw εγλειφα το μουνι στο πλαι εσωτερικα προκαλωντας τα βογγητα της κορασιδας, της αρεσε της ρουφιανιτσας.
Tην εβαλα στα 4 με σκοπο να συνεχισω και με κωλογλειφαδα αλλα οταν βεντουζαρα με το στομα μου την ομορφη
κωλοτρυπα της μου ειπε να μην συνεχισω γιατι δεν θελει να την γλειφουν εκει. Λύπη
Ξαπλωσα και για τυπικους λογους της ειπα να μου παρει πιπα, της ειπα χωρις καποτα αλλα δε δεχτηκε,
μου εβαλε καποτα και πηρε μια καλη πιπα χωρις χερι και βαθια χωρις περασμα απο μπαλες.
Την ανεβασα απο πανω με την Ελενη να καβαλαει ωραια το καυλι μου και να ανεβαινοκατεβαινει πανω με ωραιο ρυθμο
κανοντας και μερικα βαθια καθισματα, κοιταζα στον καθρεφτη διπλα και εβλεπα μια ξανθια μουναρα να γαμιεται πανω μου.
Ε ρε τη μουνια γαμαμε με 20ευρω ουτε του παπα...
Για να μη με χυσει με μια σταση την εστησα στα τεσσερα οπου σφυροκοπηθηκε δυνατα χωρις να κλεβει, ωραιο παλι το θεαμα
να κοιταζω στον καθρεφτη μια ξανθια αλογα στημενη να την γαμαω δυνατα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου περασε το χερι της πανω απο το σβερκο μου εγω χουφτωσα της μπουταρες της και την γαμησα επισης
δυνατα, η αληθεια ειναι οτι εβαλε λιγο το χερι της απο κατω να μου πιασει τον πουτσο να χυσω πιο γρηγορα αλλα της ειπα οτι με ενοχλει
και το πηρε. Το γαμησι συνεχιστηκε για λιγο ενω ειμασταν αγκαλιασμενοι και εγω ενιωθα την ζεστή ανασα και τα βογγητα της Ελενης
στο αυτι μου, την εχυσα πανηγυρικα εκτοξευοντας μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος μεσα στην καποτα. Με ευχαριστησε ντυθηκε και εφυγε.

Συνοπτικα η Ελενη ειναι μια αρκετα εμφανισημη ιεροδουλη με ομορφο σεξι προσωπο και κορμι. Ειναι δεκτικη σε εναλλαγες στασεων
και δεν παραπονιεται. Στηνεται καλα και εχει μια τυπικη προς καλη συμμετοχη στο κρεβατι. Και μονο να κοιταζεις τον εαυτο
σου στον καθρεφτη να γαμας μια τετοια μουνα νιωθεις βασιλιας.Το δωματιο πολυ καθαρο μεγαλο και τακτοποιημενο, η τσατσα
δεν ενοχλησε αν και εκατσα σιγουρα πανω απο 10 λεπτα και ενω υπηρχε και κοσμος στο σαλονι.

Αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με την Ελενη,ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα ή και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.928
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2017
Ρε αδερφέ 2 φορες έχω πάει και τις 2 κλειστό τι διάλο . Ποια μέρα πηγες και περίπου τι ώρα? Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1