Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ορμωμενος απο κριτικες πηγα στο διπλανο υπογειο.
Η Βιολετα εκανε παρτουζα με μια καινουργια στο μαγαζι.
Ανεβηκα πανω γιατι δεν μου πολυαρεσει να καθομαι στα σαλονια και ειδα την ομορφη ξανθια Τζενη. Μου ειπε η τσα2 οτι κανει ελευθερο.
Ηταν θεογυμνη, ωραιο προσωπο, βυζι 2,5αρι, ωραιες μπουτογαμπες, κωλος αριστος και αερατο σαλοναρισμα.
Κατεβηκα ξανα κατω γιατι ειχα καλες πληροφοριες για τη Βιολετα.
Μετα απο λιγο βγηκε η Βιολετα, στην εμφανιση θα της εβαζα 6,5 αλλα παρολες τις πληροφοριες μου δεν εδινε κωλο.
Ξανανηβηκα πανω, που να μην ανεβαινα.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Εδωσα το μπλε εισητιριο και μπηκαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν ειχα προλαβει να βγαλω το μπουφαν και μπαινει η φολα.
"Δυο λεπτα να ετοιμαστω" λεω, "φωναξε οταν ετοιμαστεις" απαντα η φολα.
Πλενω τον φουτσο και την φωναζω τη φολα.
Μπαινει μεσα και μου λεει "πηγες βολτα σε ειδα στη καμερα", "γιατι μωρη εσυ ψωνιζεις στο πρωτο μαγαζι που μπαινεις", σιγα μη μας ζηταν και το λογο οι πουτανες πως θα κανουμε την επιλογη μας.
Μου βαζει τα βυζια της στη μουρη και με πιανει μια σκορδιλα, αμανΚεφάλι σε τοίχο!, επρεπε να σηκωθω και να φυγω αλλα με κρατησε ο ωραιος κωλος της.
Εγλυψα λιγο βυζιαλλα παραιτηθηκα λογω σκορδιλας. Μετα με αρχισε σε μια μηχανικη πιπα, ανεβοκατεβαινε σαν εμβολο δυχρονης μηχανης.
Πουτανοτεχνικη, ανεβαζει σπερμα χωρις πληρη στυση. Ουσιαστικα ακυρωνει το ελευθερο στωματικο.
Το μονο καλο ηταν οτι τα μακρυα μαλια της χαιδευαν τα @@μου.
Πηγε να περασει καποτα με 50% στυση. Τη υποχρεωσα να συνεχισει και μαλιστα της τραβηξα και τα χερια.
Την ελουσα στα συνηθισμενα καυλολογα και η καριολα μου λεει "μη μιλας".
Θα την επιανα στα χαστουκια αν ειχα 2-3 κολλητους μαζι, αλλα για τον φοβο του νταβα εδωσα τοπο στη οργη.
Της λεω "βαλε καποτα να σε γαμησω". Η στυση ηταν στο 70%. "Αν μπορεσεις" μου λεει η αναιδης και αυθαδης φολα.
Δεν ηξερε τι την περιμενε. Οταν μπαινω μεσα καυλωνω αμεσως.
Την εβαλα λιγο πισωκολλητα για να παρω ματι τον κωλο και μετα ιεραποστολικα οπου την βιασα. Της κρατουσα σφιχτα τα χερια και εσπρωχνα μανιωδως.
Εκανε να ξεφυγει αλλα που, τα δαχτυλα μου ειχαν σφυξει τους καρπους της σαν πενσες.
Εχυσα γρηγορα χωρις ιχνος ηδονης αλλα εκδικηθηκα.
Βγηκε απο το δωματιο κρατοντας τους καρπους της η βρωμιαρα και εβριζε σε λατινογεννη γλωσσα, προφανως ρουμανικα.
Καθως εφευγα ρωταει η τσα2 "ηταν καλη?", "χαλια΄" λεω, "δηλαδη με αριστα το 10 ποσο της βάζεις?", "4 γιατι ειναι ομορφη αλλα κατα τα αλλα μηδεν".
Αραχνες και κατσαριδες να πιασει το μουνι σου Τζενη, ξανθοφολα του κερατα. Σου ευχομαι να μη βρεις δουλεια ουτε κατω στο λιμανι στα ορθια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TOMMY DEVITO, bourdeliaris82 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2017
Χμμμ;Η γνωστη Τζανινα!!Ωραια κοπελαΓλώσσαΓλώσσα Για την εμφανιση και μονο νομιζω πως αξιζειΚατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1