Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 173743
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την πικρα με την Τζουλια στο Σ.296,ειπα να κανω και δευτερη αυτοψια σε μιλφ,που ειχε καλες κριτικες.Μυνηματακια(3 συνολικα)και τσουπ στο Λακομπα για το ματς.
Στην ωρα της η μανταμ,χτυπαει ανοιγω και μπαινει-λιγακι ψαρωμενη.Ετων σαραντα (και κατι?)με ΚΟΡΜΙ!!!Φατσα μετρια-ο χρονος γαρ-αλλα κορμι πολυ καλο.Κοντουλα(μαξιμουμ 1,60)με βυζους σιλικονατους μεν,υπεροχους δε ρωγα καγκελο και κωλι για πολυΚατσικογάμης.Ξεκιναμε τη φαση,φιλι πολυ και καλο,γλωσσατο και ΜΟΣΧΟΜΥΡΩΔΑΤΗ.Μυριζε σαπουνι παντου!!Κι οταν λεω παντου,εννοω παντου.Δαχτυλακι(ενα)στο μουνακι και γλυφομουνι καργα,φανηκε να γουσταρει(don't bet!).Σειρα μου,μου λεει κι αρχιζει το κλαρινετο.Παρα πολυ καλη-αν ξαι με λιγο χερι.Γλυψιμο αρχιδιων φουλ.Γουσταρω,λεει,να γλυφω εδω στη "ραφη"!!!Στη διαθεση σου της απανταω,ολος δικος σου.Ετσι κι επηλθε το τελος του α ημιχρονου,με τελειωμα στους βυζους.Διαλεειμματακι,τσιγαρακι και μπιρι μπιρι.Πολυ καλη επικοινωνιακα,κανει μπαμ οτι εχει καποιο επιπεδο.Πανω στην κουβεντα μου λεει οτι μαγειρευει κιολας καλα(αλλος για μουσακααααα?).Κοβω την κουζινοσυζητηση και σφυραω εναρξη β ημιχρονου.Εκει φανηκε οτι ηλπιζε να τη γλιτωσει με μπλαμπλα,κι οτι χαλαστηκε.Στ @@ μας σκεφτηκα και της τον δινω στο στομα.Πιπα πολυ λιγιτερο αξιοπρεπης απ οτι προηγουμενως,αλλα εστω κι ετσι ο Βλασσακης ανυψωθηκε.Λαστιχο και στα τεσσερα(Αρε πουστη Καμενε,εχεις κανει σχολη).Δυνατο πηδημα,αυτη στην αρχη λιγο στο μουνι της,αλλα σιγα σιγα αρχισε να στροφαρει.Δοκιμη ενα δυο κωλοσκαμπιλα,ανταποκριση θετικη."Καλα το παμε"σκεφτομαι και δοκιμαζω λιγο κωλοδαχτυλακι,ισα ισα να παιξω ο κακομοιρης.Οχι εκει ,μου λεει,μαλιστα απαντω."Σκατα το παμε"ξανασκεφτομαι!Μ αυτα και μ αυτα και με τη θεα της κωλαρας της(που ειναι και γαμω τις θεες!)βγαζω λαστιχο και της αμολαω τα Βλασσοπουλα στα κωλομερια....Ληξη αγωνος κι εμεινα με την απορια.Γουσταρα η δε γουσταρα τελικα?Συν η σουπερ πιπα,το καλο σοσιαλ,το κορμι κι η καθαριοτητα.Πλην το ξενερωμα στο β γυρο κι η υπερβολικη διαθεση για παρλα που ειχε.Επειδη ειμαι τσιμπουκοπρωκτο λατρης,μαλλον overall περασα καλα.Αν εδινε backdoor θα την ξαναπαιρνα σιγουρα(διοτι ητο δουλεμενη η τρυπουλα,δεν γελιεται ο Γερο-μύστηςπορνος!),χωρις λωκο,ομως,η απαντηση ειναι ισως.Καλα νε περνατε,καλα να πηδατε και να ενημερωνετε ρεμαλια!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.207
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, 6Y44, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού