Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...δόξα τον διάολο η κάθε "ολοήμερη " υποχρέωση προς την κοινωνία τους , μου δίνει επαρκή ποσότητα δυσφορίας η οποια είναι ισχυρό κίνητρο ηδονισμού...αν προσθέσουμε τα διαφορα οπτικά πορνογραφικά ερεθισματα απο το διαδίκτυο οι συνθήκες ήταν τέτοιες που το σαρκιο μου σύρθηκε στους λιωμένους δρόμους να θηρευσει λίγη απολαυση ...
...αντικρυσα μια ψηλή υπερκαμπυλώδη γυναικάρα με όμορφη μέση όμορφα οπίσθια και γενικά πανέμορφο σώμα , το οποιο μαζί με το γεγονός ότι ήταν "μιλφικής" ηλικίας και άρα θα είχε μια κάποια δεκτικότητα στις ορέξεις μου , πάνταρα εν τέλει ένα μπλέ χαρτάκι για την ικανοποιηση μου ...
...άρχισα μια διψασμένη λειχία στους υπερκαμπυλώδεις θελκτικοτατους μαστούς της και κείνη μου άγγιζε το γυμνό πέος το οποιο δεν άργησε να γίνει κάγκελο ...όταν κορεσα κάπως την μαστολειχική πείνα μου ...άρχισε εκείνη πλέον να μου λείχει το πέος έκλεινα τα μάτια και απολάμβανα την σταδιακή κορύφωση ...στην συνέχεια μου δημιουργήθηκε δίψα για αιδοίο ...και στράφηκα κάτωθεν και της το ρουφούσα με μανία ...ήταν καθαρό μικρό μια υπέροχη πηγή γαργαρου ηδονισμού ...στην συνέχεια εφάρμοσα το πέος μου μέσα της άρχισα να το τρίβω ολοένα και πιο βιαια μέχρι που έφτυσα απο τις σπερμοκύστεις μου το υγρό και το πολυποθυτο συνουσιοπιοειδές μου δημιουργησε ...ευδαιμονία !! ήμουν χαρούμενος ! απολάμβανα κάθε δευτερόλεπτο αυτής της σύντομης χαράς που ήξερα ότι σε λίγο θα στεγνώσει και άκουγα μεσα μου την apassionata του μπετοβεν...μέχρι που οι νοτες έσβησαν και άρχισα πάλι να προσγειώνομαι στην γαμημένη πραγματικότητα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, sexaddict7, fouxter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού