Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 162820
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Αριάνα είναι ένα γλυκό νεαρό κορίτσι, με καλό αδύνατο και σφιχτό σώμα, με μεσαίο στητό (διακριτικά επεξεργασμένο) στήθος και αρκετά όμορφο μουτράκι. Γενικά καλή εμφάνιση δηλαδή αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο αρκετές τέτοιες βρίσκεις και σε φθηνότερα μπουρδέλα. Ζήτησα να περάσω με 40 και δέχτηκαν αμέσως. Το δωμάτιο, πολύ μέτριο για στούντιο, έχει τουλάχιστον καθρέφτη δίπλα στο κρεβάτι για να μπανίζεις την τσόντα στην οποία πρωταγωνιστείς. Η κοπέλα είχε ένα ολίγον νυσταγμένο-αποχαυνωμένο και συνάμα καυλιάρικο στυλάκι που εμένα δε με χάλασε. Τη χούφτωσα λίγο στα όρθια και καύλωσα γρήγορα. Αμέσως μου πέρασε καπότα. Μου έγλυφε τον πούτσο γονατιστή στα δεξιά μου στα τέσσερα χωρίς πολύ κούρμπα στη μέση της όμως. Εγώ της χαϊδευα και χαστούκιζα ελαφρά τον κώλο. Η πίπα της μέτρια χωρίς γλυψαρχίδι αλλά η όλη φάση με έφτιαχνε. Σταμάτησε την πίπα και αφού με ρώτησε πως θέλω και δεν έλαβε σαφή απάντηση, πήρε την πρωτοβουλία και με καβάλησε όπως ήμουν αραχτός. Ούτε και εδώ δεν πέρασα και άσχημα, έγλυφα το ωραίο στήθος της και, κατά την προσφιλή μου συνήθεια, χαστούκιζα πότε πότε τον κώλο της. Αυτή ανταποκρίθηκε με σιγανά επιφωνήματα. Με ρώτησε αν ήθελα να αλλάξω στάση και της είπα να συνεχήσουμε έτσι. Καβαλούσε ωραία τον πούτσο μου. Τελικά αλλάξαμε σε ιεραποστολικό. Και εκεί δεν ανταποκρίθηκε άσχημα, εγώ όμως ήθελα να τη στήσω στη βολικότερη για εμένα στάση, στα τέσσερα δηλαδή. Εκεί όμως μου τα χάλασε, καθώς στήθηκε με καμπουριαστά. Προσπάθησα να διορθώσω τη στάση της δεν τα κατάφερα! Παρόλα αυτά συνέχισα να την γαμάω σε αυτή τη στάση. Τη γαμούσα αρκετά λεπτά με δύναμη μου ‘’ξέφυγαν’’ και μερικά κωλοσκάμπιλα δυνατότερα από πριν, συνάμα με απαξιωτικούς λεκτικούς χαρακτηρισμούς. Αυτή δεν είπε τίποτα για να με ξενερώσει αλλά δεν ξέρω και αν της άρεσαν όλα αυτά! Μετά από λίγο έχυσα. Με ρώτησε αν θα πάω για ύπνο μετά (ήταν τρεις τη νύχτα). Αφού της απάντησα καταφατικά μου είπε πως με ζηλεύει καθώς αυτή συνέχιζε και την πρωϊνη βάρδια. Με καληνύχτησε και έφυγε.
Χρόνος παραμονής Αριάνας στο δωμάτιο κατι λιγότερο από 15 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αριάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.172
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού