Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
α) Ημερομηνία επίσκεψης :19/2/2017,
β) Δεύτερη βάρδια απογευματινή ,
γ) 20€,
δ) Έλενα,
ε) Γεματούλα(όχι χονδρή, με ωραίο βυζόμπαλο καστανή με σαρκώδη χείλη)
στ) Μετά απο ένα γερό ξενύχτι με πολλά ξύδια με φίλους, απόγευμα Κυριακής και πάλι είχα μείνει μόνος , έχοντας να γαμήσω απο την Πέμπτη το βράδυ, οι κάβλες είχανε βαρέσει κόκκινο, επομένως είπα να πάω μια φυλής για ένα γρήγορο χύσιμο. Βολτίτσα σε μερικά μαγαζάκια όπου δεν μπήκα σε κάποια αν και είχε κάποια αξιόλογα μουνέτα. Μόλις είδα την Έλενα ,μπήκα κατευθείαν γιατι παλιά της είχα δώσει πίπα και είπα να της δώσω και ένα ολοκληρωμένο γαμήσι.
Η φιλική τσατσα με εβαλέ στο δωμάτιο, όπου για μπορντέλο μπορείς να πέις ότι έχει καλά στανταρ , έχοντας όμως και περιθώρια βελτίωσης. Τλσπ, μετά απο λίγο το μουνάκι έρχεται και πέφτει κατευθειαν στην αγκαλιά μου.Θα μείναμε για κανα δίλεπτο έτσι αγκαλιασμένοι στο κρεββάτι ,σε σημείο να σκέφτομαι μήπως λιποθύμησε....
Τλσπ ξεκινάει για κανα μισόλεπτο κι ένα ωραίο ισπανικό και αφού έπιασε τον πετρωμένο πούτσο μου, μου φοράει καπότα και ξεκινάει μια μέτρια πίπα για κανα λεπτό το πολύ.. Μετά την βάζω ιεραποστολικό οπου εκεί εγινε το εξής ωραίο. Ενώ λοιπόν απο άποψη συμμετοχής άνετα θα την έλεγες κομοδίνο, ξεκινάμε κάτι λυσασμένα γλωσσόφιλα. Σε συνδιασμό με το ζουμερό σώμα της ,ήμουν έτοιμος να χύσω και κρατήθηκα για να την χύσω στα 4. Την γύρισα στα 4 όπου και έχυσα. Πάλι όσο την είχα στα 4 σου έδινε εντύπωση κομοδίνου που έβγαζε μια γλυκιά κάβλα τύπου girlfriend. Αυτό που έχω να πώ είναι ότι η συγκεκριμένη θέτει νέες βάσεις στην μπουρδελική και άνετα της αξίζει ο τίτλος την κομοδινοgirlfriend....Θα ήταν άδικο να την πείς σκέτα κομοδίνο, όπως επίσης και πολύ να της δώσεις χαρακτηρισμό girlfriend....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.060
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού